www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020    !!! zrušené !!!

zrušenéZápadoslovenský region
Usporiadateľ:090117 - Hi-Ten TAC D. Streda
Miesto konania (adresa dvorcov):HiTen, Ulica sv. Krištofa , 92901, Dunajská Streda
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Varga Peter (C) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:14.03.2020 Termín do:16.03.2020
Kontakt:Zalán Klempa
Kontakt tel.:byt - 00421915096466, mobil - 00421915096466,
Kontakt e-mail:klempa1990@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 03. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-13.03.2020 11:00HiTen TAC

Poznámky:

STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
rozpis
,

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Gombár Adam31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky 27
2 Chmelár Timotej31.10.20202008S-chTC EMPIRE Trnava 29
3 Fašung Tomáš31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 33
4 Frátrik Adam31.10.20202008S-chTK Žilina 40
5 Massalkhi Adam31.10.20202008S-chTK Kúpele Piešťany 67
6 Janáč Juraj31.10.20202008S-chFORTUNA Trnava 78
7 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
8 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
9 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
10 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
11 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
12 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
13 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
14 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
15 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
16 Lipovský Michal31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
17 Massi Matteo31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
18 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kruksa Martin25. 01. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
2Gróf Leonard30. 01. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
3Urbánoš Filip15. 01. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
4Šujan Jakub23. 01. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
5Sobihard Peter20. 01. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
6Klačanský Šimon16. 01. 20202009M-chTC Topoľčany  
7Hlóska Viktor16. 01. 20202009M-chMŠO Štúrovo  
8Krajčovič Tomáš15. 01. 20202009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
9Zelenák Ivan19. 01. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
10Vida Richard08. 02. 20202009M-chTK Spartak Komárno  
11Kalma Kevin07. 02. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
12Czinege Norbert28. 02. 20202009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kosáč Šimon05. 03. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Kováč Matej25. 01. 2020 21:102009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
2Pleško Richard15. 02. 2020 12:402008S-chTK Žilina 38


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk