' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110070 - TJT Michalovce
Názov turnaja:GMI MICHALOVCE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Hviezdoslavova 1, Michalovce
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Janda Miroslav (C)   
Termín od:28.07.2020 Termín do:30.07.2020
Kontakt:Miroslav Janda
Kontakt tel.:dv. - 0915917303, mobil - 0905981935,
Kontakt e-mail:mirojanda65@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-27.07.2020 16:00v mieste turnaja
starší žiaci3216-27.07.2020 16:00v mieste turnaja

Poznámky:

rozpis, správa, útecha CH/D, vyhodnotenie 
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Maroš Medveď 
   28.07.2020 12:00
2. BYE 
 
3. Sebestyén Tarr 
   28.07.2020 09:30
4. Filip Brejžek 
 
5. (3-4)Dominik Kačur 
   28.07.2020 09:30
6. Dušan Kostovčík 
 
7. Tomáš Goffa 
   28.07.2020 09:30
8. Michal Lopúch 
 
9. Lukáš Lipa 
   28.07.2020 09:30
10. Matúš Chovančák 
 
11. Filip Goffa 
   28.07.2020 09:30
12. (3-4)Jakub Vasky 
 
13. Matúš Jáger 
   28.07.2020 09:30
14. Štefan Malec 
 
15. BYE 
   28.07.2020 12:00
16. (2)Erik Ovsijčuk 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vasky J.  Medveď M. 
   28.07.2020
2. BYE 
 
3. Malec Š.  Chovančák M. 
   28.07.2020
4. Jáger M.  Lipa L. 
 
5. Lopúch M.  Kostovčík D. 
   28.07.2020
6. Brejžek F.  Drozd A. 
 
7. Goffa F.  Goffa T. 
   28.07.2020
8. (2)Kačur D.  Ovsijčuk E. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
2 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 114
3 Kačur Dominik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 116
4 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121
5 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 127
6 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 149
7 Chovančák Matúš31.10.20202006S-chTC Slávia UPJŠ Košice 159
8 Tarr Sebestyén31.10.20202008M-chTJT Michalovce 169
9 Lipa Lukáš31.10.20202008M-chTJT Michalovce  
10 Malec Štefan31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele  
11 Goffa Tomáš31.10.20202008M-ch1.TC Humenné  
12 Goffa Filip31.10.20212007S-ch1.TC Humenné  
13 Kostovčík Dušan31.10.20212009M-chTJT Michalovce  
14 Lopúch Michal31.10.20212009M-chTJT Michalovce  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Drozd Adam28. 07. 20202007S-chTJT Michalovce 193
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dióssy Šimon26. 07. 2020 21:582008M-chTK Mladosť Košice  
2Kolodžej Filip26. 07. 2020 20:172009M-chTK Mladosť Košice  
3Minarič David15. 07. 2020 19:272006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
4Šuchter Martin24. 07. 2020 15:512008M-chTK DRANaM Košice 131
5Trojan Samuel18. 07. 2020 22:342008M-chTJ Sokol Prešov  
6Varga Daniel27. 07. 2020 12:422008M-chTJT Michalovce 230


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk