www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: žreb 2  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:29.02.2020 Termín do:02.03.2020
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-28.02.2020 10:00HS Centrum Piešťany

Poznámky:

rozpis,

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Juriga 
    
2. BYE 
 
3. Dominik Guzmický 
   29.02.2020 08:30
4. Martin Németh 
 
5. Gabriel Rapant 
   29.02.2020 08:30
6. David Suchan 
 
7. Adam Grendel 
   29.02.2020 09:30
8. (5-8)Alex Maximilián Hron 
 
9. (3-4)Milan Karasz 
   29.02.2020 09:30
10. Lukáš Kulich 
 
11. Milan Macák 
   29.02.2020 11:00
12. Alex Kardoš 
 
13. Adam Solčan 
   29.02.2020 11:00
14. Samuel Sýkora 
 
15. Tomáš Tankovič 
   29.02.2020 12:00
16. (5-8)Michal Bušniak 
 
17. (5-8)Alex Lapšanský 
   29.02.2020 12:00
18. Sebastian Arva 
 
19. Tomáš Strašil 
   29.02.2020 13:00
20. Damian Nagy 
 
21. Martin Bobošík 
   29.02.2020 13:00
22. Oskar Benian 
 
23. Pavol Bíly 
   29.02.2020 14:30
24. (3-4)Alex Kohút 
 
25. (5-8)Dávid Krcho 
   29.02.2020 14:30
26. Alex Riegel 
 
27. Šimon Jeník 
   29.02.2020 16:00
28. Marco Grőpel 
 
29. Lukáš Hochel 
   29.02.2020 16:00
30. Alex Kostoláni 
 
31. BYE 
   01.03.2020 12:00
32. (2)Jaroslav Karovič 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
2 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
3 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 22
4 Kohút Alex31.10.20202006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
5 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
6 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
7 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
8 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
9 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
10 Macák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
11 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
12 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
13 Suchan David31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 59
14 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
15 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
16 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
17 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
18 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
19 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
20 Arva Sebastian31.10.20212006S-chTK PROFI Senec 89
21 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
22 Riegel Alex31.10.20202006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
23 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 103
24 Nagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
25USPGrőpel Marco31.10.20212007S-chTK HSC Piešťany 183
26USPGrendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
27USPRapant Gabriel31.10.20212007S-chTK Tenkur Trenčín 218
28USPTankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
29USPSýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
30USPBobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam19. 02. 2020 18:282007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Deen Mojmír26. 02. 2020 08:572007S-chTK Jednotka Bratislava 131
3Fašung Tomáš27. 02. 2020 17:232008M-chTK Slovan Bratislava 202
4Ferletjak Samuel15. 02. 2020 11:552006S-chTK AS Trenčín  
5Fičor Oskar26. 02. 2020 15:592007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
6Frančák Jakub26. 02. 2020 15:502007S-chTK Slávia SPU Nitra 81
7Hanušovský Lukáš27. 02. 2020 08:202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
8Ivashko Maksym23. 02. 2020 21:262008M-chTK Slávia STU Bratislava  
9Jankech Michael26. 02. 2020 17:572007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
10Jaroščák Maximilián24. 02. 2020 20:322006S-chTK Slovan Bratislava 37
11Kmetík Jozef19. 02. 2020 13:272007S-chTK Žilina  
12Kordoš Matúš23. 02. 2020 12:172007S-chTC DRACI Matúškovo 103
13Kratka Maximilian24. 02. 2020 12:372007S-chTK Ratufa Levice 34
14Kurčík Adam24. 02. 2020 21:502007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
15Linhart Martin21. 02. 2020 21:002006S-chTK Slávia STU Bratislava 73
16Medveď Maroš27. 02. 2020 08:222007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
17Minarič David19. 02. 2020 22:392006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
18Pös Matej25. 02. 2020 22:192007S-chTK Baník Prievidza 64
19Sarouphim Jean Pierre23. 02. 2020 13:082006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
20Škubla Adam27. 02. 2020 06:282007S-chŠKM Nádeje Trakovice 230
21Srpoň Martin17. 02. 2020 22:172008M-chTK Slávia STU Bratislava  
22Staš Peter27. 02. 2020 15:172007S-chTK Slávia STU Bratislava  
23Urbánoš Filip26. 02. 2020 21:182009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24Vaco Marek27. 02. 2020 21:562006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
25Volník Nicholas27. 02. 2020 09:162007S-chTK PROFI Senec 38
26Vrba Miloslav06. 01. 2020 21:182007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
27Žubor Samuel27. 02. 2020 13:512007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk