' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5 Prešov
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Kičiň Denis (A)   
Termín od:30.11.2019 Termín do:02.12.2019
Kontakt:Jakub Lehet
Kontakt tel.:mobil - 905451540,
Kontakt e-mail:tkprogrespo@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 11. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-29.11.2019 16:00TK Progres Prešov
starší žiaci3216-29.11.2019 16:00TK Progres Prešov

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Denis Kičiň

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Marko Ivan 
   30.11.2019 15:00
2. BYE 
 
3. Richard Jabcon 
   30.11.2019 15:00
4. BYE 
 
5. Peter Lukáč 
   30.11.2019 12:00
6. Filip Brejžek 
 
7. (5-8)Šimon Bohunčák 
   30.11.2019 15:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Samuel Jakal 
   30.11.2019 16:30
10. BYE 
 
11. Richard Lupták 
   30.11.2019 13:30
12. Peter Gallo 
 
13. Michal Vanta 
   30.11.2019 13:30
14. Tomáš Tankovič 
 
15. BYE 
   30.11.2019 16:30
16. (5-8)Jakub Vasky 
 
17. BYE 
   30.11.2019 16:30
18. (5-8)Erik Ovsijčuk 
 
19. Elias Kral 
   30.11.2019 13:30
20. Marko Strompf 
 
21. BYE 
   30.11.2019 18:00
22. Timotej Jánošík 
 
23. BYE 
   30.11.2019 18:00
24. (3-4)Milan Macák 
 
25. BYE 
   30.11.2019 18:00
26. (5-8)Richard Pavliščík 
 
27. Oliver Bartoš 
   30.11.2019 15:00
28. Marek Ištok 
 
29. BYE 
   30.11.2019 18:00
30. Timotej Turóci 
 
31. BYE 
   30.11.2019 18:00
32. (2)Jakub Madej 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Ivan M.  Madej J. 
   30.11.2019
2. BYE 
 
3. Vasky J.  Jabcon R. 
   30.11.2019
4. Bartoš O.  Ovsijčuk E. 
 
5. Vanta M.  Turóci T. 
   30.11.2019
6. Lukáč P.  Strompf M. 
 
7. BYE 
   30.11.2019
8. (2)Jakal S.  Ištok M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 9
2 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
3 Macák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
4 Jakal Samuel31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 66
5 Pavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov 79
6 Bohunčák Šimon31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 100
7 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 114
8 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121
9 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 127
10 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTJ Sokol Prešov 131
11 Kral Elias31.10.20202007S-chTenisová akadémia Prešov 139
12 Ištok Marek31.10.20202006S-chTJ Sokol Prešov 169
13 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
14 Bartoš Oliver31.10.20212007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
15 Jabcon Richard31.10.20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
16 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava  
17 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
18 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
19 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
20 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
21 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dióssy Šimon27. 11. 2019 20:412008M-chTK Mladosť Košice  
2Hanušovský Lukáš26. 11. 2019 10:022007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
3Hlivjak Oliver28. 11. 2019 12:172007S-chTenisová akadémia Prešov 39
4Jankech Michael19. 11. 2019 07:062007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
5Slávik Daniel28. 11. 2019 20:042008M-chTK DRANaM Košice 218
6Šuchter Martin25. 11. 2019 21:512008M-chTK DRANaM Košice 131
7Vateha Matúš28. 11. 2019 08:062006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk