Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090058 - TK Tenkur Trenčín | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Tenkur, Považská 1696/III, Trenčín | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Martiška Gabriel (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Martiška Gabriel (B) | |||
Termín od: | 15.08.2020 | Termín do: | 17.08.2020 | |
Kontakt: | Gabriel Martiška ml. | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915/738934, | |||
Kontakt e-mail: | gabriel.martiska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 14.08.2020 8:30 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 14.08.2020 08:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martiška Gabriel, st., ZVR: Martiška Gabriel, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šobáň Filip | |||
6:0 6:0 | |||||
2. | Hadidom Michal | 32 16 8 SF F | |||
3. | Pálenek Peter | ||||
3:6 6:4 6:0 | |||||
4. | Bušniak Matúš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Meravý Radoslav | ||||
7:5 6:3 | |||||
6. | Uherčík Peter | 32 16 8 SF F | |||
7. | Šuba Marek | ||||
6:4 4:6 6:3 | |||||
8. | (5-8) | Jeleník Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Vido Matej | |||
6:0 6:0 | |||||
10. | Ferletjak Samuel | 32 16 8 SF F | |||
11. | Králik Jakub | ||||
6:4 6:4 | |||||
12. | Rusnák Matúš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Purnoch Adam | ||||
6:2 7:5 | |||||
14. | Šušlík Martin | 32 16 8 SF F | |||
15. | Lukačovič Michal | ||||
3:6 6:1 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Kebísek Ivan | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Mísař Aleš | |||
6:1 6:1 | |||||
18. | Holas Róbert | 32 16 8 SF F | |||
19. | Slotík Kristian | ||||
6:1 6:0 | |||||
20. | Rapant Gabriel | 32 16 8 SF F | |||
21. | Maxa Juraj | ||||
6:0 6:1 | |||||
22. | Maksimyuk Maxim | 32 16 8 SF F | |||
23. | Muráň Maroš | ||||
6:0 6:0 | |||||
24. | (3-4) | Bežák Milan | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Khomentovskiy Matvey | |||
7:5 6:3 | |||||
26. | Blizniak Michal | 32 16 8 SF F | |||
27. | Elan Alex | ||||
6:3 6:3 | |||||
28. | Žák Samuel | 32 16 8 SF F | |||
29. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
30. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
31. | Barilla Marco | ||||
6:1 6:4 | |||||
32. | (2) | Škrla Michal | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šobáň Filip | 31.10.2024 | 1997 | M | TK Kúpele Piešťany | 33 | ||||
2 | USP | Škrla Michal | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 36 | |||
3 | Vido Matej | 31.10.2024 | 1995 | M | TK Kúpele Piešťany | 64 | ||||
4 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 66 | ||||
5 | Jeleník Lukáš | 31.10.2024 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
6 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 98 | ||||
7 | USP | Khomentovskiy Matvey | 31.10.2022 !!! | 1994 | M | TK Spoje Bratislava | 113 | |||
8 | Kebísek Ivan | 31.10.2025 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 126 | ||||
9 | Uherčík Peter | 31.10.2025 | 1982 | SM 40 | TK Žilina | 137 | ||||
10 | Purnoch Adam | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 147 | ||||
11 | Bušniak Matúš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 152 | ||||
12 | USP | Šušlík Martin | 31.10.2024 | 2001 | M | Benet LTC Bytča | 207 | |||
13 | Blizniak Michal | 31.10.2024 | 1979 | SM 45 | TK Vrútky | 223 | ||||
14 | Slotík Kristian | 31.10.2025 | 1998 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 245 | ||||
15 | Pálenek Peter | 31.10.2024 | 1977 | SM 45 | TK BRIA Bratislava | 371 | ||||
16 | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 399 | ||||
17 | Holas Róbert | 31.10.2024 | 1984 | SM 40 | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 519 | ||||
18 | Elan Alex | 31.10.2025 | 2001 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 545 | ||||
19 | Maksimyuk Maxim | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 545 | ||||
20 | Hadidom Michal | 31.10.2025 | 1993 | M | MŠK Poprad-Tatry | 545 | ||||
21 | Muráň Maroš | 31.10.2025 | 1989 | SM 35 | TK Žilina | 545 | ||||
22 | USP | Žák Samuel | 31.10.2020 !!! | 2000 | M | TK Mladosť Košice | 545 | |||
23 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | |||||
24 | Maxa Juraj | 31.10.2023 !!! | 1998 | M | Stredoslovenský tenisový zväz | |||||
25 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | |||||
26 | Ferletjak Samuel | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK AS Trenčín | |||||
27 | USP | Rusnák Matúš | 31.10.2025 | 2000 | M | TK HSC Piešťany | ||||
28 | USP | Meravý Radoslav | 31.10.2025 | 1975 | SM 45 | ŠA Trenčianske Teplice | ||||
29 | USP | Barilla Marco | 31.10.2022 !!! | 1994 | M | Stredoslovenský tenisový zväz | ||||
30 | USP | Lukačovič Michal | 31.10.2025 | 1993 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||
31 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
32 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Benko Pavol | 07. 08. 2020 09:34 | 1989 | SM 35 | Bratislavský tenisový zväz | |||||
2 | Bielik Lukáš | 14. 08. 2020 11:12 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 350 | ||||
3 | Bobok Michal | 12. 08. 2020 10:06 | 1984 | SM 40 | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 399 | ||||
4 | Cetner Marko | 05. 08. 2020 16:37 | 1998 | M | TKM Betliar | 193 | ||||
5 | Fifka Filip | 13. 08. 2020 23:24 | 1991 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
6 | Gazdík Štefan | 11. 08. 2020 16:45 | 2002 | M | TK SAAG Šahy | |||||
7 | Grolmus Róbert | 18. 08. 2020 08:48 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
8 | Hudec Martin | 13. 08. 2020 21:39 | 1986 | SM 35 | TK SAAG Šahy | |||||
9 | Chovanec Jakub | 13. 08. 2020 22:23 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
10 | Janči Kristián | 11. 08. 2020 21:04 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
11 | Kido Matúš | 27. 07. 2020 10:55 | 2005 | M | TK AS Trenčín | |||||
12 | Kincses Jakub | 12. 08. 2020 10:50 | 1993 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Králik Dalibor | 10. 08. 2020 12:11 | 2001 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 152 | ||||
14 | Kramár Juraj | 14. 08. 2020 08:36 [N] | 1985 | SM 35 | TK BRIA Bratislava | 428 | ||||
15 | Kravec Vladimír | 12. 08. 2020 21:08 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 399 | ||||
16 | Lovas Michal | 13. 08. 2020 14:17 | 1996 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 328 | ||||
17 | Lupták Adam | 10. 08. 2020 22:25 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 135 | ||||
18 | Mazúch Peter | 13. 08. 2020 09:27 | 1979 | SM 45 | ŠKT Kremnica | 62 | ||||
19 | Melicherík Tomáš | 12. 08. 2020 07:54 | 2004 | M | TC Trnavský šport | |||||
20 | Mikuš Jozef | 14. 08. 2020 08:19 | 2001 | M | TKM Betliar | 180 | ||||
21 | Novosad Marek | 05. 08. 2020 23:34 | 2000 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
22 | Pacera Tomáš | 13. 08. 2020 14:12 | 2000 | M | TK Žilina | 54 | ||||
23 | Partl Juraj | 13. 08. 2020 12:39 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
24 | Patráš Martin | 13. 08. 2020 17:13 | 2001 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 223 | ||||
25 | Prekop Daniel | 11. 08. 2020 14:29 | 1984 | SM 40 | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 212 | ||||
26 | Ryšavý Martin | 14. 08. 2020 06:35 | 1977 | SM 45 | TA M. Ryšavého Bojnice | 282 | ||||
27 | Šajmovič Peter | 14. 08. 2020 20:46 | 1988 | SM 35 | TK Pro Set Bratislava | 129 | ||||
28 | Sťahulák Filip | 14. 08. 2020 04:48 | 1993 | M | TK Slávia STU Bratislava | 399 | ||||
29 | Šutý Mário | 05. 08. 2020 18:38 | 1997 | M | TK Žilina | 545 | ||||
30 | Vitovský Martin | 14. 08. 2020 07:38 | 1992 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 321 |