' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090006 - TK Slávia SPU Nitra
Miesto konania (adresa dvorcov):Nitra, Ďumbierska 2, 949 01
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Uhrík Marián (A) Počet dvorcov:9
Zástupca rozhodcu:Matuščín Pavel (A)   
Termín od:13.06.2020 Termín do:16.06.2020
Kontakt:Marián Uhrík
Kontakt tel.:dv. - 0377336001, mobil - 0903161446,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-12.06.2020 9:00ZsTZ
staršie žiačky4824-12.06.2020 9:00ZsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa 
VR: Uhrík Marián, ZVR: Matuščín Pavel

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Paulík 
   13.06.2020 13:30
2. BYE 
 
3. Filip Palenčík 
   13.06.2020 13:30
4. BYE 
 
5. Marko Bekéni 
   13.06.2020 10:00
6. Pavol Bíly 
 
7. (5-8)Alex Kostoláni 
   13.06.2020 14:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Patrik Hulín 
   13.06.2020 13:30
10. BYE 
 
11. Richard Czinege 
   13.06.2020 13:30
12. BYE 
 
13. Martin Krahulec 
   13.06.2020 10:00
14. Gabriel Gyén 
 
15. BYE 
   13.06.2020 14:30
16. (5-8)Dylan Bairo 
 
17. BYE 
   13.06.2020 14:30
18. (5-8)Dominik Guzmický 
 
19. Adam Gombár 
   13.06.2020 10:00
20. Alex Adam Fano 
 
21. BYE 
   13.06.2020 13:30
22. Adam Solčan 
 
23. BYE 
   13.06.2020 13:30
24. (3-4)Alex Lapšanský 
 
25. BYE 
   13.06.2020 14:30
26. (5-8)Lukáš Hochel 
 
27. Adam Jaroška 
   13.06.2020 10:00
28. Adam Andel 
 
29. BYE 
   13.06.2020 13:30
30. Martin Bobošík 
 
31. BYE 
   13.06.2020 13:30
32. (2)Marek Naňo 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hulín P.  Naňo M. 
   13.06.2020
2. BYE 
 
3. Fano A.  Bairo D. 
   13.06.2020
4. Gombár A.  Gyén G. 
 
5. Bekéni M.  Kostoláni A. 
   13.06.2020
6. Bíly P.  Solčan A. 
 
7. BYE 
   13.06.2020
8. (2)Lapšanský A.  Paulík M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 2
2 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 4
3 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 7
4 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
5 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
6 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
7 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
8 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 56
9 Czinege Richard31.10.20202006S-chHi-Ten TAC D. Streda 58
10 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
11 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 68
12 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
13 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 75
14 Palenčík Filip31.10.20202006S-chTK Slávia SPU Nitra 86
15 Jaroška Adam31.10.20212007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 111
16 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 230
17 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 230
18 Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky  
19 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
20 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Riegel Alex18. 05. 2020 20:362006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
2Suchan David06. 06. 2020 20:292007S-chTC EMPIRE Trnava 59
3Talajka Tomáš21. 05. 2020 09:032006S-chTK Kúpele Piešťany 3
4Tóth Michal09. 06. 2020 14:382009M-chTC EMPIRE Trnava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk