www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:29.02.2020 Termín do:02.03.2020
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-28.02.2020 10:00HS Centrum Piešťany

Poznámky:

rozpis,

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
2 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
3 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
4 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 22
5 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
6 Kohút Alex31.10.20202006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
7 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
8 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
9 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
10 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
11 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
12 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK PROFI Senec 38
13 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
14 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
15 Macák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
16 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
17 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
18 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
19 Suchan David31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 59
20 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
21 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
22 Pös Matej31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza 64
23 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Németh Martin05. 01. 20202006S-chTK VIP Bratislava 71
2Bíly Pavol03. 01. 20202007S-chTC EMPIRE Trnava 72
3Frančák Jakub14. 02. 20202007S-chTK Slávia SPU Nitra 81
4Benian Oskar08. 01. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
5Žubor Samuel01. 01. 20202007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83
6Arva Sebastian02. 01. 20202006S-chTK PROFI Senec 89
7Kulich Lukáš05. 01. 20202007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
8Riegel Alex29. 12. 20192006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
9Kardoš Alex13. 02. 20202008M-chTK HSC Piešťany 103
10Deen Mojmír24. 01. 20202007S-chTK Jednotka Bratislava 131
11Nagy Damian11. 01. 20202007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
12Grendel Adam02. 01. 20202007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
13Fašung Tomáš22. 01. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 202
14Rapant Gabriel30. 12. 20192007S-chTK Tenkur Trenčín 218
15Škubla Adam02. 01. 20202007S-chŠKM Nádeje Trakovice 230
16Tankovič Tomáš29. 12. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
17Staš Peter12. 01. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava  
18Urbánoš Filip28. 01. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
19Sýkora Samuel19. 01. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Bobošík Martin23. 02. 20202009M-chTC Topoľčany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam19. 02. 2020 18:282007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Ferletjak Samuel15. 02. 2020 11:552006S-chTK AS Trenčín  
3Ivashko Maksym23. 02. 2020 21:262008M-chTK Slávia STU Bratislava  
4Jaroščák Maximilián24. 02. 2020 20:322006S-chTK Slovan Bratislava 37
5Kmetík Jozef19. 02. 2020 13:272007S-chTK Žilina  
6Kordoš Matúš23. 02. 2020 12:172007S-chTC DRACI Matúškovo 103
7Kratka Maximilian24. 02. 2020 12:372007S-chTK Ratufa Levice 34
8Kurčík Adam24. 02. 2020 21:502007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
9Linhart Martin21. 02. 2020 21:002006S-chTK Slávia STU Bratislava 73
10Minarič David19. 02. 2020 22:392006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
11Sarouphim Jean Pierre23. 02. 2020 13:082006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
12Srpoň Martin17. 02. 2020 22:172008M-chTK Slávia STU Bratislava  
13Vrba Miloslav06. 01. 2020 21:182007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk