' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves
Názov turnaja:IGLOV CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Jánskeho 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ogurčáková Martina (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Hrebík Dušan (B)   
Termín od:08.02.2020 Termín do:10.02.2020
Kontakt:Dušan Hrebík
Kontakt tel.:mobil - 0949089743,
Kontakt e-mail:dusan.hrebik666@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-07.02.2020 13:00TK SNV Jánskeho 1
mladší žiaci3216-07.02.2020 13:00TK SNV Jánskeho 1

Poznámky:

POZOR! Zmena času žrebovania na 13.00 hod. (pôvodne 19.00 hod.)
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ogurčáková Martina, ZVR: Hrebík Dušan

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Peter Gallo 
   08.02.2020 16:00
2. BYE 
 
3. Michal Jura 
   08.02.2020 13:00
4. Adam Antal 
 
5. Alex Kašprišin 
   08.02.2020 13:00
6. Adam Paľko 
 
7. (5-8)Boris Valuh 
   08.02.2020 16:00
8. BYE 
 
9. (3-4)po vyžrebovaní odhlásený 1 
   08.02.2020 16:00
10. BYE 
 
11. Sebastián Kostolný 
   08.02.2020 14:00
12. Peter Lukáč 
 
13. Markus Kollár 
   08.02.2020 14:00
14. Martin Petrik 
 
15. BYE 
   08.02.2020 17:00
16. (5-8)Martin Frič 
 
17. BYE 
   08.02.2020 17:00
18. (5-8)Jozef Karas 
 
19. Jakub Rendek 
   08.02.2020 14:00
20. Richard Lupták 
 
21. Lukáš Horváth 
   08.02.2020 15:00
22. Matúš Princ 
 
23. BYE 
   08.02.2020 17:00
24. (3-4)Jakub Pacák 
 
25. BYE 
   08.02.2020 18:00
26. (5-8)Richard Jabcon 
 
27. Michal Vanta 
   08.02.2020 15:00
28. Filip Kolodžej 
 
29. Timotej Turóci 
   08.02.2020 15:00
30. Marko Strompf 
 
31. BYE 
   08.02.2020 18:00
32. (2)Martin Šuchter 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Gallo P.  Jabcon R. 
   08.02.2020
2. BYE 
 
3. Turóci T.  Lukáč P. 
   08.02.2020
4. Karas J.  Frič M. 
 
5. Valuh B.  Kollár M. 
   08.02.2020
6. Horváth L.  Vanta M. 
 
7. BYE 
   08.02.2020
8. (2)Antal A.  Princ M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava 14
2 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 31
3 Pacák Jakub31.10.20202008M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 99
4 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
5 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
6 Jabcon Richard31.10.20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
7 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
8 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
9 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
10 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
11 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
12 Kašprišin Alex31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
13 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
14 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
15 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
16 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
17 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
18 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
19 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
20 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
21 Princ Matúš31.10.20212009M-chTenis Komplex Košice  
22 Petrik Martin31.10.20232009M-chMŠK Poprad-Tatry  
23USPodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
24 Antal Adam31.10.20212009M-chTenis Komplex Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gibala Dominik04. 02. 2020 13:382009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
2Hudy Filip06. 02. 2020 19:022008M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 82
3Ivashko Maksym13. 01. 2020 07:192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
4Jáger Matúš04. 02. 2020 21:342008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
5Karandušovský Nicolas06. 02. 2020 21:042009M-ch1.TC Humenné  
6Luhový Ivan04. 02. 2020 10:092008M-chTK Púchov 26
7Plencner Johannes06. 02. 2020 20:562009M-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
8Slávik Daniel10. 02. 2020 08:372008M-chTK DRANaM Košice 47
9Sýkora Samuel27. 01. 2020 21:202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
10Trojan Samuel06. 02. 2020 21:322008M-chTJ Sokol Prešov 9
11Urbánoš Filip05. 02. 2020 21:112009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
12Valalik Christián05. 02. 2020 20:592009M-ch1.TC Humenné  
13Vasky Jakub04. 02. 2020 08:262008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
14Žikla Kristián05. 02. 2020 08:462008M-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk