' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5 Prešov
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Lehet Jakub (B)   
Termín od:15.08.2020 Termín do:17.08.2020
Kontakt:Jakub Lehet
Kontakt tel.:mobil - 0918041043,
Kontakt e-mail:teniskasro@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 08. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-14.08.2020 16:00TK Progres Prešov
starší žiaci3216-14.08.2020 16:00TK Progres Prešov

Poznámky:

 POZOR! Z technických príčin budú v prevádzke iba 4 kurty.
rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Lehet Jakub

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matúš Vateha 
   15.08.2020 16:00
2. BYE 
 
3. Filip Kolodžej 
   15.08.2020 16:00
4. BYE 
 
5. Elias Kral 
   15.08.2020 11:30
6. Michal Iľkovič 
 
7. (5-8)Jakub Vasky 
   15.08.2020 16:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Rastislav Tindúr 
   15.08.2020 17:30
10. BYE 
 
11. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   15.08.2020 11:30
12. Filip Brejžek 
 
13. Martin Šuchter 
   15.08.2020 11:30
14. Matúš Jáger 
 
15. BYE 
   15.08.2020 17:30
16. (5-8)Oskar Benian 
 
17. BYE 
   15.08.2020 17:30
18. (5-8)Šimon Bohunčák 
 
19. Filip Nemjo 
   15.08.2020 13:00
20. Marek Ištok 
 
21. BYE 
   15.08.2020 17:30
22. Sebestyén Tarr 
 
23. BYE 
   15.08.2020 17:30
24. (3-4)Adam Kurčík 
 
25. BYE 
   15.08.2020 18:30
26. (5-8)Erik Ovsijčuk 
 
27. Filip Urban 
   15.08.2020 13:00
28. Adam Drozd 
 
29. BYE 
   15.08.2020 18:30
30. Samuel Sýkora 
 
31. BYE 
   15.08.2020 18:30
32. (2)Jakub Madej 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vateha M.  Madej J. 
   15.08.2020
2. BYE 
 
3. Tarr S.  Ovsijčuk E. 
   15.08.2020
4. Kurčík A.  Urban F. 
 
5. Kolodžej F.  Ištok M. 
   15.08.2020
6. Benian O.  Sýkora S. 
 
7. BYE 
   15.08.2020
8. (2)Vasky J.  Brejžek F. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
2 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
3 Tindúr Rastislav31.10.20202006S-chTKM Betliar 75
4 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
5 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
6 Bohunčák Šimon31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 100
7 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 114
8 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121
9 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 127
10 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 131
11 Kral Elias31.10.20202007S-chTenisová akadémia Prešov 139
12 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 149
13 Tarr Sebestyén31.10.20202008M-chTJT Michalovce 169
14 Ištok Marek31.10.20202006S-chTJ Sokol Prešov 169
15 Drozd Adam31.10.20212007S-chTJT Michalovce 193
16 Urban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
17 Nemjo Filip31.10.20212006S-chTK GSM Prešov  
18 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
19 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
20 Iľkovič Michal31.10.20212006S-chTK Progres Prešov  
21 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bartoš Oliver14. 08. 2020 11:452007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
2Dióssy Šimon13. 08. 2020 21:562008M-chTK Mladosť Košice  
3Gallo Peter12. 08. 2020 13:422008M-ch1.TK Rožňava  
4Haľko Gregor13. 08. 2020 19:242007S-chTJ Sokol Prešov 95
5Hanušovský Lukáš13. 08. 2020 07:572007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
6Hlivjak Oliver12. 08. 2020 16:382007S-chTenisová akadémia Prešov 39
7Ivan Marko13. 08. 2020 08:222006S-chTK Mladosť Košice 9
8Jánošík Timotej12. 08. 2020 22:052007S-chTJ Sokol Prešov 131
9Mattoš Adam13. 08. 2020 14:322006S-chTKM Betliar 32
10Medveď Maroš13. 08. 2020 20:162007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
11Mikloš Matúš11. 08. 2020 09:422006S-chTK GSM Prešov 175
12Minarič David12. 08. 2020 21:412006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
13Pavliščík Richard12. 08. 2020 20:522006S-chTenisová akadémia Prešov 79
14Trojan Samuel12. 08. 2020 22:092008M-chTJ Sokol Prešov  
15Turek Sebastian15. 08. 2020 16:562008M-chTKM Betliar 179


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk