' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090122 - TKM - Tenisový klub Madunice
Názov turnaja:TKM CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Madunice, Vážska ul. 1
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Porubský Martin (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Porubská Eva (B)   
Termín od:05.01.2020 Termín do:07.01.2020
Kontakt:PhDr., PhD. Patrícia Rogulski
Kontakt tel.:mobil - 0948038016,
Kontakt e-mail:rogulski.p@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci3216-04.01.2020 09:00TKM Madunice

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Porubský Martin, ZVR: Porubská Eva

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Peter Kučera 
   05.01.2020 12:30
2. BYE 
 
3. Jakub Králik 
   05.01.2020 12:30
4. BYE 
 
5. Oliver Kelemen 
   05.01.2020 09:00
6. Martin Srnánek 
 
7. (5-8)Marek Šuba 
   05.01.2020 12:30
8. BYE 
 
9. (3-4)David Petráš 
   05.01.2020 14:00
10. BYE 
 
11. Daniel Dvorský 
   05.01.2020 09:00
12. Max Mikuláš Macháč 
 
13. Viliam Zagata 
   05.01.2020 10:00
14. Martin Přibáň 
 
15. BYE 
   05.01.2020 14:00
16. (5-8)Samuel Guzoň 
 
17. BYE 
   05.01.2020 15:30
18. (5-8)Lukáš Imrišek 
 
19. Yannik Rogulski 
   05.01.2020 10:00
20. Martin Cimra 
 
21. Martin Laca 
   05.01.2020 11:15
22. Maximilián Jaroščák 
 
23. BYE 
   05.01.2020 15:30
24. (3-4)Adrián Štancel 
 
25. BYE 
   05.01.2020 16:30
26. (5-8)Bastien Sepeši 
 
27. Nathan André Halahija 
   05.01.2020 11:15
28. Aleš Michalica 
 
29. BYE 
   05.01.2020 16:30
30. Tomáš Kuna 
 
31. BYE 
   05.01.2020 16:30
32. (2)Filip Fajth 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kučera P.  Štancel A. 
   05.01.2020
2. Šuba M.  Petráš D. 
 
3. Macháč M.  Králik J. 
   05.01.2020
4. Dvorský D.  Kelemen O. 
 
5. Rogulski Y.  Michalica A. 
   05.01.2020
6. Sepeši B.  Hron A. 
 
7. Laca M.  Halahija N. 
   05.01.2020
8. (2)Guzoň S.  Fajth F. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kučera Peter31.10.20212003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 30
2 Fajth Filip31.10.20202002D-chTK Žilina 55
3 Petráš David31.10.20202004D-chTA M. Ryšavého Bojnice 64
4 Štancel Adrián31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 75
5 Šuba Marek31.10.20202004D-chOZ ŠK Odema Púchov 76
6 Sepeši Bastien31.10.20202004D-chTK Slávia STU Bratislava 77
7 Guzoň Samuel31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 79
8 Imrišek Lukáš31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 87
9 Cimra Martin31.10.20202004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 88
10USPHalahija Nathan André31.10.20212005D-chTK Jednotka Bratislava 91
11 Macháč Max Mikuláš31.10.20212005D-chTK Slávia SPU Nitra 94
12 Kuna Tomáš31.10.20202004D-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 102
13 Králik Jakub31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 111
14USPLaca Martin31.10.20212005D-chTK Jednotka Bratislava 137
15 Srnánek Martin31.10.20212005D-chTK Senica 154
16 Rogulski Yannik31.10.20212005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 157
17 Michalica Aleš31.10.20212005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 159
18USPJaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 208
19 Dvorský Daniel31.10.20212005D-chTK HSC Piešťany 228
20 Kelemen Oliver31.10.20202002D-chTK HSC Piešťany 246
21USPPřibáň Martin31.10.20202003D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 275
22USPZagata Viliam31.10.20202005D-chTK Šaľa 275
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Hron Alex Maximilián05. 01. 20202007S-chTŠ Advantage Bratislava 275
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bernáth Bruno01. 01. 2020 08:342004D-chOZ ŠK Odema Púchov 38
2Duroška Lukáš02. 01. 2020 15:362005D-chVTC Pezinok 122
3Horváth Martin03. 12. 2019 14:092003D-chTK Slávia SPU Nitra 172
4Hudák Max03. 01. 2020 17:272003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 39
5Hulák Andrej04. 01. 2020 06:282002D-chTK Slávia SPU Nitra 78
6Jergič Daniel02. 01. 2020 14:382003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 49
7Kido Matúš22. 12. 2019 20:582005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 133
8Kovář Samuel30. 12. 2019 10:542004D-chLTC Leopoldov 117
9Kravec Vladimír29. 12. 2019 21:522004D-chTK Baník Prievidza 62
10Kyjaci Samuel03. 01. 2020 20:342004D-chTC EMPIRE Trnava 34
11Melicherík Tomáš03. 01. 2020 19:282004D-chTC EMPIRE Trnava 72
12Norrman Simon01. 01. 2020 16:412005D-chTK Slovan Bratislava 88
13Ondruš Dávid02. 01. 2020 17:082004D-chTC Topoľčany 128
14Riegel Alex29. 12. 2019 20:332006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 200
15Safko Sebastián Jonáš31. 12. 2019 12:142005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 83
16Umlášek Remy Patrik01. 12. 2019 12:552005D-chŠK TC Dúbravka BA  
17Vajgel Hugo30. 12. 2019 15:202004D-chTK Slovan Bratislava 85
18Žilka Oliver Benjamin31. 12. 2019 11:082004D-chTK Slovan Bratislava 128


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk