' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090058 - TK Tenkur Trenčín
Názov turnaja:TENKUR CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Tenkur, Považská 1696/III, Trenčín
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Martiška Gabriel (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Ježík Daniel (B)   
Termín od:23.11.2019 Termín do:25.11.2019
Kontakt:Gabriel Martiška ml.
Kontakt tel.:mobil - 0915/738934,
Kontakt e-mail:tenkur@tenkur.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 11. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-22.11.2019 8:30v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Gabriel Martiška, ZVR: Daniel Ježík

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jaroslav Karovič 
   23.11.2019 12:15
2. BYE 
 
3. Martin Puskeiler 
   23.11.2019 08:30
4. Tomáš Tankovič 
 
5. Maroš Medveď 
   23.11.2019 08:30
6. Miloslav Vrba 
 
7. Gabriel Rapant 
   23.11.2019 08:30
8. (5-8)Dávid Krcho 
 
9. (3-4)Michal Bušniak 
   23.11.2019 13:30
10. BYE 
 
11. Oskar Benian 
   23.11.2019 09:45
12. David Minarič 
 
13. Tomáš Glos 
   23.11.2019 09:45
14. Martin Németh 
 
15. BYE 
   23.11.2019 13:30
16. (5-8)Alex Maximilián Hron 
 
17. (5-8)Simon Bognár 
   23.11.2019 09:45
18. Maximilian Kratka 
 
19. Sebastian Arva 
   23.11.2019 11:00
20. Filip Hanusek 
 
21. Adam Kurčík 
   23.11.2019 11:00
22. Adam Babušík 
 
23. BYE 
   23.11.2019 13:30
24. (3-4)Alex Lapšanský 
 
25. (5-8)Matej Letavay 
   23.11.2019 11:00
26. Lukáš Hochel 
 
27. Samuel Ferletjak 
   23.11.2019 12:15
28. Samuel Žubor 
 
29. Matej Maruniak 
   23.11.2019 12:15
30. Maximilián Jaroščák 
 
31. BYE 
   23.11.2019 14:45
32. (2)Michael Jankech 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Krcho D.  Jankech M. 
   23.11.2019
2. BYE 
 
3. Maruniak M.  Medveď M. 
   23.11.2019
4. BYE 
 
5. (3-4)Hron A.  Bušniak M. 
   23.11.2019
6. BYE 
 
7. Benian O.  Lapšanský A. 
   23.11.2019
8. Németh M.  Arva S. 
 
9. Vrba M.  Glos T. 
   23.11.2019
10. Rapant G.  Ferletjak S. 
 
11. BYE 
   23.11.2019
12. (3-4)Bognár S.  Letavay M. 
 
13. BYE 
   23.11.2019
14. Babušík A.  Kratka M. 
 
15. BYE 
   23.11.2019
16. (2)Karovič J.  Jaroščák M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
2 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
3 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
4 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
5 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 27
6 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
7 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 29
8 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
9 Kratka Maximilian31.10.20212007S-chTK Ratufa Levice 34
10 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
11 Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 37
12 Puskeiler Martin31.10.20202006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 39
13 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
14 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
15 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
16 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
17 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
18 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
19 Žubor Samuel31.10.20212007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83
20 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
21 Arva Sebastian31.10.20212006S-chTK PROFI Senec 89
22 Rapant Gabriel31.10.20212007S-chTK Tenkur Trenčín 218
23 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín 230
24USPMinarič David31.10.20212006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
25USPTankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
26USPHanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava  
27USPFerletjak Samuel31.10.20202006S-chTK AS Trenčín  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Guzmický Dominik19. 11. 2019 16:112007S-chAŠK Skalica 51
2Hanušovský Lukáš21. 11. 2019 19:182007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
3Kohút Alex17. 11. 2019 11:412006S-chTŠ Advantage Bratislava 24


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk