' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090064 - ŠA Trenčianske Teplice
Názov turnaja:NOVOROČNÝ TURNAJ
Miesto konania (adresa dvorcov):Športový areál Baračka, ul. 17 novembra na Baračke, 914 51 Trenčianske Teplice
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ježík Daniel (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Martiška Gabriel (A)   
Termín od:05.01.2020 Termín do:07.01.2020
Kontakt:Daniel Ježík
Kontakt tel.:dv. - 0326553091, fax - 0326553098, mobil - 0903451982,
Kontakt e-mail:daniel@jezik.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-04.01.2020 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ježík Daniel, ZVR: Martiška Gabriel

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Vanessa Dekanová 
   05.01.2020 08:30
2. Simona Kadlečíková 
 
3. Tamara Zitová 
   05.01.2020 08:30
4. Dominika Polacká 
 
5. Simona Robotová 
   05.01.2020 09:30
6. Katarína Jobusová 
 
7. Tamara Galková 
   05.01.2020 09:30
8. (5-8)Laura Parízeková 
 
9. (3-4)Kristína Ceperková 
   05.01.2020 10:30
10. Barbora Líšková 
 
11. Natália Hrnčiarová 
   05.01.2020 10:30
12. Alexandra Chudová 
 
13. Sophia Vetková 
   05.01.2020 11:30
14. Nina Ďuricová 
 
15. Ema Dubcová 
   05.01.2020 11:30
16. (5-8)Nina Buranská 
 
17. (5-8)Nina Kováčiková 
   05.01.2020 12:30
18. Klára Oráviková 
 
19. Martina Chládeková 
   05.01.2020 12:30
20. Ella Ďurišová 
 
21. Sandra Borguľová 
   05.01.2020 13:30
22. Michaela Chudová 
 
23. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   05.01.2020 13:30
24. (3-4)Victória Hozdeková 
 
25. (5-8)Lucia Sopková 
   05.01.2020 14:30
26. Stella Izabela Švorcová 
 
27. Eliška Kubová-Danajová 
   05.01.2020 14:30
28. Ema Čambálová 
 
29. Lorraine Amie Kolibková 
   05.01.2020 15:30
30. Jana Fodreková 
 
31. Martina Cahelová 
   05.01.2020 15:30
32. (2)Martina Škoricová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Parízeková L.  Ceperková K. 
   05.01.2020
2. BYE 
 
3. Ďuricová N.  Borguľová S. 
   05.01.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Dubcová E.  Chládeková M. 
   05.01.2020
6. BYE 
 
7. Galková T.  Robotová S. 
   05.01.2020
8. Zitová T.  Polacká D. 
 
9. Ďurišová E.  Fodreková J. 
   05.01.2020
10. Vetková S.  Oráviková K. 
 
11. BYE 
   05.01.2020
12. (3-4)Jobusová K.  Hozdeková V. 
 
13. BYE 
   05.01.2020
14. Chudová A.  Chudová M. 
 
15. BYE 
   05.01.2020
16. (2)Kováčiková N.  Škoricová M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Dekanová Vanessa31.10.20202006S-dLTC Leopoldov 34
2USPŠkoricová Martina31.10.20212007S-dTK Slávia STU Bratislava 42
3 Ceperková Kristína31.10.20202006S-dTKM - Tenisový klub Madunice 43
4 Hozdeková Victória31.10.20212007S-dTK Sparta Považská Bystrica 47
5 Parízeková Laura31.10.20202006S-dTK 77 Skalica 49
6 Sopková Lucia31.10.20212007S-dTC EMPIRE Trnava 55
7 Kováčiková Nina31.10.20212007S-dTenis team Nové Zámky 55
8 Buranská Nina31.10.20202006S-dTK Slávia SPU Nitra 60
9 Kolibková Lorraine Amie31.10.20212007S-dTK Baník Prievidza 61
10 Chládeková Martina31.10.20202006S-dTK Kysucké Nové Mesto 66
11 Líšková Barbora31.10.20202006S-dTA M. Ryšavého Bojnice 69
12 Jobusová Katarína31.10.20202006S-dTK 77 Skalica 69
13 Borguľová Sandra31.10.20212007S-dTC BASELINE Banská Bystrica 78
14 Zitová Tamara31.10.20202008M-dŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 84
15 Dubcová Ema31.10.20212007S-dTenisová akadémia Prešov 91
16 Ďuricová Nina31.10.20212007S-dTK Raketa Nedožery-Brezany 91
17 Čambálová Ema31.10.20202006S-dOZ Slávia Trnava 96
18 Oráviková Klára31.10.20212007S-dŠK Spartan Púchov 108
19 Cahelová Martina31.10.20212007S-dTK Nová Dubnica 123
20 Kubová-Danajová Eliška31.10.20202008M-dLTC Leopoldov 123
21 Polacká Dominika31.10.20212007S-dOZ ŠK Odema Púchov 130
22 Švorcová Stella Izabela31.10.20212007S-dTK Kúpele Piešťany 132
23 Chudová Michaela31.10.20212007S-dTK Nová Dubnica 157
24 Hrnčiarová Natália31.10.20212007S-dŠK TC Dúbravka BA 226
25USPVetková Sophia31.10.20202008M-dOZ ŠK Odema Púchov 226
26USPGalková Tamara31.10.20202008M-dŠA Trenčianske Teplice  
27USPFodreková Jana31.10.20202008M-dŠA Trenčianske Teplice  
28USPĎurišová Ella31.10.20202007S-dŠA Trenčianske Teplice  
29USPRobotová Simona31.10.20202007S-dŠA Trenčianske Teplice  
30USPKadlečíková Simona31.10.20212007S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
31USPChudová Alexandra31.10.20212009M-dTK Nová Dubnica  
32 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-dSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Mikocziová Petra19. 11. 20192006S-dTK PROFI Senec 272
2Krištofová Nina05. 12. 20192006S-dTK ASICS Trenčín 272
3Balážová Nela17. 11. 20192007S-dTC DRACI Matúškovo  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Batáry Nicol30. 12. 2019 10:012008M-dTK Petržalka 205
2Berceliová Emma04. 01. 2020 00:222006S-dHi-Ten TAC D. Streda 58
3Čuboňová Lucia03. 01. 2020 19:352006S-dTK HSC Piešťany 63
4Ďurajková Sára05. 01. 2020 12:042007S-dBenet LTC Bytča 146
5Flimelová Kristína28. 12. 2019 12:412007S-dTK Slovan Bratislava 31
6Gaburová Natália03. 01. 2020 11:402006S-dTK Slovan Bratislava 50
7Gergičová Alica02. 01. 2020 12:272006S-dLTC Leopoldov 89
8Gross Timea28. 12. 2019 07:362008M-dTK Mladosť Košice 252
9Hetešová Sophie03. 01. 2020 21:302006S-dTK E.T. Jaslovské Bohunice 32
10Kizeková Mia04. 01. 2020 07:572007S-dTK Kúpele Piešťany 268
11Kubalová Kristína01. 01. 2020 18:522008M-dTK Žilina 120
12Kučíková Kiara Nina02. 01. 2020 17:252007S-dLTC Leopoldov 74
13Lišková Ema02. 01. 2020 12:322007S-dŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 95
14Matúšová Natália01. 01. 2020 12:242006S-dTenis team Nové Zámky 110
15Miklánková Sára03. 01. 2020 11:202008M-dTK Nová Dubnica 98
16Mináriková Mária02. 12. 2019 15:092006S-dBenet LTC Bytča 24
17Nagy Natália25. 12. 2019 13:442007S-dOukey Tenis Chorvátsky Grob  
18Pauková Sofia29. 12. 2019 12:182008M-dTK Rajec 72
19Portašíková Sofia31. 12. 2019 15:302006S-dTK Žilina 79
20Sazonová Evelina03. 01. 2020 08:232007S-dTK Slávia STU Bratislava 112
21Sevald Nikol02. 01. 2020 08:562008M-dOZ Talent NiZa Bratislava 98
22Štibrányová Natália03. 01. 2020 17:412006S-dTenis team Nové Zámky 62
23Vadrnová Alexandra31. 12. 2019 13:422006S-dTC EMPIRE Trnava 149
24Vavrová Yasmin25. 12. 2019 23:222007S-dTK Slávia STU Bratislava 59


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk