' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorova 4640/1, Topoľčany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Mokrá Marcela (B) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Dorčiak Miroslav (A)   
Termín od:15.02.2020 Termín do:17.02.2020
Kontakt:Peter Vlčko
Kontakt tel.:mobil - 0903687273,
Kontakt e-mail:vlcko77@zoznam.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-14.02.2020 10:00TC Topoľčany

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Mokrá Marcela, ZVR: Dorčiak Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Nikolas Paulovič 
   15.02.2020 12:15
2. BYE 
 
3. Martin Németh 
   15.02.2020 08:30
4. Samuel Ferletjak 
 
5. Matej Pös 
   15.02.2020 08:30
6. Tomáš Krajčovič 
 
7. Samuel Žubor 
   15.02.2020 08:30
8. (5-8)Michael Jankech 
 
9. (3-4)Milan Karasz 
   15.02.2020 13:00
10. BYE 
 
11. Damian Nagy 
   15.02.2020 09:45
12. Alex Čech 
 
13. David Suchan 
   15.02.2020 09:45
14. Dominik Guzmický 
 
15. BYE 
   15.02.2020 13:15
16. (5-8)Miloslav Vrba 
 
17. BYE 
   15.02.2020 13:15
18. (5-8)Lukáš Hanušovský 
 
19. Adam Solčan 
   15.02.2020 09:45
20. Gabriel Rapant 
 
21. Adam Grendel 
   15.02.2020 11:00
22. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
23. BYE 
   15.02.2020 14:30
24. (3-4)Jaroslav Karovič 
 
25. (5-8)Adam Babušík 
   15.02.2020 11:00
26. Michal Mikuš 
 
27. Samuel Sýkora 
   15.02.2020 11:00
28. Pavol Bíly 
 
29. Oliver Róbert Bílik 
   15.02.2020 12:15
30. Tomáš Strašil 
 
31. BYE 
   15.02.2020 14:30
32. (2)Oliver Kecskés 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kecskés O.  Paulovič N. 
   15.02.2020
2. BYE 
 
3. Čech A.  Mikuš M. 
   15.02.2020
4. Strašil T.  Grendel A. 
 
5. Jankech M.  Hanušovský L. 
   15.02.2020
6. Solčan A.  Bíly P. 
 
7. Babušík A.  Guzmický D. 
   15.02.2020
8. (2)Karovič J.  Karasz M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPPaulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
2 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
3 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
4 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 22
5 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
6 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
7 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
8USPVrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
9 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
10USPSuchan David31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 59
11 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
12 Pös Matej31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza 64
13 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
14 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
15 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
16 Žubor Samuel31.10.20212007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83
17 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 86
18 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 116
19 Nagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
20 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
21 Rapant Gabriel31.10.20212007S-chTK Tenkur Trenčín 218
22USPBílik Oliver Róbert31.10.20202007S-chTC Topoľčany  
23USPKrajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
24USPFerletjak Samuel31.10.20202006S-chTK AS Trenčín  
25USPSýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
26 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Benian Oskar20. 01. 2020 08:342007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
2Bušniak Michal26. 01. 2020 16:252006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
3Deen Mojmír13. 02. 2020 16:342007S-chTK Jednotka Bratislava 131
4Fičor Oskar13. 02. 2020 09:482007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
5Hanusek Filip12. 02. 2020 12:442007S-chTK Slovan Bratislava  
6Hochel Lukáš04. 02. 2020 08:162006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
7Hron Alex Maximilián13. 02. 2020 10:282007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
8Ivashko Maksym23. 01. 2020 13:082008M-chTK Slávia STU Bratislava  
9Jeník Šimon10. 02. 2020 14:312007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
10Kmetík Jozef11. 02. 2020 07:132007S-chTK Žilina  
11Kostoláni Alex05. 02. 2020 08:092006S-chTenis team Nové Zámky 49
12Kratka Maximilian10. 02. 2020 05:342007S-chTK Ratufa Levice 34
13Maruniak Matej13. 02. 2020 16:032008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
14Minarič David14. 02. 2020 19:592006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
15Riegel Alex13. 02. 2020 13:562006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
16Škubla Adam14. 02. 2020 07:022007S-chŠKM Nádeje Trakovice 230
17Urbánoš Filip12. 02. 2020 21:562009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
18Vaco Marek13. 02. 2020 21:522006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
19Volník Nicholas10. 02. 2020 10:482007S-chTK PROFI Senec 38


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk