www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorova 4640/1, Topoľčany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:05.01.2020 Termín do:07.01.2020
Kontakt:Peter Vlčko
Kontakt tel.:mobil - 0903687273,
Kontakt e-mail:vlcko77@zoznam.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-04.01.2020 10:00TC Topoľčany

Poznámky:

 

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Andel Adam16.11. 20192009M-chTK Slávia SPU Nitra  
2Balušík Branislav15.11. 20192008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
3Bobošík Martin15.11. 20192009M-chTC Topoľčany  
4Danko Peter15.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
5Faga Sebastián17.11. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
6Fano Alex Adam18.11. 20192008M-chTK HSC Piešťany 19
7Fašung Tomáš04.12. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 33
8Frátrik Adam16.11. 20192008M-chTK Žilina 40
9Frič Martin16.11. 20192009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
10Gibala Dominik19.11. 20192009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
11Halás Vladimír20.11. 20192009M-chAŠK Skalica  
12Hlóska Viktor15.11. 20192009M-chMŠO Štúrovo  
13Chren Lukáš01.12. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
14Ivashko Maksym23.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
15Janáč Juraj15.11. 20192008M-chFORTUNA Trnava 78
16Jendrejský Nicolas15.11. 20192009M-chŠK TC Dúbravka BA  
17Jura Michal04.12. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
18Klačanský Šimon20.11. 20192009M-chTC Topoľčany  
19Kollár Markus15.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
20Konderla Filip15.11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
21Kostolný Sebastián15.11. 20192009M-chTK Žilina  
22Kovář Gregor17.11. 20192008M-chLTC Leopoldov 25
23Krajčír Samuel Alexander15.11. 20192009M-chTK Jednotka Bratislava  
24Krajčovič Tomáš18.11. 20192009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
25Kruksa Martin19.11. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
26Luhový Ivan15.11. 20192008M-chTK Púchov 26
27Lukáč Peter16.11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
28Lupták Richard15.11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
29Mačej Dominik21.11. 20192009M-chTK HSC Piešťany  
30Maruniak Matej15.11. 20192008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
31Matušík Lukáš15.11. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
32Mikuš Michal17.11. 20192008M-chTK Baník Prievidza 10
33Ondrášik Dávid20.11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
34Pajtáš Dávid17.11. 20192008M-chTK Slovan Galanta 34
35Paľko Adam16.11. 20192009M-chTK Hriňová  
36Petráško Matúš16.11. 20192009M-chTK Žilina  
37Richter Patrik15.11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
38Štefány Jakub16.11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 23
39Strompf Marko18.11. 20192009M-chTK DRANaM Košice  
40Sýkora Samuel21.11. 20192009M-chTK Slávia STU Bratislava  
41Tóth Michal15.11. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
42Urban Filip18.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
43Urbánoš Filip15.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
44Valko Samuel16.11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
45Valuh Boris15.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
46Varinský Tibor15.11. 20192009M-chTK HSC Piešťany  
47Verbovský Martin15.11. 20192008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
48Žembery Martin18.11. 20192009M-chTK Tajch Nová Baňa  
49Žikla Kristián15.11. 20192008M-chTK Žilina 35
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Krahulec Martin18.11. 2019 18:232008M-chTK Senica 13
2Lackovič Samuel19.11. 2019 08:452009M-chŠK TC Dúbravka BA  
3Pleško Richard21.11. 2019 19:132008M-chTK Žilina 38
4Slašťan Tomáš06.12. 2019 10:002008M-chFresh club Zvolen 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk