Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava 84102 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Ba Štefan (C) | |||
Termín od: | 15.02.2020 | Termín do: | 17.02.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 02. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 14.02.2020 8:30 | Lysáková ul.,1 Ba |
ženy | 32 | 16 | - | 14.02.2020 8:30 | Lysákova ul. 1, Ba |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie M/Ž
VR: Paluš Radovan, ZVR: Ba Štefan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Oleš Ladislav | |||
6:0 6:2 | |||||
2. | Imrišek Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Sťahulák Filip | ||||
6:4 6:1 | |||||
4. | Náhlovský Filip | 32 16 8 SF F | |||
5. | Puškáč Adrian | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Purnoch Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Senaj Martin | ||||
2:0 skr | |||||
8. | (5-8) | Fekete Richard | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Lapin Patrik | |||
6:2 6:0 | |||||
10. | Partl Juraj | 32 16 8 SF F | |||
11. | Koprna Gregor | ||||
12. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
13. | Šramko Marcel | ||||
6:4 6:1 | |||||
14. | Mojský Miroslav | 32 16 8 SF F | |||
15. | Halahija Nathan André | ||||
7:6(1) 5:7 10:8 | |||||
16. | (5-8) | Valkovič Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Kebísek Ivan | |||
6:7(3) 6:0 10:7 | |||||
18. | Vavro Michal | 32 16 8 SF F | |||
19. | Štubniak Svetozár | ||||
6:0 6:4 | |||||
20. | Kincses Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | Rosa Alex | ||||
6:2 skr | |||||
22. | Matia Kamil | 32 16 8 SF F | |||
23. | Vajgel Hugo | ||||
6:3 6:7(1) 10:7 | |||||
24. | (3-4) | Patorčev Luben | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Jonis Roman | |||
7:6(9) 6:4 | |||||
26. | Hajduch Marko | 32 16 8 SF F | |||
27. | Černák Filip | ||||
6:2 7:5 | |||||
28. | Obtulovič Juraj | 32 16 8 SF F | |||
29. | Žiga Alexander | ||||
7:5 1:6 13:11 | |||||
30. | Kramár Juraj | 32 16 8 SF F | |||
31. | Hadidom Michal | ||||
6:0 6:0 | |||||
32. | (2) | Drahovzal Oldřich | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šramko M. Hajduch M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Halahija N. Náhlovský F. | ||||
7:5 2:6 14:12 | |||||
4. | Krošlák J. Štubniak S. | 8 SF F | |||
5. | Černák F. Rosa A. | ||||
skr | |||||
6. | Partl J. Žiga A. | 8 SF F | |||
7. | Vajgel H. Obtulovič J. | ||||
6:4 6:3 | |||||
8. | (2) | Oleš L. Sťahulák F. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Oleš Ladislav | 31.10.2024 | 1995 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 44 | ||||
2 | Drahovzal Oldřich | 31.10.2025 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 49 | ||||
3 | Lapin Patrik | 31.10.2023 !!! | 1991 | M | TK Strojár Malacky | 52 | ||||
4 | Patorčev Luben | 31.10.2023 !!! | 1977 | SM 45 | TK Spoje Bratislava | 63 | ||||
5 | Fekete Richard | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Slovan Galanta | 77 | ||||
6 | Jonis Roman | 31.10.2025 | 1990 | M | TK Zlaté Moravce | 110 | ||||
7 | Valkovič Tomáš | 31.10.2025 | 1986 | SM 35 | TK Zlaté Moravce | 111 | ||||
8 | Kebísek Ivan | 31.10.2025 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 126 | ||||
9 | Purnoch Adam | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 147 | ||||
10 | USP | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 167 | |||
11 | Partl Juraj | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
12 | Vavro Michal | 31.10.2025 | 1971 | SM 50 | Tenisový klub Dúbravka BA | 212 | ||||
13 | Senaj Martin | 31.10.2020 !!! | 1995 | M | Tenisová akadémia Prešov | 223 | ||||
14 | Mojský Miroslav | 31.10.2024 | 1986 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 241 | ||||
15 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 251 | ||||
16 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 270 | ||||
17 | USP | Štubniak Svetozár | 31.10.2021 !!! | 1998 | M | TK Slávia STU Bratislava | 353 | |||
18 | Sťahulák Filip | 31.10.2025 | 1993 | M | TK Slávia STU Bratislava | 399 | ||||
19 | Kramár Juraj | 31.10.2025 | 1985 | SM 35 | TK BRIA Bratislava | 428 | ||||
20 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 428 | ||||
21 | Matia Kamil | 31.10.2022 !!! | 1989 | SM 35 | TK Sabinov | 481 | ||||
22 | USP | Černák Filip | 31.10.2023 !!! | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 545 | |||
23 | USP | Puškáč Adrian | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 545 | |||
24 | USP | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 545 | |||
25 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 545 | ||||
26 | Hadidom Michal | 31.10.2025 | 1993 | M | MŠK Poprad-Tatry | 545 | ||||
27 | Koprna Gregor | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | TK Matchpoint Trebatice | 545 | ||||
28 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 545 | ||||
29 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 545 | ||||
30 | USP | Kincses Jakub | 31.10.2023 !!! | 1993 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
31 | USP | Žiga Alexander | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
32 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Krošlák Jakub | 15. 02. 2020 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 244 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Aziri Abdul Bari | 12. 02. 2020 16:28 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 545 | ||||
2 | Bežák Milan | 13. 02. 2020 15:14 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 66 | ||||
3 | Bielik Lukáš | 10. 02. 2020 15:23 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 350 | ||||
4 | Čurlej Michal | 13. 02. 2020 19:45 | 2004 | M | TK Žilina | 321 | ||||
5 | Finta Lukáš | 11. 02. 2020 20:26 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 212 | ||||
6 | Gibala Martin | 09. 02. 2020 12:22 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 92 | ||||
7 | Gottwald Lukáš | 12. 02. 2020 15:10 | 1993 | M | TK Vrútky | 53 | ||||
8 | Hulák Andrej | 14. 02. 2020 00:39 | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 245 | ||||
9 | Chinoracký Matej | 02. 02. 2020 08:12 | 1993 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
10 | Kido Matúš | 12. 02. 2020 08:07 | 2005 | M | TK AS Trenčín | |||||
11 | Kollárik Erik | 06. 02. 2020 09:21 | 1997 | M | Top tennis academy Zvolen | 165 | ||||
12 | Melicherík Tomáš | 09. 01. 2020 16:28 | 2004 | M | TC Trnavský šport | |||||
13 | Nováček Peter | 13. 02. 2020 20:43 | 1996 | M | TK Pro Set Bratislava | 41 | ||||
14 | Novosad Marek | 13. 02. 2020 23:26 | 2000 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
15 | Palčo Matej | 12. 02. 2020 22:05 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 173 | ||||
16 | Pivoluska Juraj | 14. 02. 2020 08:28 | 1977 | SM 45 | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 152 | ||||
17 | Přibáň Martin | 15. 02. 2020 11:29 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
18 | Rurak Vadym | 14. 02. 2020 08:28 | 2001 | M | TK Nová Dubnica | |||||
19 | Rusnák Corrado Makani | 15. 02. 2020 17:40 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
20 | Šmotlák Oliver | 12. 02. 2020 18:09 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 126 | ||||
21 | Šobáň Filip | 11. 02. 2020 16:13 | 1997 | M | TK Kúpele Piešťany | 33 | ||||
22 | Srnánek Martin | 02. 02. 2020 07:50 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
23 | Szalai Ján | 12. 02. 2020 20:43 | 1975 | SM 45 | TK BRIA Bratislava | 353 | ||||
24 | Valach Tomáš | 12. 02. 2020 23:13 | 1994 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
25 | Vido Matej | 11. 02. 2020 12:58 | 1995 | M | TK Kúpele Piešťany | 64 | ||||
26 | Žilka Oliver Benjamin | 15. 02. 2020 11:27 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava |