www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090064 - ŠA Trenčianske Teplice
Názov turnaja:O POHÁR ŠPORTOVEJ ŠKOLY
Miesto konania (adresa dvorcov):Športový areál Baračka, ul. 17 novembra na Baračke, 914 51 Trenčianske Teplice
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ježík Daniel (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:01.02.2020 Termín do:03.02.2020
Kontakt:Daniel Ježík
Kontakt tel.:dv. - 0326553091, fax - 0326553098, mobil - 0903451982,
Kontakt e-mail:daniel@jezik.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky3216-31.01.2020 10:00v mieste konania

Poznámky:

POZOR! Termín turnaja sa posunul o jeden deň so začiatkom v sobotu (pôvodne v piatok).
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ježík Daniel

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michaela Struhárová 
   01.02.2020 16:30
2. BYE 
 
3. Karolína Kulichová 
   01.02.2020 08:30
4. Sára Gejdošová 
 
5. Klára Moravanská 
   01.02.2020 08:30
6. Emma Brandisová 
 
7. Martina Chládeková 
   01.02.2020 09:30
8. (5-8)Kristína Danišková 
 
9. (3-4)Vladimíra Pavlíková 
   01.02.2020 09:30
10. Nadja Mihaldová 
 
11. Lorraine Amie Kolibková 
   01.02.2020 10:45
12. Emma Lapšová 
 
13. Katrin Slotíková 
   01.02.2020 10:45
14. Anna Mária Pechová 
 
15. Nina Tomášová 
   01.02.2020 12:00
16. (5-8)Michaela Gedayová 
 
17. (5-8)Klára Čelustková 
   01.02.2020 12:00
18. Timea Halvoníková 
 
19. Petra Mikocziová 
   01.02.2020 13:00
20. Carla Štrbová 
 
21. Nikol Sevald 
   01.02.2020 13:00
22. Nina Šimonová 
 
23. Nina Fábiková 
   01.02.2020 15:30
24. (3-4)Nina Veličová 
 
25. (5-8)Chiara Kamenská 
   01.02.2020 14:15
26. Adriana Janíčková 
 
27. Alexandra Blahovcová 
   01.02.2020 15:30
28. Zuzana Uličná 
 
29. Viktória Pšenková 
   01.02.2020 14:15
30. Emma Kutešová 
 
31. BYE 
   01.02.2020 16:30
32. (2)Klára Mária Švorcová 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Struhárová Michaela31.10.20202002D-dTK Zohor 55
2 Švorcová Klára Mária31.10.20202003D-dTK HSC Piešťany 60
3 Pavlíková Vladimíra31.10.20202004D-dŠA Trenčianske Teplice 88
4 Veličová Nina31.10.20212005D-dTK AS Trenčín 100
5 Danišková Kristína31.10.20202004D-dTK HSC Piešťany 111
6USPČelustková Klára31.10.20202002D-dTK 77 Skalica 112
7 Gedayová Michaela31.10.20212005D-dTK Slávia SPU Nitra 117
8 Kamenská Chiara31.10.20202005D-dŠA Trenčianske Teplice 120
9 Šimonová Nina31.10.20212005D-dTK AS Trenčín 123
10 Lapšová Emma31.10.20212005D-dŠA Trenčianske Teplice 137
11 Pechová Anna Mária31.10.20212005D-dLTC Leopoldov 139
12 Moravanská Klára31.10.20212005D-dTK Matchpoint Trebatice 140
13 Brandisová Emma31.10.20212005D-dTK E.T. Jaslovské Bohunice 156
14 Kutešová Emma31.10.20202005D-dŠK TC Dúbravka BA 165
15 Uličná Zuzana31.10.20212003D-dVTC Pezinok 170
16 Gejdošová Sára31.10.20212005D-dŠport Park Lúčky 189
17 Janíčková Adriana31.10.20212005D-dTK Kysucké Nové Mesto 190
18 Chládeková Martina31.10.20202006S-dTK Kysucké Nové Mesto 209
19USPSlotíková Katrin31.10.20212005D-dTK AS Trenčín 211
20 Štrbová Carla31.10.20212004D-dJH Tenis Akadémia Bratislava 227
21 Halvoníková Timea31.10.20212003D-dTK Kysucké Nové Mesto 227
22 Mihaldová Nadja31.10.20202002D-dTK Kysucké Nové Mesto 232
23 Fábiková Nina31.10.20212005D-dTK ASICS Trenčín 232
24 Tomášová Nina31.10.20212005D-dOZ ŠK Odema Púchov 327
25 Pšenková Viktória31.10.20202005D-dTK TCN Nitra 347
26 Kulichová Karolína31.10.20202005D-dTK Tenis Centrum Bojnice 347
27USPBlahovcová Alexandra31.10.20202005D-dŠA Trenčianske Teplice  
28USPKolibková Lorraine Amie31.10.20212007S-dTK Baník Prievidza  
29USPMikocziová Petra31.10.20202006S-dTK PROFI Senec  
30USPSevald Nikol31.10.20202008M-dOZ Talent NiZa Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Barteková Sára29. 01. 2020 21:052003D-dTK AS Trenčín 159
2Buranská Nina31. 01. 2020 08:022006S-dTK Slávia SPU Nitra 268
3Čatovičová Lea19. 01. 2020 09:152005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 150
4Daňková Karolína30. 01. 2020 09:282005D-dTK Spartak Komárno 130
5Gaburová Natália24. 12. 2019 11:202006S-dTK Slovan Bratislava  
6Gallová Anabela29. 01. 2020 17:452005D-dBenet LTC Bytča 165
7Gergičová Alica25. 01. 2020 08:182006S-dLTC Leopoldov 183
8Hozdeková Victória28. 01. 2020 16:412007S-dTK Sparta Považská Bystrica  
9Kalašová Zuzana30. 01. 2020 21:182005D-dTK Mladosť Košice 114
10Košecká Gabriela29. 01. 2020 23:192006S-dTK 77 Skalica 190
11Matúšová Natália30. 01. 2020 07:542006S-dTenis team Nové Zámky 347
12Mrvová Natália29. 01. 2020 21:342005D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 133
13Podolcová Viktória29. 01. 2020 08:352003D-dTK Slávia STU Bratislava 132
14Poldaufová Simona30. 01. 2020 07:422005D-dTenis team Nové Zámky 217
15Sedliačiková Tereza31. 12. 2019 17:562005D-dTop tennis academy Zvolen  
16Svitková Sofia27. 01. 2020 17:072005D-dTK Žilina 87
17Vavrová Yasmin28. 01. 2020 20:222007S-dTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk