Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA CUP 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubská Eva (B) | |||
Termín od: | 18.01.2020 | Termín do: | 20.01.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 01. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 17.01.2020 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Porubský Martin, ZVR: Porubská Eva
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Baranec Dušan | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Srnánek Martin | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Masarik Adam | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vida Dominik | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Zagata Viliam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Talajka Tomáš | ||||
6:2 7:6(3) | |||||
8. | (5-8) | Petráš David | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Kyjaci Samuel | |||
4:6 6:2 10:7 | |||||
10. | Imrišek Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kovář Samuel | ||||
6:2 7:6(4) | |||||
12. | Sepeši Bastien | 32 16 8 SF F | |||
13. | Michalica Aleš | ||||
6:4 3:6 10:7 | |||||
14. | Macháč Max Mikuláš | 32 16 8 SF F | |||
15. | Mišenka Dodi | ||||
6:2 6:7(5) 10:5 | |||||
16. | (5-8) | Melicherík Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Finta Lukáš | |||
4:6 6:2 10:6 | |||||
18. | Shilov George | 32 16 8 SF F | |||
19. | Kompiš Tomáš | ||||
4:6 7:6(3) 14:12 | |||||
20. | Žilka Oliver Benjamin | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kuna Tomáš | ||||
6:0 6:3 | |||||
22. | Horváth Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | Kompiš Andrej | ||||
6:1 6:4 | |||||
24. | (3-4) | Jergič Daniel | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Štancel Adrián | |||
6:4 6:0 | |||||
26. | Vajgel Hugo | 32 16 8 SF F | |||
27. | Hron Alex Maximilián | ||||
6:4 6:1 | |||||
28. | Ondruš Dávid | 32 16 8 SF F | |||
29. | Ihring Walter | ||||
6:2 6:1 | |||||
30. | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | Laca Martin | ||||
6:0 6:3 | |||||
32. | (2) | Kučera Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Baranec D. Kučera P. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Finta L. Macháč M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Sepeši B. Melicherík T. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Talajka T. Michalica A. | ||||
7:5 7:5 | |||||
8. | Jergič D. Petráš D. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Vida D. Ihring W. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Kovář S. Mišenka D. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Kompiš A. Kompiš T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kyjaci S. Štancel A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | |||
2 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 30 | ||||
3 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
4 | Jergič Daniel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
5 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
6 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
7 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
8 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 75 | ||||
9 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
10 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | ||||
11 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
12 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | ||||
13 | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 99 | ||||
14 | Kuna Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | ||||
15 | USP | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | |||
16 | USP | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 112 | |||
17 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 113 | ||||
18 | Kovář Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 117 | ||||
19 | Ondruš Dávid | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TC Topoľčany | 128 | ||||
20 | Žilka Oliver Benjamin | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | ||||
21 | Mišenka Dodi | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | ||||
22 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 137 | ||||
23 | Masarik Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 154 | ||||
24 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 154 | ||||
25 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 159 | ||||
26 | Horváth Martin | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | 172 | ||||
27 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | ||||
28 | USP | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 275 | |||
29 | USP | Zagata Viliam | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | TK Šaľa | 275 | |||
30 | USP | Vida Dominik | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 275 | |||
31 | USP | Shilov George | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Barcaj Matúš | 15. 01. 2020 11:01 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | ||||
2 | Bernáth Bruno | 01. 01. 2020 08:34 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
3 | Cimra Martin | 15. 01. 2020 17:11 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | ||||
4 | Čurlej Michal | 10. 01. 2020 17:15 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
5 | Dvorský Daniel | 14. 01. 2020 09:59 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
6 | Gula Pavel | 16. 01. 2020 12:02 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
7 | Guzoň Samuel | 16. 01. 2020 06:32 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
8 | Halahija Nathan André | 16. 01. 2020 19:24 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | ||||
9 | Hudák Max | 12. 01. 2020 19:46 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
10 | Hulák Andrej | 15. 01. 2020 22:25 | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 78 | ||||
11 | Hulín Patrik | 16. 01. 2020 10:36 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
12 | Chovanec Jakub | 07. 01. 2020 21:27 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | ||||
13 | Jaroščák Maximilián | 17. 01. 2020 08:03 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 208 | ||||
14 | Kido Matúš | 16. 01. 2020 19:44 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | ||||
15 | Naňo Marek | 14. 01. 2020 13:41 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
16 | Norrman Simon | 16. 01. 2020 19:53 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
17 | Paulík Martin | 15. 01. 2020 18:51 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 98 | ||||
18 | Přibáň Martin | 16. 01. 2020 17:30 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | ||||
19 | Riegel Alex | 06. 01. 2020 16:25 | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 200 | ||||
20 | Rogulski Yannik | 16. 01. 2020 20:27 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 157 | ||||
21 | Rosa Alex | 16. 01. 2020 17:36 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
22 | Šramko Marcel | 14. 01. 2020 17:46 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 46 | ||||
23 | Umlášek Remy Patrik | 01. 12. 2019 12:55 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA |