www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5 Prešov
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:27.12.2019 Termín do:29.12.2019
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-26.12.2019 9:00TK Progres Prešov
mladší žiaci3216-26.12.2019 9:30TK Progres Prešov
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Frič Martin22.11. 20192009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
2Gallo Peter21.11. 20192008M-ch1.TK Rožňava 14
3Horváth Lukáš23.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
4Jabcon Richard21.11. 20192008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
5Jura Michal04.12. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
6Karas Jozef15.11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
7Kašprišin Alex15.11. 20192009M-chTenisová akadémia Prešov  
8Kolodžej Filip17.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
9Kostolný Sebastián19.11. 20192009M-chTK Žilina  
10Lipovský Michal24.11. 20192009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
11Lukáč Peter16.11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
12Lupták Richard15.11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
13Mato Samuel26.11. 20192008M-ch1.TC Humenné 58
14Pleško Richard27.11. 20192008M-chTK Žilina 38
15Rendek Jakub15.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
16Slávik Daniel16.11. 20192008M-chTK DRANaM Košice 47
17Sloboda Leon17.11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
18Strompf Marko18.11. 20192009M-chTK DRANaM Košice  
19Šuchter Martin15.11. 20192008M-chTK DRANaM Košice 31
20Talama Ostap22.11. 20192008M-chTJT Michalovce  
21Tarr Sebestyén15.11. 20192008M-chTJT Michalovce 70
22Turóci Timotej18.11. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
23Urbánoš Filip26.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24Valalik Christián01.12. 20192009M-ch1.TC Humenné  
25Valuh Boris15.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
26Vanta Michal15.11. 20192009M-chTenisová akadémia Prešov  
27Verbovský Martin15.11. 20192008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
28Zavacký Peter20.11. 20192008M-chTenis Komplex Košice 99
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Kollár Markus07.12. 2019 21:072009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk