'
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrová ulica | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Maras Jozef (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Fričová Martina (C) | |||
Termín od: | 25.01.2020 | Termín do: | 26.01.2020 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 01. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 25.01.2020 10:35 | TA Prešov klub |
deti - chlapci | 32 | - | - | 26.01.2020 10:05 | TA Prešov klub |
Poznámky:
POZOR! Dievčatá začínajú v sobotu, chlapci v nedeľu.
rozpis, správa, CH skupiny/hl.súťaž, D skupiny/hl.súťaž
VR: Maras Jozef, ZVR: Fričová Martina
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Pribulová Vanessa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||
2 | USP | Varga Benetta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | ||||
3 | USP | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | ||||
4 | Rusnačková Riana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
5 | Mihalovičová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Kandrová Elin | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
7 | USP | Kužilová Kristína | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | ||||
8 | Daňková Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
9 | Zajacová Zara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
10 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
11 | Puškárová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | |||||
12 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | |||||
13 | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | |||||
14 | USP | Jedináková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||
15 | Žiaková Lucia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
16 | Šteinerová Sarah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
17 | Janáčiková Petra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
18 | Kissová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
19 | Becková Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
20 | Štelmachová Timea | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
21 | USP | Semanišinová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TC Topoľčany | ||||
22 | USP | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bednárová Tamara | 25. 01. 2020 09:56 | 2011 | S-d | TC 92 Levoča | |||||
2 | Drozdová Adela | 24. 01. 2020 07:44 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
3 | Handzo Zoe | 23. 01. 2020 18:35 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Piňková Eliška | 19. 01. 2020 21:35 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
5 | Priesterová Miroslava | 23. 01. 2020 18:13 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Sabová Sofia Mia | 23. 01. 2020 10:38 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
7 | Tokošová Vanesa | 23. 01. 2020 19:45 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | |||||
8 | Uhrínová Simona | 24. 01. 2020 08:01 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
9 | Urbanová Laura | 22. 01. 2020 19:10 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice |