' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:PROGRES CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5 Prešov
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Kičiň Denis (A)   
Termín od:27.12.2019 Termín do:29.12.2019
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-26.12.2019 9:00TK Progres Prešov
mladší žiaci3216-26.12.2019 9:30TK Progres Prešov

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Kičiň Denis

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Vasky 
   28.12.2019 10:00
2. BYE 
 
3. Sebastián Kostolný 
   27.12.2019 12:30
4. Timotej Turóci 
 
5. Christián Valalik 
   27.12.2019 14:00
6. Alex Kašprišin 
 
7. Vladimír Halás 
   27.12.2019 14:00
8. (5-8)Peter Zavacký 
 
9. (3-4)Richard Herman 
   28.12.2019 10:00
10. BYE 
 
11. Ostap Talama 
   27.12.2019 14:00
12. Michal Vanta 
 
13. Jakub Rendek 
   27.12.2019 15:30
14. Jozef Karas 
 
15. BYE 
   28.12.2019 11:00
16. (5-8)Samuel Mato 
 
17. (5-8)Sebestyén Tarr 
   27.12.2019 15:30
18. Leon Sloboda 
 
19. Michal Jura 
   27.12.2019 15:30
20. Richard Lupták 
 
21. Ivan Zelenák 
   27.12.2019 17:00
22. Peter Lukáč 
 
23. BYE 
   28.12.2019 11:00
24. (3-4)Martin Šuchter 
 
25. (5-8)Matúš Jáger 
   27.12.2019 17:00
26. Richard Jabcon 
 
27. Lukáš Horváth 
   27.12.2019 17:00
28. Filip Kolodžej 
 
29. Martin Frič 
   27.12.2019 18:30
30. Martin Petrik 
 
31. BYE 
   28.12.2019 11:00
32. (2)Peter Gallo 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vasky J.  Jabcon R. 
   27.12.2019
2. BYE 
 
3. Rendek J.  Horváth L. 
   27.12.2019
4. Frič M.  Sloboda L. 
 
5. Karas J.  Petrik M. 
   27.12.2019
6. Turóci T.  Valalik C. 
 
7. Lupták R.  Lukáč P. 
   27.12.2019
8. (2)Talama O.  Herman R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPVasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
2 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava 14
3 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 31
4USPHerman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
5 Mato Samuel31.10.20202008M-ch1.TC Humenné 58
6 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
7 Tarr Sebestyén31.10.20202008M-chTJT Michalovce 70
8 Zavacký Peter31.10.20202008M-chTenis Komplex Košice 99
9 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
11 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
12 Jabcon Richard31.10.20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
13 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
14 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
15 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
16 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
17 Kašprišin Alex31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
18USPHalás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
19 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
20 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
21 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
22 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
23 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
24 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
25 Petrik Martin31.10.20232009M-chMŠK Poprad-Tatry  
26USPZelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
27USPTalama Ostap31.10.20202008M-chTJT Michalovce  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Slávik Daniel16. 11. 20192008M-chTK DRANaM Košice 47
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Kollár Markus07. 12. 2019 21:072009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
2Lipovský Michal23. 12. 2019 09:532009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
3Pleško Richard10. 12. 2019 18:592008M-chTK Žilina 38
4Srpoň Martin20. 12. 2019 17:282008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
5Strompf Marko11. 12. 2019 15:422009M-chTK DRANaM Košice  
6Trojan Samuel25. 12. 2019 17:572008M-chTJ Sokol Prešov 9
7Turek Sebastian20. 12. 2019 05:522008M-chTKM Betliar 39
8Urbánoš Filip25. 12. 2019 23:022009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
9Valko Samuel23. 12. 2019 22:472008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
10Valuh Boris16. 12. 2019 07:502009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
11Verbovský Martin14. 12. 2019 11:582008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk