' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110005 - TK Tatran 2007 Prešov
Názov turnaja:GYNSTAR CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Čsl.armády 20/A , 080 01 Prešov
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Lyach Ivan (B) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Janda Miroslav (C)   
Termín od:01.08.2020 Termín do:03.08.2020
Kontakt:Ivan Lyach
Kontakt tel.:mobil - 0905741798,
Kontakt e-mail:ivanlyach@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci2412-31.07.2020 16:00TK Tatran 2007Prešov
staršie žiačky2412-31.07.2020 16:00TK Tatran 2007Prešov

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Lyach Ivan, ZVR: Janda Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Rastislav Tindúr 
   01.08.2020 13:00
2. BYE 
 
3. Filip Nemjo 
   01.08.2020 13:00
4. BYE 
 
5. Oliver Németh 
   01.08.2020 13:00
6. Matúš Chovančák 
 
7. Erik Ovsijčuk 
   01.08.2020 14:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Gregor Haľko 
   01.08.2020 14:00
10. BYE 
 
11. Marek Ištok 
   01.08.2020 14:00
12. BYE 
 
13. Sebastian Turek 
   01.08.2020 14:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   01.08.2020 14:00
16. Filip Goffa 
 
17. BYE 
   01.08.2020 15:00
18. Filip Brejžek 
 
19. BYE 
   01.08.2020 15:00
20. Jakub Vasky 
 
21. BYE 
   01.08.2020 15:00
22. Dominik Kačur 
 
23. BYE 
   01.08.2020 15:00
24. (3-4)Jakub Šoltýs 
 
25. BYE 
   01.08.2020 15:00
26. Martin Šuchter 
 
27. Tomáš Goffa 
   01.08.2020 13:00
28. Oliver Bartoš 
 
29. BYE 
   01.08.2020 16:00
30. Timur Török 
 
31. BYE 
   01.08.2020 16:00
32. (2)Richard Pavliščík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Tindúr R.  Pavliščík R. 
   01.08.2020
2. BYE 
 
3. Goffa F.  Goffa T. 
   01.08.2020
4. Šuchter M.  Ištok M. 
 
5. Haľko G.  Turek S. 
   01.08.2020
6. Török T.  Šoltýs J. 
 
7. Vasky J.  Brejžek F. 
   01.08.2020
8. (2)Ovsijčuk E.  Kačur D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Tindúr Rastislav31.10.20202006S-chTKM Betliar 75
2 Pavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov 79
3 Haľko Gregor31.10.20222007S-chTJ Sokol Prešov 95
4USPŠoltýs Jakub31.10.20212006S-chTKM Betliar 106
5 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 114
6USPKačur Dominik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 116
7 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121
8 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 127
9 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 131
10 Chovančák Matúš31.10.20202006S-chTC Slávia UPJŠ Košice 159
11 Ištok Marek31.10.20202006S-chTJ Sokol Prešov 169
12 Turek Sebastian31.10.20202008M-chTKM Betliar 179
13 Németh Oliver31.10.20202007S-chJ&F-it V. Úľany 210
14 Török Timur31.10.20202008M-chTKM Betliar 210
15 Bartoš Oliver31.10.20212007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
16 Goffa Filip31.10.20212007S-ch1.TC Humenné  
17 Goffa Tomáš31.10.20202008M-ch1.TC Humenné  
18 Nemjo Filip31.10.20212006S-chTK GSM Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Jáger Matúš27. 07. 2020 09:552008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 149
2Kolodžej Filip30. 07. 2020 13:532009M-chTK Mladosť Košice  
3Malec Štefan28. 07. 2020 20:462006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele  
4Trojan Samuel18. 07. 2020 22:342008M-chTJ Sokol Prešov  
5Zavacký Peter31. 07. 2020 08:442008M-chTenis Komplex Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk