' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves
Názov turnaja:IGLOV CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Jánskeho 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ogurčáková Martina (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Hrebík Dušan (B)   
Termín od:07.03.2020 Termín do:09.03.2020
Kontakt:Martina Ogurčáková
Kontakt tel.:mobil - 421904254930,
Kontakt e-mail:ogurecka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 03. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-06.03.2020 10:00TK SNV Jánskeho 1
mladšie žiačky2412-06.03.2020 10:00TK SNV Jánskeho 1

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ogurčáková Martina, ZVR: Hrebík Dušan

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tomáš Slašťan 
   07.03.2020 13:30
2. BYE 
 
3. Michal Vanta 
   07.03.2020 13:30
4. BYE 
 
5. Marko Orinčák 
   07.03.2020 13:30
6. Jakub Pacák 
 
7. Alex Kašprišin 
   07.03.2020 16:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Matúš Jáger 
   07.03.2020 14:30
10. BYE 
 
11. Michal Jura 
   07.03.2020 14:30
12. BYE 
 
13. Michal Lipovský 
   07.03.2020 14:30
14. BYE 
 
15. BYE 
   07.03.2020 14:30
16. Nicolas Karandušovský 
 
17. BYE 
   07.03.2020 14:30
18. Johannes Plencner 
 
19. BYE 
   07.03.2020 14:30
20. Timotej Turóci 
 
21. BYE 
   07.03.2020 15:30
22. Richard Jabcon 
 
23. BYE 
   07.03.2020 15:30
24. (3-4)Filip Hudy 
 
25. BYE 
   07.03.2020 15:30
26. Peter Lukáč 
 
27. BYE 
   07.03.2020 15:30
28. Richard Lupták 
 
29. BYE 
   07.03.2020 15:30
30. Martin Kruksa 
 
31. BYE 
   07.03.2020 15:30
32. (2)Martin Verbovský 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Verbovský M.  Slašťan T. 
   07.03.2020
2. BYE 
 
3. Turóci T.  Jabcon R. 
   07.03.2020
4. Vanta M.  Kašprišin A. 
 
5. Pacák J.  Plencner J. 
   07.03.2020
6. Karandušovský N.  Lipovský M. 
 
7. Lukáč P.  Lupták R. 
   07.03.2020
8. (2)Hudy F.  Orinčák M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 41
2 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
3 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
4 Hudy Filip31.10.20202008M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 82
5 Pacák Jakub31.10.20202008M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 99
6 Jabcon Richard31.10.20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
7 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
8 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
9 Kašprišin Alex31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
10 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
11 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
12 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
13 Lipovský Michal31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
14 Kruksa Martin31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
15 Karandušovský Nicolas31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
16 Plencner Johannes31.10.20212009M-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
17 Orinčák Marko31.10.20212008M-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Antal Adam04. 03. 2020 20:222009M-chTenis Komplex Košice  
2Horváth Lukáš13. 02. 2020 19:252009M-chTK Mladosť Košice  
3Kostolný Sebastián06. 03. 2020 07:242009M-chTK Žilina  
4Petrik Martin04. 03. 2020 15:272009M-chMŠK Poprad-Tatry  
5Rendek Jakub27. 02. 2020 19:252009M-chTK Mladosť Košice  
6Slávik Daniel05. 03. 2020 11:342008M-chTK DRANaM Košice 47
7Strompf Marko04. 03. 2020 17:012009M-chTK DRANaM Košice  
8Urbánoš Filip04. 03. 2020 11:052009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk