' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Doležal Miloslav (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Baláž Milan (A)   
Termín od:07.12.2019 Termín do:10.12.2019
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-06.12.2019 9:00ZsTZ
starší žiaci3216-06.12.2019 9:00ZsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Miloslav Doležal, ZVR: Milan Baláž

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Paulík 
   07.12.2019 10:00
2. BYE 
 
3. Dominik Guzmický 
   07.12.2019 10:00
4. BYE 
 
5. Alex Riegel 
   07.12.2019 09:00
6. Adam Jaroška 
 
7. (5-8)Maximilian Kratka 
   07.12.2019 12:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Milan Karasz 
   07.12.2019 10:00
10. BYE 
 
11. Adam Gombár 
   07.12.2019 10:00
12. BYE 
 
13. Tomáš Glos 
   07.12.2019 09:00
14. Adam Solčan 
 
15. BYE 
   07.12.2019 11:00
16. (5-8)Lukáš Hochel 
 
17. BYE 
   07.12.2019 12:30
18. (5-8)Alex Lapšanský 
 
19. Dylan Bairo 
   07.12.2019 09:00
20. Richard Czinege 
 
21. BYE 
   07.12.2019 11:00
22. Marko Bekéni 
 
23. BYE 
   07.12.2019 11:00
24. (3-4)Patrik Hulín 
 
25. BYE 
   07.12.2019 12:30
26. (5-8)Alex Kostoláni 
 
27. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   07.12.2019 10:00
28. Pavol Bíly 
 
29. BYE 
   07.12.2019 11:00
30. Alex Adam Fano 
 
31. BYE 
   07.12.2019 11:00
32. (2)Tomáš Talajka 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Talajka T.  Paulík M. 
   07.12.2019
2. BYE 
 
3. Bairo D.  Karasz M. 
   07.12.2019
4. Gombár A.  Bekéni M. 
 
5. Hochel L.  Kostoláni A. 
   07.12.2019
6. Glos T.  Fano A. 
 
7. Bíly P.  Solčan A. 
   07.12.2019
8. (2)Kratka M.  Lapšanský A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 2
2 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK Kúpele Piešťany 3
3 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 7
4 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 22
5 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
6 Kratka Maximilian31.10.20212007S-chTK Ratufa Levice 34
7 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
8 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
9 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
10 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 56
11 Czinege Richard31.10.20202006S-chHi-Ten TAC D. Streda 58
12 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
13 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 68
14 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
15 Riegel Alex31.10.20202006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
16 Jaroška Adam31.10.20212007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 111
17 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 230
18 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín 230
19 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 230
20 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Ferletjak Samuel10. 12. 2019 13:082006S-chTK AS Trenčín  
2Chmelár Timotej27. 11. 2019 15:322008M-chTC EMPIRE Trnava 91
3Naňo Marek05. 12. 2019 22:282006S-chTC EMPIRE Trnava 4
4Suchan David03. 12. 2019 19:552007S-chTC EMPIRE Trnava 59
5Žubor Samuel05. 12. 2019 12:302007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk