' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110039 - 1.TC Humenné
Názov turnaja:HUMENNÉ 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Chemlonská 2, Humenné
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Tokoš Peter (C)   
Termín od:02.07.2020 Termín do:05.07.2020
Kontakt:Ing. Milan Pavlovčík
Kontakt tel.:mobil - 0903910526,
Kontakt e-mail:mip.ten@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-01.07.2020 10:00Chemlonská 2 Humenné
mladší žiaci3216-01.07.2020 10:00Chemlonská 2 Humenné

Poznámky:

POZOR! Žrebovanie sa uskutoční už o 10.00 hod. (pôvodne o 16.00).
rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Tokoš Peter

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Vasky 
   02.07.2020 10:15
2. Jozef Karas 
 
3. Marko Strompf 
   02.07.2020 10:15
4. Šimon Jozef Podolský 
 
5. Martin Frič 
   02.07.2020 10:15
6. Sebestyén Tarr 
 
7. Alex Kašprišin 
   02.07.2020 10:15
8. (5-8)Peter Danko 
 
9. (3-4)Peter Gallo 
   02.07.2020 10:15
10. Michal Tóth 
 
11. Richard Lupták 
   02.07.2020 10:15
12. Samuel Mato 
 
13. Ján Novotňák 
   02.07.2020 10:15
14. Tomáš Goffa 
 
15. Daniel Slávik 
   02.07.2020 10:15
16. (5-8)Martin Šuchter 
 
17. (5-8)Lukáš Lipa 
   02.07.2020 11:30
18. Christián Valalik 
 
19. Nicolas Karandušovský 
   02.07.2020 11:30
20. Filip Kolodžej 
 
21. Peter Zavacký 
   02.07.2020 11:30
22. Peter Lukáč 
 
23. Michal Vanta 
   02.07.2020 11:30
24. (3-4)Matej Maruniak 
 
25. (5-8)Richard Herman 
   02.07.2020 11:30
26. Lukáš Horváth 
 
27. Martin Petrik 
   02.07.2020 11:30
28. Timotej Turóci 
 
29. Michal Jura 
   02.07.2020 11:30
30. Sebastian Turek 
 
31. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   02.07.2020 11:30
32. (2)Samuel Trojan 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Danko P.  Maruniak M. 
   02.07.2020
2. BYE 
 
3. Lukáč P.  Strompf M. 
   02.07.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Herman R.  Tóth M. 
   02.07.2020
6. BYE 
 
7. Frič M.  Karas J. 
   02.07.2020
8. Lupták R.  Horváth L. 
 
9. Jura M.  Novotňák J. 
   02.07.2020
10. Goffa T.  Podolský Š. 
 
11. BYE 
   02.07.2020
12. (3-4)Šuchter M.  Vanta M. 
 
13. Karandušovský N.  Mato S. 
   02.07.2020
14. Turóci T.  Valalik C. 
 
15. BYE 
   02.07.2020
16. (2)Turek S.  Trojan S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
2 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
3 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
4 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava 14
5 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
6 Lipa Lukáš31.10.20202008M-chTJT Michalovce 30
7USPŠuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 31
8 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
9 Turek Sebastian31.10.20202008M-chTKM Betliar 39
10 Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 47
11 Podolský Šimon Jozef31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 52
12 Mato Samuel31.10.20202008M-ch1.TC Humenné 58
13 Tarr Sebestyén31.10.20202008M-chTJT Michalovce 70
14 Goffa Tomáš31.10.20202008M-ch1.TC Humenné 87
15 Zavacký Peter31.10.20202008M-chTenis Komplex Košice 99
16 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
17 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
18 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
19 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
20 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
21WCTóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
22 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
23 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
24 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
25 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
26STZLupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
27 Kašprišin Alex31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
28STZJura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
29STZPetrik Martin31.10.20232009M-chMŠK Poprad-Tatry  
30USPNovotňák Ján31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
31USPKarandušovský Nicolas31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
32WCodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Antal Adam01. 07. 2020 18:102009M-chTenis Komplex Košice  
2Bobošík Martin24. 06. 2020 06:492009M-chTC Topoľčany  
3Dióssy Šimon30. 06. 2020 20:082008M-chTK Mladosť Košice 7
4Gibala Dominik29. 06. 2020 15:382009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Krahulec Martin29. 06. 2020 17:522008M-chTK Senica 13
6Lipták Matej01. 07. 2020 00:202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
7Matunák Martin24. 06. 2020 10:132008M-chTK Slovan Bratislava 1
8Rendek Jakub29. 06. 2020 08:242009M-chTK Mladosť Košice  
9Sloboda Leon27. 06. 2020 10:172009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10Sýkora Samuel15. 06. 2020 12:392009M-chTK Slávia STU Bratislava  
11Urbánoš Filip30. 06. 2020 11:032009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
12Žinčák Peter02. 07. 2020 14:152009M-ch1.TC Humenné  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk