' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110070 - TJT Michalovce
Názov turnaja:GMI MICHALOVCE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Hviezdoslavova 1, Michalovce
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Janda Miroslav (C)   
Termín od:10.08.2020 Termín do:13.08.2020
Kontakt:Miroslav Janda
Kontakt tel.:dv. - 0915917303, mobil - 0905981935,
Kontakt e-mail:mirojanda65@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 08. 2020 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-09.08.2020 8:30v mieste turnaja
starší žiaci3216-09.08.2020 8:30v mieste turnaja

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Xavier Jakubovič 
   10.08.2020 14:30
2. BYE 
 
3. Gregor Haľko 
   10.08.2020 09:30
4. Matúš Jáger 
 
5. Adam Drozd 
   10.08.2020 12:00
6. Jakub Madej 
 
7. Sebestyén Tarr 
   10.08.2020 13:30
8. (5-8)Sebastián Paulovčák 
 
9. (3-4)Filip Dráb 
   10.08.2020 12:00
10. Jakub Vasky 
 
11. Oskar Fičor 
   10.08.2020 12:00
12. Martin Šuchter 
 
13. Oliver Hlivjak 
   10.08.2020 13:30
14. Marek Ištok 
 
15. Timotej Jánošík 
   10.08.2020 14:30
16. (5-8)Marek Vaco 
 
17. (5-8)Daniel Balaščák 
   10.08.2020 13:30
18. Lukáš Lipa 
 
19. Oliver Bartoš 
   10.08.2020 14:30
20. Michael Jankech 
 
21. Filip Brejžek 
   10.08.2020 10:45
22. Erik Ovsijčuk 
 
23. BYE 
   10.08.2020 15:30
24. (3-4)Filip Poklemba 
 
25. (5-8)Oliver Kecskés 
   10.08.2020 13:30
26. Adam Kurčík 
 
27. Dominik Kačur 
   10.08.2020 13:30
28. Adam Mattoš 
 
29. George Shilov 
   10.08.2020 13:30
30. Maroš Medveď 
 
31. BYE 
   10.08.2020 15:30
32. (2)Marko Ivan 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Paulovčák S.  Poklemba F. 
   10.08.2020
2. BYE 
 
3. Drozd A.  Ovsijčuk E. 
   10.08.2020
4. BYE 
 
5. Fičor O.  Tarr S. 
   10.08.2020
6. BYE 
 
7. Brejžek F.  Haľko G. 
   10.08.2020
8. Vaco M.  Jankech M. 
 
9. BYE 
   10.08.2020
10. Hlivjak O.  Jánošík T. 
 
11. BYE 
   10.08.2020
12. Balaščák D.  Dráb F. 
 
13. BYE 
   10.08.2020
14. Vasky J.  Medveď M. 
 
15. BYE 
   10.08.2020
16. (2)Kecskés O.  Jakubovič X. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
2 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 9
3 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
4 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
5 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 15
6 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
7STZBalaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 20
8 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
9 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
10 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
11 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar 32
12 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 39
13 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
14USPMedveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
15 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
16 Haľko Gregor31.10.20222007S-chTJ Sokol Prešov 95
17 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 114
18 Kačur Dominik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 116
19 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121
20 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 127
21 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTJ Sokol Prešov 131
22 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 131
23 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 149
24USPIštok Marek31.10.20202006S-chTJ Sokol Prešov 169
25 Tarr Sebestyén31.10.20202008M-chTJT Michalovce 169
26 Drozd Adam31.10.20212007S-chTJT Michalovce 193
27 Bartoš Oliver31.10.20212007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
28USPLipa Lukáš31.10.20202008M-chTJT Michalovce  
29USPShilov George31.10.20202007S-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam01. 08. 2020 09:232007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Benian Oskar03. 08. 2020 14:422007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
3Czinege Richard07. 08. 2020 12:552006S-chHi-Ten TAC D. Streda 58
4Danko Peter05. 08. 2020 21:582008M-chTK Slávia STU Bratislava 129
5Dióssy Šimon08. 08. 2020 22:212008M-chTK Mladosť Košice  
6Hanušovský Lukáš06. 08. 2020 19:332007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
7Chren Patrik08. 08. 2020 04:222006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
8Juriga Samuel08. 08. 2020 08:302006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
9Karovič Jaroslav07. 08. 2020 14:062006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
10Kolodžej Filip05. 08. 2020 08:062009M-chTK Mladosť Košice  
11Kral Elias08. 08. 2020 16:522007S-chTenisová akadémia Prešov 139
12Markovič Matej07. 08. 2020 08:182007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
13Melaga Samuel04. 08. 2020 21:572006S-chFresh club Zvolen 1
14Naňo Marek08. 08. 2020 14:052006S-chTC EMPIRE Trnava 4
15Paulovič Nikolas08. 08. 2020 13:592006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
16Pavliščík Richard08. 08. 2020 22:172006S-chTenisová akadémia Prešov 79
17Sýkora Samuel03. 08. 2020 17:532009M-chTK Slávia STU Bratislava  
18Titko Timotej29. 07. 2020 08:132006S-chTJT Michalovce 16
19Trojan Samuel03. 08. 2020 11:332008M-chTJ Sokol Prešov  
20Valalik Christián09. 08. 2020 08:252009M-ch1.TC Humenné  
21Vateha Matúš07. 08. 2020 20:202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
22Vrba Miloslav04. 08. 2020 13:332007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk