' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110072 - Tenisová akadémia Prešov
Názov turnaja:TAPO CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Chemlonská 2, Humenné
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:9
Zástupca rozhodcu:Maras Jozef (C)   
Termín od:13.07.2020 Termín do:17.07.2020
Kontakt:Jozef Maras
Kontakt tel.:mobil - 0911299391,
Kontakt e-mail:tennista16@post.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-12.07.2020 10:00Nábrežná 5
starší žiaci4824-12.07.2020 10:00Nábrežná 5

Poznámky:

POZOR! Z technických dôvodov usporiadateľ zorganizuje turnaj na dvorcoch v Humennom, Chemlonská 2.
rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Maras Jozef, ml. 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Melaga 
   13.07.2020 11:30
2. BYE 
 
3. Timotej Jánošík 
   13.07.2020 11:30
4. BYE 
 
5. Filip Poklemba 
   13.07.2020 11:30
6. Jakub Vasky 
 
7. Richard Pavliščík 
   13.07.2020 16:30
8. BYE 
 
9. Michael Jankech 
   13.07.2020 15:15
10. BYE 
 
11. Oliver Hlivjak 
   13.07.2020 15:15
12. BYE 
 
13. Filip Dráb 
   13.07.2020 15:15
14. BYE 
 
15. (5-8)Jakub Medveď 
   13.07.2020 15:15
16. BYE 
 
17. (3-4)Marek Naňo 
   13.07.2020 15:15
18. BYE 
 
19. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   13.07.2020 15:15
20. BYE 
 
21. Matúš Vateha 
   13.07.2020 11:30
22. Milan Macák 
 
23. Oliver Kecskés 
   13.07.2020 16:30
24. BYE 
 
25. Martin Matunák 
   13.07.2020 16:30
26. BYE 
 
27. Elias Kral 
   13.07.2020 11:30
28. Filip Goffa 
 
29. Matúš Jáger 
   13.07.2020 15:15
30. BYE 
 
31. BYE 
   13.07.2020 15:15
32. (5-8)Xavier Jakubovič 
 
33. BYE 
   13.07.2020 16:30
34. (5-8)Patrik Hulín 
 
35. BYE 
   13.07.2020 16:30
36. Erik Ovsijčuk 
 
37. Adam Mattoš 
   13.07.2020 11:30
38. Dominik Kačur 
 
39. BYE 
   13.07.2020 16:30
40. Daniel Balaščák 
 
41. BYE 
   13.07.2020 16:30
42. Jakub Madej 
 
43. George Shilov 
   13.07.2020 11:30
44. Oliver Bartoš 
 
45. BYE 
   13.07.2020 16:30
46. Šimon Dióssy 
 
47. BYE 
   13.07.2020 16:30
48. (3-4)Patrik Chren 
 
49. BYE 
   13.07.2020 16:30
50. (5-8)Marko Ivan 
 
51. BYE 
   13.07.2020 16:30
52. Sebastián Paulovčák 
 
53. BYE 
   13.07.2020 16:30
54. Lukáš Lipa 
 
55. BYE 
   13.07.2020 16:30
56. Nikolas Paulovič 
 
57. BYE 
   13.07.2020 16:30
58. Minh Tri Nguyen Huu 
 
59. Matej Markovič 
   13.07.2020 11:30
60. Lukáš Hanušovský 
 
61. BYE 
   13.07.2020 16:30
62. Filip Brejžek 
 
63. BYE 
   13.07.2020 16:30
64. (2)Tomáš Talajka 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Medveď J.  Melaga S. 
   13.07.2020
2. BYE 
 
3. Hanušovský L.  Jankech M. 
   13.07.2020
4. Vateha M.  Madej J. 
 
5. (3-4)Chren P.  Paulovič N. 
   13.07.2020
6. BYE 
 
7. Balaščák D.  Dráb F. 
   13.07.2020
8. Mattoš A.  Matunák M. 
 
9. Talajka T.  Kecskés O. 
   13.07.2020
10. Lipa L.  Ovsijčuk E. 
 
11. BYE 
   13.07.2020
12. (3-4)Ivan M.  Jakubovič X. 
 
13. Hlivjak O.  Jánošík T. 
   13.07.2020
14. Markovič M.  Poklemba F. 
 
15. BYE 
   13.07.2020
16. (2)Hulín P.  Naňo M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 1
2 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK Kúpele Piešťany 3
3 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 4
4 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
5 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
6 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 7
7 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
8 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 9
9 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
10 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
11 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
12 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
13 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 15
14 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
15 Markovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
16 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 20
17 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
18 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar 32
19 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
20 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 39
21 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
22 Macák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
23 Pavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov 79
24 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 85
25 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 114
26 Kačur Dominik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 116
27 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121
28 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 127
29 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTJ Sokol Prešov 131
30 Kral Elias31.10.20202007S-chTenisová akadémia Prešov 139
31 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 149
32 Bartoš Oliver31.10.20212007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
33 Shilov George31.10.20202007S-chTK Slávia STU Bratislava  
34 Goffa Filip31.10.20212007S-ch1.TC Humenné  
35 Nguyen Huu Minh Tri31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov  
36STZDióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
37USPLipa Lukáš31.10.20202008M-chTJT Michalovce  
38 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam11. 07. 2020 09:272007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Bairo Dylan11. 07. 2020 20:332008M-chTC EMPIRE Trnava 56
3Bognár Simon06. 07. 2020 19:432006S-chTK Baník Prievidza 29
4Bušniak Michal31. 05. 2020 19:492006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
5Fičor Oskar08. 07. 2020 17:232007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
6Juriga Samuel11. 07. 2020 12:532006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
7Kurčík Adam11. 07. 2020 06:422007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
8Letavay Matej26. 06. 2020 11:462006S-chTK Ružomberok 27
9Matula Ján10. 07. 2020 21:572006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
10Solčan Adam10. 07. 2020 12:142007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
11Suchan David12. 07. 2020 20:102007S-chTC EMPIRE Trnava 59
12Šuchter Martin20. 06. 2020 18:592008M-chTK DRANaM Košice 131
13Sýkora Samuel07. 07. 2020 21:442009M-chTK Slávia STU Bratislava  
14Titko Timotej01. 07. 2020 11:142006S-chTJT Michalovce 16
15Trojan Samuel11. 07. 2020 20:442008M-chTJ Sokol Prešov  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk