' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090058 - TK Tenkur Trenčín
Názov turnaja:TENKUR CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Tenkur, Považská 1696/III, Trenčín
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Martiška Gabriel (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Martiška Gabriel (B)   
Termín od:11.01.2020 Termín do:14.01.2020
Kontakt:Gabriel Martiška ml.
Kontakt tel.:mobil - 0915/738934,
Kontakt e-mail:tenkur@tenkur.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 01. 2020 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-10.01.2020 08:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martiška Gabriel, st. ZVR: Martiška Gabriel

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tomáš Talajka 
   11.01.2020 08:30
2. Oskar Fičor 
 
3. Lukáš Hochel 
   11.01.2020 08:30
4. David Suchan 
 
5. Jean Pierre Sarouphim 
   11.01.2020 08:30
6. Dominik Guzmický 
 
7. Adam Kurčík 
   11.01.2020 09:45
8. (5-8)Nikolas Paulovič 
 
9. (3-4)Marko Ivan 
   11.01.2020 09:45
10. Milan Macák 
 
11. Adam Solčan 
   11.01.2020 09:45
12. Martin Puskeiler 
 
13. Alex Kostoláni 
   11.01.2020 11:00
14. Marek Vaco 
 
15. Oskar Benian 
   11.01.2020 11:00
16. (5-8)Timotej Titko 
 
17. (5-8)Matúš Vateha 
   11.01.2020 11:00
18. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
19. Matej Markovič 
   11.01.2020 12:15
20. Samuel Ferletjak 
 
21. Jaroslav Karovič 
   11.01.2020 12:15
22. Ján Matula 
 
23. Alex Maximilián Hron 
   11.01.2020 12:15
24. (3-4)Samuel Juriga 
 
25. (5-8)Sebastián Paulovčák 
   11.01.2020 13:30
26. Michael Jankech 
 
27. Alex Kohút 
   11.01.2020 13:30
28. Oliver Kecskés 
 
29. Jakub Matula 
   11.01.2020 13:30
30. Gabriel Rapant 
 
31. Lukáš Hanušovský 
   11.01.2020 14:45
32. (2)Xavier Jakubovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Ivan M.  Jakubovič X. 
   11.01.2020
2. BYE 
 
3. Fičor O.  Kecskés O. 
   11.01.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Paulovčák S.  Paulovič N. 
   11.01.2020
6. BYE 
 
7. Jankech M.  Hanušovský L. 
   11.01.2020
8. Vaco M.  Hron A. 
 
9. Kohút A.  Juriga S. 
   11.01.2020
10. Rapant G.  Ferletjak S. 
 
11. BYE 
   11.01.2020
12. (3-4)Titko T.  Vateha M. 
 
13. BYE 
   11.01.2020
14. Puskeiler M.  Karovič J. 
 
15. BYE 
   11.01.2020
16. (2)Markovič M.  Talajka T. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPTalajka Tomáš31.10.20202006S-chTK Kúpele Piešťany 3
2 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
3 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 9
4 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
5 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
6 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
7 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 15
8 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 16
9 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
10 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
11USPMarkovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
12 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
13 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
14 Kohút Alex31.10.20202006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
15 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
16 Sarouphim Jean Pierre31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
17 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
18 Puskeiler Martin31.10.20202006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 39
19 Matula Ján31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
20 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
21 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
22WCMacák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
23 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
24 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
25 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 55
26 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
27 Suchan David31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 59
28STZKurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
29STZBenian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
30USPRapant Gabriel31.10.20212007S-chTK Tenkur Trenčín 218
31USPFerletjak Samuel31.10.20202006S-chTK AS Trenčín  
32WCodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Pavliščík Richard23. 12. 20192006S-chTenisová akadémia Prešov 79
2Arva Sebastian16. 11. 20192006S-chTK PROFI Senec 89
3Tankovič Tomáš02. 12. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
4Hanusek Filip06. 12. 20192007S-chTK Slovan Bratislava  
5Ivashko Maksym27. 12. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam09. 01. 2020 19:012007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Bíly Pavol18. 12. 2019 18:482007S-chTC EMPIRE Trnava 72
3Bognár Simon14. 12. 2019 12:492006S-chTK Baník Prievidza 29
4Deen Mojmír10. 01. 2020 22:272007S-chTK Jednotka Bratislava 131
5Dráb Filip08. 12. 2019 19:262007S-chTenisová akadémia Prešov 13
6Glos Tomáš14. 12. 2019 14:122008M-chTK AS Trenčín 230
7Hlivjak Oliver07. 01. 2020 11:482007S-chTenisová akadémia Prešov 39
8Hulín Patrik09. 01. 2020 20:102006S-chTC EMPIRE Trnava 7
9Chren Patrik08. 01. 2020 12:352006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
10Jaroščák Maximilián09. 01. 2020 17:392006S-chTK Slovan Bratislava 37
11Karasz Milan09. 01. 2020 19:512006S-chTK Spartak Komárno 22
12Kratka Maximilian06. 01. 2020 19:392007S-chTK Ratufa Levice 34
13Krcho Dávid09. 01. 2020 18:042006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
14Lapšanský Alex02. 12. 2019 17:182006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
15Linhart Martin10. 01. 2020 07:362006S-chTK Slávia STU Bratislava 73
16Nagy Damian11. 01. 2020 16:462007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
17Naňo Marek09. 01. 2020 22:182006S-chTC EMPIRE Trnava 4
18Németh Martin08. 01. 2020 20:032006S-chTK VIP Bratislava 71
19Paulík Martin02. 01. 2020 11:442006S-chTK Matchpoint Trebatice 2
20Poklemba Filip09. 01. 2020 19:282007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
21Strašil Tomáš07. 01. 2020 12:332007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
22Vrba Miloslav03. 01. 2020 09:312007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
23Žubor Samuel28. 12. 2019 18:112007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk