Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Uhrík Marián (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Matuščín Pavel (A) | |||
Termín od: | 13.06.2020 | Termín do: | 16.06.2020 | |
Kontakt: | Marián Uhrík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0377336001, mobil - 0903161446, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | ZsTZ |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | ZsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Uhrík Marián, ZVR: Matuščín Pavel
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jamrichová R. Félixová S. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Ceperková K. Jávorková K. | ||||
7:5 6:3 | |||||
4. | Parízeková L. Sopková L. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Buranská N. Vatlavicová M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Kašťáková S. Kučíková K. | ||||
7:6(6) 6:3 | |||||
8. | Pohánková M. Kováčiková N. | 16 8 SF F | |||
9. | Belanská L. Hetešová S. | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Andrusová J. Jobusová K. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Depešová S. Konopková N. | 16 8 SF F | ||
13. | Tušková L. Farkas L. | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Polačiková A. Zitová T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Mĺkva T. Hradecká L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jamrichová Renáta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | 8 | ||||
2 | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
3 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
4 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 13 | ||||
5 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 19 | ||||
6 | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 28 | ||||
7 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
8 | Dekanová Vanessa | 31.10.2024 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 34 | ||||
9 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 37 | ||||
10 | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 43 | ||||
11 | Andrusová Juliana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 44 | ||||
12 | Depešová Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
13 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 49 | ||||
14 | Gubík Amanda | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 53 | ||||
15 | Sopková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
16 | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
17 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
18 | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 60 | ||||
19 | Štibrányová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 62 | ||||
20 | Belanská Lea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 68 | ||||
21 | Jobusová Katarína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 69 | ||||
22 | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
23 | Pohánková Mia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 82 | ||||
24 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 84 | ||||
25 | Gergičová Alica | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 89 | ||||
26 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
27 | Lišková Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | ||||
28 | Matúšová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 110 | ||||
29 | Kubová-Danajová Eliška | 31.10.2024 | 2008 | D-d | LTC Leopoldov | 123 | ||||
30 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | ||||
31 | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 | ||||
32 | Bečková Karolína | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 170 | ||||
33 | Žilinčanová Sára | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK AS Trenčín | 176 | ||||
34 | Krištofová Nina | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK ASICS Trenčín | 272 | ||||
35 | Barháčová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
36 | Polačiková Aneta | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
37 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | |||||
38 | Šupová Kali | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | |||||
39 | Farkas Liana | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
40 | REG | Tušková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC DRACI Matúškovo | ||||
41 | REG | Mrvová Viktória | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | No Worry Galanta | ||||
42 | USP | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||
43 | USP | Mrázová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bredschneiderová Nina | 03. 06. 2020 18:16 | 2006 | D-d | TK ASICS Trenčín | 226 | ||||
2 | Čuboňová Lucia | 11. 06. 2020 21:17 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 63 | ||||
3 | Dosedlová Nela | 10. 06. 2020 11:23 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
4 | Košecká Gabriela | 11. 06. 2020 19:04 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 57 | ||||
5 | Kročková Natália | 11. 06. 2020 19:17 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 94 | ||||
6 | Kyseľová Nina | 24. 05. 2020 15:20 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 2 | ||||
7 | Michalčíková Bernadette | 11. 06. 2020 23:07 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
8 | Nováková Vanessa | 10. 06. 2020 21:14 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 |