' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:25.01.2020 Termín do:28.01.2020
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-24.01.2020 10:00HS Centrum Piešťany

Poznámky:

rozpis,

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Radovan Kriško 
   25.01.2020 08:30
2. Martin Bobošík 
 
3. Richard Jabcon 
   25.01.2020 08:30
4. Gabriel Gyén 
 
5. Dávid Pajtáš 
   25.01.2020 09:30
6. Lukáš Horváth 
 
7. Ivan Luhový 
   25.01.2020 09:30
8. (5-8)Matej Maruniak 
 
9. (3-4)Michal Mikuš 
   25.01.2020 10:30
10. Jakub Štefány 
 
11. Tibor Varinský 
   25.01.2020 10:30
12. Martin Frič 
 
13. Gregor Kovář 
   25.01.2020 12:00
14. Jozef Karas 
 
15. Alex Adam Fano 
   25.01.2020 12:00
16. (5-8)Martin Krahulec 
 
17. (5-8)Alex Čech 
   25.01.2020 13:00
18. Leon Sloboda 
 
19. Samuel Valko 
   25.01.2020 13:00
20. Adam Gombár 
 
21. Alex Kardoš 
   25.01.2020 14:00
22. Tomáš Slašťan 
 
23. Kristián Žikla 
   25.01.2020 14:00
24. (3-4)Jakub Vasky 
 
25. (5-8)Filip Lübeck 
   25.01.2020 15:30
26. Dominik Mačej 
 
27. Branislav Balušík 
   25.01.2020 15:30
28. Boris Valuh 
 
29. Timotej Chmelár 
   25.01.2020 16:30
30. Matúš Petráško 
 
31. Richard Pleško 
   25.01.2020 16:30
32. (2)Šimon Dióssy 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Dióssy Š.  Vasky J. 
   25.01.2020
2. BYE 
 
3. Luhový I.  Balušík B. 
   25.01.2020
4. Kardoš A.  Slašťan T. 
 
5. (3-4)Čech A.  Krahulec M. 
   25.01.2020
6. Žikla K.  Pleško R. 
 
7. Jabcon R.  Horváth L. 
   25.01.2020
8. Bobošík M.  Frič M. 
 
9. Lübeck F.  Valuh B. 
   25.01.2020
10. Chmelár T.  Mačej D. 
 
11. BYE 
   25.01.2020
12. (3-4)Kriško R.  Fano A. 
 
13. Karas J.  Petráško M. 
   25.01.2020
14. Pajtáš D.  Kovář G. 
 
15. BYE 
   25.01.2020
16. (2)Maruniak M.  Mikuš M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
2 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 7
3 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
4 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
5 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
6 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
7 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
8 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
9 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
10 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
11 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
12 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 21
13USPŠtefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
14 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov 25
15 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov 26
16 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 27
17 Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 29
18 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta 34
19 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
20 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
21 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 41
22 Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 51
23 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
24 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
25 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
26STZJabcon Richard31.10.20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
27USPMačej Dominik31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
28STZHorváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
29STZKaras Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
30STZValuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
31USPBobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
32USPVarinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Krajčír Samuel Alexander25. 11. 20192009M-chTK Jednotka Bratislava  
2Tóth Michal25. 11. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
3Halás Vladimír25. 11. 20192009M-chAŠK Skalica  
4Žembery Martin25. 11. 20192009M-chTK Tajch Nová Baňa  
5Gibala Dominik28. 11. 20192009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
6Lukáč Peter15. 12. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
7Lupták Richard25. 11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
8Petrik Martin30. 12. 20192009M-chMŠK Poprad-Tatry  
9Faga Sebastián07. 01. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
10Kostolný Sebastián25. 11. 20192009M-chTK Žilina  
11Lackovič Samuel25. 11. 20192009M-chŠK TC Dúbravka BA  
12Jura Michal11. 01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
13Takáč Samuel06. 12. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
14Hlóska Viktor25. 11. 20192009M-chMŠO Štúrovo  
15Massi Matteo04. 01. 20202009M-chTC Topoľčany  
16Matušík Lukáš25. 11. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
17Jendrejský Nicolas25. 11. 20192009M-chŠK TC Dúbravka BA  
18Jureňa Martin25. 11. 20192009M-chAŠK Skalica  
19Krajčovič Tomáš26. 11. 20192009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
20Klačanský Šimon27. 11. 20192009M-chTC Topoľčany  
21Lipták Matej25. 12. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
22Ivashko Maksym28. 11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Trojan Samuel21. 01. 20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan20. 01. 2020 18:012008M-chTC EMPIRE Trnava 2
2Bekéni Marko22. 01. 2020 08:582008M-chTenis team Nové Zámky 3
3Danko Peter22. 01. 2020 20:402008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
4Glos Tomáš13. 01. 2020 13:402008M-chTK AS Trenčín 6
5Gróf Leonard23. 01. 2020 17:042009M-chTC Play Tennis Malinovo  
6Herman Richard19. 01. 2020 19:152008M-chTK ZZO Čadca 32
7Chren Lukáš18. 01. 2020 08:542008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
8Jančula Jakub11. 01. 2020 18:292009M-chTOP Tenis Bratislava  
9Kollár Markus24. 01. 2020 08:362009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
10Kolodžej Filip28. 12. 2019 00:082009M-chTK Mladosť Košice  
11Konderla Filip15. 01. 2020 19:302008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
12Kosáč Šimon14. 12. 2019 16:172009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
13Matunák Martin17. 01. 2020 13:352008M-chTK Slovan Bratislava 1
14Paľko Adam11. 01. 2020 18:332009M-chTK Hriňová  
15Srpoň Martin22. 01. 2020 20:132008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
16Šujan Jakub12. 01. 2020 16:142009M-chTC Play Tennis Malinovo  
17Sýkora Samuel24. 01. 2020 08:442009M-chTK Slávia STU Bratislava  
18Turóci Timotej24. 01. 2020 08:512009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
19Urban Filip21. 01. 2020 20:232008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
20Urbánoš Filip23. 01. 2020 18:322009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21Verbovský Martin23. 01. 2020 21:542008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
22Vozár Samuel21. 01. 2020 17:302008M-chTK Slovan Bratislava 36


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk