' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110065 - TK DRANaM Košice
Názov turnaja:DRANAM CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Vysokoškolská 4,04001 Košice
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Dragun Anton (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Kurpas Martin (C)   
Termín od:23.06.2020 Termín do:25.06.2020
Kontakt:Anton Dragun
Kontakt tel.:byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232,
Kontakt e-mail:anton.dragun@dranam.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-22.06.2020 16:00TK DRANaM Košice
mladšie žiačky3216-22.06.2020 16:00TK DRANaM Košice

Poznámky:

POZOR! Z dôvodu kolízie s presunutými Majstrovstvami regiónu dospelých (rovnaký usporiadateľ) bol termín turnaja zmenený na 23. - 25. 6. (pôvodný termín 13. - 15. 6. 2020).
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D 
VR: Dragun Anton, ZVR: Kurpas Martin

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Šuchter 
   23.06.2020 12:00
2. BYE 
 
3. Matúš Princ 
   23.06.2020 10:00
4. Šimon Jozef Podolský 
 
5. (3-4)Daniel Slávik 
   23.06.2020 10:00
6. Adam Antal 
 
7. Michal Vanta 
   23.06.2020 10:00
8. Timotej Turóci 
 
9. Richard Lupták 
   23.06.2020 10:00
10. Marko Strompf 
 
11. Michal Jura 
   23.06.2020 10:00
12. (3-4)Timur Török 
 
13. Jakub Rendek 
   23.06.2020 10:00
14. Filip Kolodžej 
 
15. BYE 
   23.06.2020 12:00
16. (2)Sebastian Turek 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Slávik D.  Šuchter M. 
   23.06.2020
2. BYE 
 
3. Vanta M.  Turóci T. 
   23.06.2020
4. Strompf M.  Podolský Š. 
 
5. Kolodžej F.  Rendek J. 
   23.06.2020
6. Antal A.  Princ M. 
 
7. Jura M.  Lupták R. 
   23.06.2020
8. (2)Török T.  Turek S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 31
2 Turek Sebastian31.10.20202008M-chTKM Betliar 39
3 Török Timur31.10.20202008M-chTKM Betliar 44
4 Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 47
5 Podolský Šimon Jozef31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 52
6 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
7 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
8 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
9 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
10 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
11 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
12 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
13 Princ Matúš31.10.20212009M-chTenis Komplex Košice  
14 Antal Adam31.10.20212009M-chTenis Komplex Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Horváth Lukáš20. 06. 2020 23:262009M-chTK Mladosť Košice  
2Lipa Lukáš22. 06. 2020 07:032008M-chTJT Michalovce 30
3Lukáč Peter20. 06. 2020 11:102009M-chTJ Sokol Prešov  
4Tarr Sebestyén21. 06. 2020 23:412008M-chTJT Michalovce 70
5Urbánoš Filip17. 06. 2020 21:412009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk