Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090027 - TK Ratufa Levice | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turecký Rad, Levice | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Krištof Tomáš (C) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Mókuš Milan (B) | |||
Termín od: | 29.08.2020 | Termín do: | 30.08.2020 | |
Kontakt: | Tomáš Krištof | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907071562, | |||
Kontakt e-mail: | tkratufalevice@tstk.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 64 | - | - | 29.08.2020 10:00 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 64 | - | - | 29.08.2020 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D
VR: Krištof Tomáš, ZVR: Mókuš Milan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Česalová Ivana | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lőkeová Nelka Júlia | ||||
6:2 | |||||
4. | Jakubíková Daniela | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kissová Júlia | ||||
6:0 | |||||
6. | Kutejová Klára | 32 16 8 SF F | |||
7. | Jablonická Nela | ||||
6:0 | |||||
8. | (5-8) | Košická Nina | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Zemanová Natália | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kostrová Nela | ||||
6:1 | |||||
12. | Dokuchaeva Nelli | 32 16 8 SF F | |||
13. | Lenártová Lara | ||||
6:1 | |||||
14. | Mamojka Angelina | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Skládalová Sofia | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Hrudková Simona | |||
5:2 skr | |||||
18. | Krnáčová Lilien | 32 16 8 SF F | |||
19. | Riszdorferová Sophia | ||||
6:0 | |||||
20. | Marková Nina | 32 16 8 SF F | |||
21. | Menyhárt Diana | ||||
6:3 | |||||
22. | Jarošková Nina | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Zacharová Veronika | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Szőllősy Ella | |||
6:0 | |||||
26. | Halásová Lucia | 32 16 8 SF F | |||
27. | Budinská Emma | ||||
6:0 | |||||
28. | Kováčiková Silvia | 32 16 8 SF F | |||
29. | Šušková Sofia | ||||
6:1 | |||||
30. | Skřivanová Nina | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Bunney Aurélia | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Česalová Ivana | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Ratufa Levice | |||||
2 | Bunney Aurélia | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | No Worry Galanta | |||||
3 | Zacharová Veronika | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | |||||
4 | Zemanová Natália | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | |||||
5 | Hrudková Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Ratufa Levice | |||||
6 | Menyhárt Diana | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | MŠO Štúrovo | |||||
7 | Kissová Júlia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | |||||
8 | Lenártová Lara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
9 | Szőllősy Ella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | |||||
10 | Mamojka Angelina | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
11 | Marková Nina | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Ratufa Levice | |||||
12 | Halásová Lucia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
13 | Jablonická Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | |||||
14 | Jarošková Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
15 | Kováčiková Silvia | 31.10.2021 !!! | 2011 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | |||||
16 | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | |||||
17 | Jakubíková Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Ratufa Levice | |||||
18 | Skřivanová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | |||||
19 | Košická Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
20 | Krnáčová Lilien | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Hriňová | |||||
21 | Lőkeová Nelka Júlia | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
22 | Budinská Emma | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
23 | Dokuchaeva Nelli | 31.10.2025 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
24 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
25 | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
26 | Šušková Sofia | 31.10.2024 | 2011 | S-d | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
27 | Kostrová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TA M. Ryšavého Bojnice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bachanová Karolína | 27. 08. 2020 20:57 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | |||||
2 | Bartáková Ella | 24. 08. 2020 21:16 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Búryová Michaela | 23. 08. 2020 10:40 | 2010 | S-d | TK Petržalka | |||||
4 | Capandová Alexandra | 27. 08. 2020 06:20 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
5 | Čemanová Vivien | 28. 08. 2020 08:13 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
6 | Diková Kristína | 27. 08. 2020 20:23 | 2011 | S-d | TK Petržalka | |||||
7 | Gombáriková Lea | 27. 08. 2020 08:02 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Hegedűsová Naďa | 26. 08. 2020 22:32 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
9 | Humenchak Daniela | 27. 08. 2020 04:39 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | |||||
10 | Janošková Alexandra | 28. 08. 2020 14:02 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
11 | Moussa Aaliyah | 25. 08. 2020 19:40 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | |||||
12 | Nemec Timea Tara | 24. 08. 2020 08:29 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Neštická Viktória | 20. 08. 2020 10:28 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
14 | Palková Laura | 26. 08. 2020 12:54 | 2011 | S-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
15 | Pavlovičová Dominika | 22. 08. 2020 17:20 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
16 | Pokrývková Natalie | 28. 08. 2020 17:11 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
17 | Rábeková Rebeka | 26. 08. 2020 10:45 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
18 | Remenárová Liana | 24. 08. 2020 21:28 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
19 | Rožičová Monika | 26. 08. 2020 06:18 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice |