' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090058 - TK Tenkur Trenčín
Názov turnaja:TENKUR CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Tenkur, Považská 1696/III, Trenčín
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Martiška Gabriel (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Martiška Gabriel (B)   
Termín od:14.12.2019 Termín do:17.12.2019
Kontakt:Gabriel Martiška ml.
Kontakt tel.:mobil - 0915/738934,
Kontakt e-mail:tenkur@tenkur.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.12.2019 9:00ZsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Gabriel Martiška, st.   ZVR: Gabriel Martiška

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Dylan Bairo 
   14.12.2019 12:15
2. BYE 
 
3. Martin Jureňa 
   14.12.2019 08:30
4. Juraj Janáč 
 
5. Ivan Zelenák 
   14.12.2019 08:30
6. Adrian Vancu 
 
7. Michal Tóth 
   14.12.2019 08:30
8. (5-8)Alex Kardoš 
 
9. (3-4)Tomáš Glos 
   14.12.2019 13:30
10. BYE 
 
11. Tibor Varinský 
   14.12.2019 09:45
12. Dávid Pajtáš 
 
13. Martin Kruksa 
   14.12.2019 09:45
14. Vladimír Halás 
 
15. BYE 
   14.12.2019 13:30
16. (5-8)Adam Gombár 
 
17. (5-8)Gregor Kovář 
   14.12.2019 09:45
18. Adam Andel 
 
19. Martin Bobošík 
   14.12.2019 11:00
20. Dominik Mačej 
 
21. Sebastián Faga 
   14.12.2019 11:00
22. Tomáš Krajčovič 
 
23. BYE 
   14.12.2019 13:30
24. (3-4)Martin Krahulec 
 
25. (5-8)Alex Adam Fano 
   14.12.2019 11:00
26. Viktor Hlóska 
 
27. Adam Massalkhi 
   14.12.2019 12:15
28. Timotej Chmelár 
 
29. Gabriel Gyén 
   14.12.2019 12:15
30. Norbert Lukács 
 
31. BYE 
   14.12.2019 14:45
32. (2)Marko Bekéni 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bekéni M.  Glos T. 
   14.12.2019
2. BYE 
 
3. Fano A.  Chmelár T. 
   14.12.2019
4. Faga S.  Krajčovič T. 
 
5. Gyén G.  Gombár A. 
   14.12.2019
6. Tóth M.  Andel A. 
 
7. Pajtáš D.  Kovář G. 
   14.12.2019
8. (2)Bairo D.  Krahulec M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 2
2 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 3
3 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín 6
4 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
5 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
6 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 21
7 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov 25
8 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 27
9 Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 29
10 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta 34
11 Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 51
12 Massalkhi Adam31.10.20202008M-chTK Kúpele Piešťany 67
13 Lukács Norbert31.10.20202008M-chJ&F-it V. Úľany 73
14 Janáč Juraj31.10.20202008M-chFORTUNA Trnava 78
15 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
16 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
17 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
18 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
19 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
20 Varinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
21 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
22 Jureňa Martin31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
23 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
24 Hlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo  
25 Kruksa Martin31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
26 Zelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
27 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk