' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110070 - TJT Michalovce
Názov turnaja:GMI MICHALOVCE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Hviezdoslavova 1, Michalovce
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Janda Miroslav (C)   
Termín od:22.02.2020 Termín do:25.02.2020
Kontakt:Miroslav Janda
Kontakt tel.:dv. - 0915917303, mobil - 0905981935,
Kontakt e-mail:mirojanda65@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-21.02.2020 11:00v mieste turnaja

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Radovan Kriško 
   23.02.2020 08:30
2. BYE 
 
3. Richard Jabcon 
   22.02.2020 11:00
4. Sebestyén Tarr 
 
5. Timotej Turóci 
   22.02.2020 08:30
6. Martin Frič 
 
7. Daniel Slávik 
   22.02.2020 08:30
8. (5-8)Matej Maruniak 
 
9. (3-4)Jakub Vasky 
   22.02.2020 09:30
10. Michal Vanta 
 
11. Filip Kolodžej 
   22.02.2020 09:30
12. Tamás Krisztián Lázár 
 
13. Richard Lupták 
   22.02.2020 11:00
14. Peter Lukáč 
 
15. Sebastian Turek 
   22.02.2020 12:30
16. (5-8)Martin Šuchter 
 
17. (5-8)Lukáš Lipa 
   22.02.2020 12:30
18. Michal Jura 
 
19. Tibor Varinský 
   22.02.2020 14:00
20. Filip Urbánoš 
 
21. Lukáš Horváth 
   22.02.2020 14:00
22. Marko Strompf 
 
23. Jozef Karas 
   22.02.2020 15:30
24. (3-4)Samuel Trojan 
 
25. (5-8)Richard Herman 
   22.02.2020 15:30
26. Christián Valalik 
 
27. Jakub Rendek 
   22.02.2020 17:00
28. Markus Kollár 
 
29. Samuel Mato 
   22.02.2020 17:00
30. Dominik Gibala 
 
31. BYE 
   23.02.2020 11:00
32. (2)Šimon Dióssy 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Dióssy Š.  Kriško R. 
   22.02.2020
2. BYE 
 
3. Turóci T.  Jabcon R. 
   22.02.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Maruniak M.  Kollár M. 
   22.02.2020
6. BYE 
 
7. Varinský T.  Urbánoš F. 
   22.02.2020
8. Lukáč P.  Strompf M. 
 
9. Valalik C.  Mato S. 
   22.02.2020
10. Frič M.  Karas J. 
 
11. BYE 
   22.02.2020
12. (3-4)Tarr S.  Lipa L. 
 
13. BYE 
   22.02.2020
14. Vanta M.  Lupták R. 
 
15. BYE 
   22.02.2020
16. (2)Vasky J.  Trojan S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
2 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 7
3 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
4 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
5 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
6 Lipa Lukáš31.10.20202008M-chTJT Michalovce 30
7 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 31
8 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
9STZTurek Sebastian31.10.20202008M-chTKM Betliar 39
10 Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 47
11 Mato Samuel31.10.20202008M-ch1.TC Humenné 58
12 Tarr Sebestyén31.10.20202008M-chTJT Michalovce 70
13 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
14 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
15 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
16USPStrompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
17 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
18 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
19 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
20 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
21 Jabcon Richard31.10.20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
22 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
23STZGibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
24 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
25 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
26STZUrbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
27 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
28USPVarinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
29 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
30USPLázár Tamás Krisztián31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav11. 02. 2020 18:372008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2Bobošík Martin21. 01. 2020 06:592009M-chTC Topoľčany  
3Čech Alex19. 02. 2020 08:182008M-chTK Slovan Bratislava 12
4Danko Peter17. 02. 2020 18:042008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
5Gallo Peter18. 02. 2020 18:362008M-ch1.TK Rožňava 14
6Chren Lukáš20. 02. 2020 15:312008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
7Jáger Matúš18. 02. 2020 18:212008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
8Karandušovský Nicolas20. 02. 2020 21:392009M-ch1.TC Humenné  
9Kašprišin Alex18. 02. 2020 16:022009M-chTenisová akadémia Prešov  
10Konderla Filip20. 01. 2020 19:142008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
11Luhový Ivan16. 02. 2020 12:002008M-chTK Púchov 26
12Petrik Martin08. 02. 2020 20:472009M-chMŠK Poprad-Tatry  
13Slašťan Tomáš19. 02. 2020 19:432008M-chFresh club Zvolen 41
14Sýkora Samuel11. 02. 2020 10:052009M-chTK Slávia STU Bratislava  
15Talama Ostap19. 02. 2020 20:432008M-chTJT Michalovce  
16Valko Samuel13. 02. 2020 15:362008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
17Žikla Kristián11. 02. 2020 12:492008M-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk