www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110070 - TJT Michalovce
Názov turnaja:GMI MICHALOVCE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Hviezdoslavova 1, Michalovce
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:22.02.2020 Termín do:25.02.2020
Kontakt:Miroslav Janda
Kontakt tel.:dv. - 0915917303, mobil - 0905981935,
Kontakt e-mail:mirojanda65@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-21.02.2020 11:00v mieste turnaja
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav05.01. 20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2Bobošík Martin09.01. 20202009M-chTC Topoľčany  
3Čech Alex28.12. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 12
4Danko Peter14.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
5Dióssy Šimon02.01. 20202008M-chTK Mladosť Košice 7
6Frič Martin07.01. 20202009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
7Gallo Peter19.01. 20202008M-ch1.TK Rožňava 14
8Herman Richard31.12. 20192008M-chTK ZZO Čadca 32
9Horváth Lukáš06.01. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
10Chren Lukáš11.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
11Jabcon Richard04.01. 20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
12Jáger Matúš13.01. 20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
13Jura Michal11.01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
14Karandušovský Nicolas15.01. 20202009M-ch1.TC Humenné  
15Karas Jozef20.01. 20202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
16Kollár Markus26.12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
17Kolodžej Filip06.01. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
18Kriško Radovan27.12. 20192008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
19Lipa Lukáš30.12. 20192008M-chTJT Michalovce 30
20Luhový Ivan02.01. 20202008M-chTK Púchov 26
21Lukáč Peter29.12. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
22Lupták Richard22.12. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
23Maruniak Matej14.01. 20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
24Mato Samuel05.01. 20202008M-ch1.TC Humenné 58
25Petrik Martin30.12. 20192009M-chMŠK Poprad-Tatry  
26Rendek Jakub27.12. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
27Slašťan Tomáš20.01. 20202008M-chFresh club Zvolen 41
28Slávik Daniel22.12. 20192008M-chTK DRANaM Košice 47
29Strompf Marko31.12. 20192009M-chTK DRANaM Košice  
30Šuchter Martin28.12. 20192008M-chTK DRANaM Košice 31
31Sýkora Samuel22.12. 20192009M-chTK Slávia STU Bratislava  
32Talama Ostap01.01. 20202008M-chTJT Michalovce  
33Tarr Sebestyén28.12. 20192008M-chTJT Michalovce 70
34Trojan Samuel02.01. 20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
35Turóci Timotej25.12. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
36Urbánoš Filip22.12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
37Valko Samuel07.01. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
38Vanta Michal24.12. 20192009M-chTenisová akadémia Prešov  
39Žikla Kristián27.12. 20192008M-chTK Žilina 35
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Konderla Filip20.01. 2020 19:142008M-chŠK TC Dúbravka BA 24


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk