www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo nám. 6, Bratislava Petržalka
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C)   
Termín od:05.12.2020 Termín do:08.12.2020
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:tkpetrzalka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 12. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-04.12.2020 9:00BTZ
mladšie žiačky3216-04.12.2020 9:00BTZ

Poznámky:

upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis
, organizačný výbor, správa
VR: Nemec Michal, ZVR: Kratochvíla Filip

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Alexander Krajčír 
   05.12.2020 15:30
2. BYE 
 
3. Tomáš Žuffa 
   05.12.2020 08:15
4. Richard Križan 
 
5. Adam Stavrovský 
   05.12.2020 08:15
6. Timotej Vavro 
 
7. Lukas Siqueira 
   05.12.2020 08:15
8. (5-8)Leonard Gróf 
 
9. (3-4)Filip Roman 
   05.12.2020 17:00
10. BYE 
 
11. Peter Sobihard 
   05.12.2020 09:30
12. Michal Lipovský 
 
13. Michal Schimpl 
   05.12.2020 09:30
14. Jakub Fleischmann 
 
15. BYE 
   05.12.2020 17:00
16. (5-8)Lukáš Matušík 
 
17. BYE 
   05.12.2020 17:00
18. (5-8)Samuel Lackovič 
 
19. Jakub Šujan 
   05.12.2020 09:30
20. Juraj Kováčik 
 
21. Richard Páleník 
   05.12.2020 11:00
22. Mathias Černák 
 
23. BYE 
   05.12.2020 17:00
24. (3-4)Samuel Sýkora 
 
25. BYE 
   05.12.2020 18:30
26. (5-8)Filip Kucharek 
 
27. Maxim Hvorecký 
   05.12.2020 11:00
28. Jakub Jančula 
 
29. Martin Šimunič 
   05.12.2020 11:00
30. Lukáš Budoš 
 
31. BYE 
   05.12.2020 18:30
32. (2)Matej Lipták 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava 4
2 Lipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 16
3 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava 18
4 Roman Filip31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 20
5 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA 22
6 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 34
7 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava 36
8 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 41
9 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 47
10 Vavro Timotej31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA 49
11 Šujan Jakub31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo 52
12 Lipovský Michal31.10.20212009M-chTK Petržalka 59
13 Jančula Jakub31.10.20212009M-chTOP Tenis Bratislava 59
14 Sobihard Peter31.10.20212009M-chTK Inter Bratislava 78
15 Kováčik Juraj31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
16 Siqueira Lukas31.10.20222010M-chTK Slovan Bratislava  
17 Černák Mathias31.10.20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA  
18 Križan Richard31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
19 Hvorecký Maxim31.10.20222010M-chTK Petržalka  
20 Šimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava  
21 Stavrovský Adam31.10.20222010M-chTC Play Tennis Malinovo  
22 Budoš Lukáš31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava  
23 Žuffa Tomáš31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava  
24 Páleník Richard31.10.20222010M-chTK Petržalka  
25 Schimpl Michal31.10.20222010M-chTK Petržalka  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Ambrovič Jakub01. 12. 2020 19:092010M-chTK Jednotka Bratislava  
2Bartovič Marko01. 12. 2020 15:352009M-chTK Tennis Classic Bratislava 36
3Gramblička Adam01. 12. 2020 19:162010M-chTK Slovan Bratislava  
4Jendrejský Nicolas25. 11. 2020 21:262009M-chTenisový klub Dúbravka BA 44


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk