' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:SYNDICATE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový areál Janského 1, Spišská nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:25.07.2020 Termín do:29.07.2020
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-24.07.2020 10:00Potočná 26, Levoča
mladší žiaci4824-24.07.2020 10:00Potočná 26, Levoča

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Sedlák Vavrinec, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Matunák 
   25.07.2020 14:00
2. BYE 
 
3. Matúš Petráško 
   25.07.2020 12:00
4. Peter Lukáč 
 
5. Michal Jura 
   25.07.2020 10:00
6. Michal Vanta 
 
7. (9-16)Samuel Vozár 
   25.07.2020 12:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Alex Adam Fano 
   25.07.2020 12:00
10. BYE 
 
11. Christián Valalik 
   25.07.2020 10:00
12. Alex Kašprišin 
 
13. Sebastián Faga 
   25.07.2020 10:00
14. Boris Valuh 
 
15. (5-8)Jakub Vasky 
   25.07.2020 12:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Lukáš Chren 
   25.07.2020 13:00
18. BYE 
 
19. Richard Lupták 
   25.07.2020 10:00
20. Martin Frič 
 
21. Martin Petrik 
   25.07.2020 11:00
22. Marko Strompf 
 
23. (9-16)Michal Mikuš 
   25.07.2020 13:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Martin Krahulec 
   25.07.2020 13:00
26. BYE 
 
27. Filip Urbánoš 
   25.07.2020 11:00
28. Nicolas Karandušovský 
 
29. Sebastian Turek 
   25.07.2020 11:00
30. Martin Bobošík 
 
31. BYE 
   25.07.2020 13:00
32. (5-8)Šimon Dióssy 
 
33. BYE 
   25.07.2020 13:00
34. (5-8)Radovan Kriško 
 
35. Timotej Turóci 
   25.07.2020 11:00
36. Samuel Alexander Krajčír 
 
37. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   25.07.2020 11:00
38. Sebestyén Tarr 
 
39. BYE 
   25.07.2020 13:00
40. (9-16)Peter Gallo 
 
41. BYE 
   25.07.2020 13:00
42. (9-16)Matej Maruniak 
 
43. Jozef Karas 
   25.07.2020 11:00
44. Dominik Gibala 
 
45. Markus Kollár 
   25.07.2020 11:00
46. Maksym Ivashko 
 
47. BYE 
   25.07.2020 13:00
48. (3-4)Marko Bekéni 
 
49. BYE 
   25.07.2020 13:00
50. (5-8)Samuel Trojan 
 
51. Matej Lipták 
   25.07.2020 11:00
52. Matúš Jáger 
 
53. Ján Novotňák 
   25.07.2020 11:00
54. Filip Kolodžej 
 
55. BYE 
   25.07.2020 13:00
56. (9-16)Martin Šuchter 
 
57. BYE 
   25.07.2020 13:00
58. (9-16)Alex Čech 
 
59. Sebastián Kostolný 
   25.07.2020 11:00
60. Filip Roman 
 
61. Lukáš Horváth 
   25.07.2020 12:00
62. Leon Sloboda 
 
63. BYE 
   25.07.2020 14:00
64. (2)Dylan Bairo 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bairo D.  Kriško R. 
   25.07.2020
2. BYE 
 
3. Kollár M.  Urbánoš F. 
   25.07.2020
4. BYE 
 
5. Lupták R.  Gallo P. 
   25.07.2020
6. Horváth L.  Strompf M. 
 
7. Vanta M.  Šuchter M. 
   25.07.2020
8. BYE 
 
9. (3-4)Vasky J.  Trojan S. 
   25.07.2020
10. BYE 
 
11. Fano A.  Bobošík M. 
   25.07.2020
12. BYE 
 
13. Roman F.  Krajčír S. 
   25.07.2020
14. BYE 
 
15. BYE 
   25.07.2020
16. Krahulec M.  Maruniak M. 
 
17. BYE 
   25.07.2020
18. Kolodžej F.  Karandušovský N. 
 
19. BYE 
   25.07.2020
20. Valuh B.  Gibala D. 
 
21. BYE 
   25.07.2020
22. Mikuš M.  Frič M. 
 
23. BYE 
   25.07.2020
24. (3-4)Čech A.  Matunák M. 
 
25. BYE 
   25.07.2020
26. Sloboda L.  Petráško M. 
 
27. Ivashko M.  Chren L. 
   25.07.2020
28. Valalik C.  Turóci T. 
 
29. BYE 
   25.07.2020
30. Lukáč P.  Karas J. 
 
31. BYE 
   25.07.2020
32. (2)Bekéni M.  Dióssy Š. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 1
2 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 2
3 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 3
4 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
5 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
6 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 7
7 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
8 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
9 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
10 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
11 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
12 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
13 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava 14
14 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
15 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 31
16 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
17WCTurek Sebastian31.10.20202008M-chTKM Betliar 39
18 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
19 Tarr Sebestyén31.10.20202008M-chTJT Michalovce 70
20USPSloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
21 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
22 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
23 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
24 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
25 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
26 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
27 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
28 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
29 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
30 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
31 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
32 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
33 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
34 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
35 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
36 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
37 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
38 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
39USPUrbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
40USPLupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
41USPKašprišin Alex31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
42STZJura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
43USPPetrik Martin31.10.20232009M-chMŠK Poprad-Tatry  
44STZLipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
45USPNovotňák Ján31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
46STZKarandušovský Nicolas31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
47STZIvashko Maksym31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
48WCodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Herman Richard19. 07. 2020 08:562008M-chTK ZZO Čadca 32
2Chmelár Timotej20. 07. 2020 10:492008M-chTC EMPIRE Trnava 29
3Lipa Lukáš24. 07. 2020 07:282008M-chTJT Michalovce 30
4Lübeck Filip16. 07. 2020 20:092008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
5Pajtáš Dávid17. 07. 2020 08:502008M-chTK Slovan Galanta 34
6Paľko Adam04. 07. 2020 16:352009M-chTK Hriňová  
7Plencner Johannes24. 07. 2020 08:312009M-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
8Pleško Richard25. 07. 2020 12:012008M-chTK Žilina 38
9Rendek Jakub23. 07. 2020 17:442009M-chTK Mladosť Košice  
10Sýkora Samuel28. 06. 2020 20:202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
11Tóth Michal22. 07. 2020 17:182009M-chTC EMPIRE Trnava  
12Valko Samuel03. 07. 2020 03:342008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
13Zavacký Peter14. 07. 2020 11:472008M-chTenis Komplex Košice 99
14Žikla Kristián08. 07. 2020 14:522008M-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk