www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves
Názov turnaja:IGLOV CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Jánskeho 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:25.01.2020 Termín do:27.01.2020
Kontakt:Dušan Hrebík
Kontakt tel.:mobil - 0949089743,
Kontakt e-mail:dusan.hrebik666@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-24.01.2020 19:00TK SNV Jánskeho 1
staršie žiačky3216-24.01.2020 19:00TK SNV Jánskeho 1

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Sedlák Vavrinec ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Juriga 
   25.01.2020 15:00
2. BYE 
 
3. Marek Ištok 
   25.01.2020 15:00
4. BYE 
 
5. Dominik Tatarko 
   25.01.2020 12:00
6. Samuel Sýkora 
 
7. (5-8)Erik Ovsijčuk 
   25.01.2020 15:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Jakub Madej 
   25.01.2020 16:00
10. BYE 
 
11. Samuel Trojan 
   25.01.2020 13:00
12. Elias Kral 
 
13. Timotej Turóci 
   25.01.2020 13:00
14. Oliver Bartoš 
 
15. BYE 
   25.01.2020 16:00
16. (5-8)Šimon Bohunčák 
 
17. BYE 
   25.01.2020 16:00
18. (5-8)Timotej Jánošík 
 
19. Markus Kollár 
   25.01.2020 13:00
20. Jakub Pacák 
 
21. Daniel Slávik 
   25.01.2020 14:00
22. Filip Hudy 
 
23. BYE 
   25.01.2020 17:00
24. (3-4)Milan Macák 
 
25. BYE 
   25.01.2020 17:00
26. (5-8)Richard Pavliščík 
 
27. Ján Šteso 
   25.01.2020 14:00
28. Tomáš Tankovič 
 
29. BYE 
   25.01.2020 17:00
30. Jozef Kmetík 
 
31. BYE 
   25.01.2020 17:00
32. (2)Adam Mattoš 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
2 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar 32
3 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
4 Macák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
5 Pavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov 79
6 Bohunčák Šimon31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 100
7 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 114
8 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTJ Sokol Prešov 131
9 Kral Elias31.10.20202007S-chTenisová akadémia Prešov 139
10 Ištok Marek31.10.20202006S-chTJ Sokol Prešov 169
11 Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 218
12USPHudy Filip31.10.20202008M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
13USPPacák Jakub31.10.20202008M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
14 Bartoš Oliver31.10.20212007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
15 Tatarko Dominik31.10.20202006S-chTC 92 Levoča 230
16 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
17 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
18 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov  
19 Šteso Ján31.10.20212006S-chTK Mladosť Košice  
20 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21 Kmetík Jozef31.10.20212007S-chTK Žilina  
22 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejžek Filip22. 01. 2020 10:232007S-chTK Mladosť Košice 127
2Drozd Adam23. 01. 2020 20:022007S-chTJT Michalovce 193
3Grendel Adam07. 01. 2020 08:332007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
4Hanušovský Lukáš16. 01. 2020 18:292007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
5Hlivjak Oliver21. 01. 2020 15:512007S-chTenisová akadémia Prešov 39
6Horváth Lukáš23. 01. 2020 10:262009M-chTK Mladosť Košice  
7Ivashko Maksym19. 01. 2020 08:502008M-chTK Slávia STU Bratislava  
8Karas Jozef23. 01. 2020 10:162009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
9Šuchter Martin22. 01. 2020 07:532008M-chTK DRANaM Košice 131
10Takáč Samuel14. 01. 2020 20:552009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
11Urbánoš Filip23. 01. 2020 18:322009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
12Valuh Boris24. 01. 2020 07:452009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
13Vasky Jakub23. 01. 2020 12:502008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk