www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves
Názov turnaja:IGLOV CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Jánskeho 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:08.02.2020 Termín do:10.02.2020
Kontakt:Dušan Hrebík
Kontakt tel.:mobil - 0949089743,
Kontakt e-mail:dusan.hrebik666@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-07.02.2020 19:00TK SNV Jánskeho 1
mladší žiaci3216-07.02.2020 19:00TK SNV Jánskeho 1

Poznámky:

 

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Frič Martin18.01. 20202009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
2Gallo Peter19.01. 20202008M-ch1.TK Rožňava 14
3Gibala Dominik17.12. 20192009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
4Horváth Lukáš20.12. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
5Jabcon Richard04.01. 20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
6Jáger Matúš13.01. 20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
7Jura Michal11.01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
8Karandušovský Nicolas15.01. 20202009M-ch1.TC Humenné  
9Karas Jozef17.01. 20202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10Kollár Markus18.12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
11Kostolný Sebastián11.12. 20192009M-chTK Žilina  
12Lukáč Peter15.12. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
13Lupták Richard12.12. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
14Paľko Adam20.12. 20192009M-chTK Hriňová  
15Petrik Martin13.12. 20192009M-chMŠK Poprad-Tatry  
16Rendek Jakub27.12. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
17Slávik Daniel12.12. 20192008M-chTK DRANaM Košice 47
18Strompf Marko31.12. 20192009M-chTK DRANaM Košice  
19Šuchter Martin20.01. 20202008M-chTK DRANaM Košice 31
20Sýkora Samuel17.12. 20192009M-chTK Slávia STU Bratislava  
21Trojan Samuel18.01. 20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
22Turóci Timotej17.12. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
23Urbánoš Filip18.12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24Valuh Boris18.12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
25Vanta Michal16.12. 20192009M-chTenisová akadémia Prešov  
26Vasky Jakub10.01. 20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Ivashko Maksym13.01. 2020 07:192008M-chTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk