Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 2, Humenné | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 23.06.2020 | Termín do: | 27.06.2020 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 22.06.2020 10:00 | Nábrežná 5 |
dorastenci | 48 | 24 | - | 22.06.2020 10:00 | Nábrežná 5 |
Poznámky:
POZOR! Z technických dôvodov usporiadateľ zorganizuje turnaj na dvorcoch v Humennom, Chemlonská 2. Žrebovanie sa uskutoční už o 10.00 hod. (pôvodne o 16.00).
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Maras Jozef
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Naď P. Michalik R. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Krnáč S. Garaj B. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Pivník O. Papuščák Š. | ||||
3:6 6:3 10:8 | |||||
6. | Minich S. Keller D. | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Čurlej M. Kyjaci S. | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Verčík I. Krajčí M. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kirkov M. Stolárik S. | ||||
6:4 6:1 | |||||
12. | Novák K. Paulovčák S. | 32 16 8 SF F | |||
13. | Tóth B. Safko S. | ||||
7:5 6:2 | |||||
14. | Palčo M. Norrman S. | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Gula P. Baranec D. | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Kovalík J. Potaš K. | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kravec V. Rosa A. | ||||
6:4 6:2 | |||||
20. | Lazarčík M. Masarčin M. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Hudák M. Lupták A. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Gibala M. Sedliak Š. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Semančík F. Smoleňák H. | 32 16 8 SF F | ||
27. | Bottlik R. Kožiak M. | ||||
6:0 6:3 | |||||
28. | Sura I. Lábaj P. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Guzoň S. Schwarc D. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Keľo P. Marošík N. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 7 | ||||
2 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 8 | ||||
3 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
4 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
5 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
6 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
7 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 16 | ||||
8 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
9 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
10 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
11 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
12 | USP | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | |||
13 | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 29 | ||||
14 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
15 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
16 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
17 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | ||||
18 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
19 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
20 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
21 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 48 | ||||
22 | Hlaváč Roland | 31.10.2024 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 51 | ||||
23 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 53 | ||||
24 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
25 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
26 | Jerlija Samuel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 58 | ||||
27 | Lupták Adam | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
28 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
29 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
30 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | ||||
31 | STZ | Keller Dávid | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | 1.TC Humenné | 71 | |||
32 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | ||||
33 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
34 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | ||||
35 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
36 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 90 | ||||
37 | Schwarc David | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
38 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 105 | ||||
39 | STZ | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | |||
40 | USP | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 109 | |||
41 | USP | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 126 | |||
42 | STZ | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 138 | |||
43 | USP | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 138 | |||
44 | USP | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 165 | |||
45 | STZ | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 180 | |||
46 | STZ | Choma Boris | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 238 | |||
47 | USP | Ferenc Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 275 | |||
48 | STZ | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Seman René | 11. 06. 2020 | 2005 | M | Tenisová akadémia Prešov | 208 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Almási Alfréd | 20. 06. 2020 11:56 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 9 | ||||
2 | Bušniak Matúš | 18. 06. 2020 17:45 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 61 | ||||
3 | Dráb Martin | 16. 06. 2020 09:55 | 2003 | M | TKM Betliar | 94 | ||||
4 | Dzhurdzha Artem | 22. 06. 2020 00:31 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
5 | Gálik Matej | 18. 06. 2020 22:11 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 3 | ||||
6 | Gimera Tomáš | 15. 06. 2020 19:30 | 2003 | M | TK GSM Prešov | 84 | ||||
7 | Chovanec Jakub | 21. 06. 2020 14:24 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | ||||
8 | Imrišek Lukáš | 19. 06. 2020 06:34 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
9 | Jáger Tomáš | 17. 06. 2020 20:26 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | ||||
10 | Karol Miloš | 21. 06. 2020 22:06 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 6 | ||||
11 | Kaťuch Jakub | 22. 06. 2020 05:24 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 10 | ||||
12 | Kido Matúš | 19. 06. 2020 08:24 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | ||||
13 | Kompiš Andrej | 20. 06. 2020 10:51 | 2005 | M | TK Žilina | 113 | ||||
14 | Kompiš Tomáš | 20. 06. 2020 10:52 | 2003 | M | TK Žilina | 99 | ||||
15 | Kopál Adrián | 20. 06. 2020 14:34 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 22 | ||||
16 | Krošlák Jakub | 19. 06. 2020 13:11 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
17 | Kučera Peter | 22. 06. 2020 07:56 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 30 | ||||
18 | Kuna Tomáš | 22. 06. 2020 08:38 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | ||||
19 | Lánik Tomáš | 19. 06. 2020 07:51 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
20 | Macháč Max Mikuláš | 21. 06. 2020 20:37 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | ||||
21 | Mazák Maxim | 17. 06. 2020 11:28 | 2004 | M | TK Žilina | 275 | ||||
22 | Medveď Jakub | 19. 06. 2020 14:34 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 190 | ||||
23 | Melaga Samuel | 21. 06. 2020 22:06 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | ||||
24 | Melicherík Tomáš | 19. 06. 2020 10:32 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
25 | Muránsky Matej | 23. 05. 2020 22:09 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
26 | Németh Igor | 19. 06. 2020 17:52 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
27 | Novák Maxim | 20. 06. 2020 12:09 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
28 | Novanský Michal | 21. 06. 2020 17:50 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 87 | 2 | |||
29 | Palenčár Patrik | 21. 06. 2020 15:45 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
30 | Palovič Lukáš | 18. 06. 2020 21:54 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 128 | 4 | |||
31 | Petráš David | 14. 06. 2020 22:39 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
32 | Pokorný Lukáš | 18. 06. 2020 15:00 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 1 | ||||
33 | Sarouphim Jean Pierre | 13. 06. 2020 18:38 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
34 | Sepeši Bastien | 15. 06. 2020 17:17 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
35 | Šramko Marcel | 18. 06. 2020 14:31 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 46 | ||||
36 | Šuran Tomáš | 22. 06. 2020 21:19 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | ||||
37 | Vajdík Lukáš | 21. 06. 2020 13:28 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 172 | ||||
38 | Vajgel Hugo | 18. 06. 2020 11:00 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | ||||
39 | Valent Stanislav | 04. 06. 2020 17:38 | 2002 | M | TKM Betliar | 19 | ||||
40 | Vlčko Karol | 21. 06. 2020 10:50 | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 23 |