' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:29.02.2020 Termín do:02.03.2020
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-28.02.2020 10:00HS Centrum Piešťany

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šimo Pavol, ZVR: Stevič Kristián

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Juriga 
   29.02.2020
2. BYE 
 
3. Dominik Guzmický 
   29.02.2020 08:30
4. Martin Németh 
 
5. Gabriel Rapant 
   29.02.2020 08:30
6. David Suchan 
 
7. Adam Grendel 
   29.02.2020 09:30
8. (5-8)Alex Maximilián Hron 
 
9. (3-4)Milan Karasz 
   29.02.2020 09:30
10. Lukáš Kulich 
 
11. Milan Macák 
   29.02.2020 11:00
12. Alex Kardoš 
 
13. Adam Solčan 
   29.02.2020 11:00
14. Samuel Sýkora 
 
15. Tomáš Tankovič 
   29.02.2020 12:00
16. (5-8)Michal Bušniak 
 
17. (5-8)Alex Lapšanský 
   29.02.2020 12:00
18. Sebastian Arva 
 
19. Tomáš Strašil 
   29.02.2020 13:00
20. Damian Nagy 
 
21. Martin Bobošík 
   29.02.2020 13:00
22. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
23. Pavol Bíly 
   29.02.2020 14:30
24. (3-4)Alex Kohút 
 
25. (5-8)Dávid Krcho 
   29.02.2020 14:30
26. Alex Riegel 
 
27. Šimon Jeník 
   29.02.2020 16:00
28. Marco Grőpel 
 
29. Lukáš Hochel 
   29.02.2020 16:00
30. Alex Kostoláni 
 
31. BYE 
   01.03.2020 12:00
32. (2)Jaroslav Karovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Juriga S.  Karovič J. 
   29.02.2020
2. Jeník Š.  Nagy D. 
 
3. Sýkora S.  Strašil T. 
   29.02.2020
4. Krcho D.  Kulich L. 
 
5. Kostoláni A.  Karasz M. 
   29.02.2020
6. Guzmický D.  Bíly P. 
 
7. Grendel A.  Kardoš A. 
   29.02.2020
8. (2)Kohút A.  Bušniak M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
2 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
3 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 22
4 Kohút Alex31.10.20202006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
5 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
6 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
7 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
8 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
9 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
10 Macák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
11 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
12 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
13 Suchan David31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 59
14 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
15 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
16 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
17 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
18 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
19 Arva Sebastian31.10.20212006S-chTK PROFI Senec 89
20 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
21 Riegel Alex31.10.20202006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
22 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 103
23 Nagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
24USPGrőpel Marco31.10.20212007S-chTK HSC Piešťany 183
25USPGrendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
26USPRapant Gabriel31.10.20212007S-chTK Tenkur Trenčín 218
27USPTankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
28USPSýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
29USPBobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
30 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam19. 02. 2020 18:282007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Benian Oskar29. 02. 2020 08:162007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
3Deen Mojmír26. 02. 2020 08:572007S-chTK Jednotka Bratislava 131
4Fašung Tomáš27. 02. 2020 17:232008M-chTK Slovan Bratislava 202
5Ferletjak Samuel15. 02. 2020 11:552006S-chTK AS Trenčín  
6Fičor Oskar26. 02. 2020 15:592007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
7Frančák Jakub26. 02. 2020 15:502007S-chTK Slávia SPU Nitra 81
8Hanušovský Lukáš27. 02. 2020 08:202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
9Ivashko Maksym23. 02. 2020 21:262008M-chTK Slávia STU Bratislava  
10Jankech Michael26. 02. 2020 17:572007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
11Jaroščák Maximilián24. 02. 2020 20:322006S-chTK Slovan Bratislava 37
12Kmetík Jozef19. 02. 2020 13:272007S-chTK Žilina  
13Kordoš Matúš23. 02. 2020 12:172007S-chTC DRACI Matúškovo 103
14Kratka Maximilian24. 02. 2020 12:372007S-chTK Ratufa Levice 34
15Kurčík Adam24. 02. 2020 21:502007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
16Linhart Martin21. 02. 2020 21:002006S-chTK Slávia STU Bratislava 73
17Medveď Maroš27. 02. 2020 08:222007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
18Minarič David19. 02. 2020 22:392006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
19Pös Matej25. 02. 2020 22:192007S-chTK Baník Prievidza 64
20Sarouphim Jean Pierre23. 02. 2020 13:082006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
21Škubla Adam27. 02. 2020 06:282007S-chŠKM Nádeje Trakovice 230
22Srpoň Martin17. 02. 2020 22:172008M-chTK Slávia STU Bratislava  
23Staš Peter27. 02. 2020 15:172007S-chTK Slávia STU Bratislava  
24Urbánoš Filip26. 02. 2020 21:182009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
25Vaco Marek27. 02. 2020 21:562006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
26Volník Nicholas27. 02. 2020 09:162007S-chTK PROFI Senec 38
27Vrba Miloslav06. 01. 2020 21:182007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
28Žubor Samuel27. 02. 2020 13:512007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk