Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090058 - TK Tenkur Trenčín | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Tenkur, Považská 1696/III, Trenčín | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Martiška Gabriel (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Martiška Gabriel (B) | |||
Termín od: | 15.08.2020 | Termín do: | 17.08.2020 | |
Kontakt: | Gabriel Martiška ml. | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915/738934, | |||
Kontakt e-mail: | gabriel.martiska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 14.08.2020 8:30 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 14.08.2020 08:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martiška Gabriel, st., ZVR: Martiška Gabriel, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kuzmová Katarína | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bjerregaard Claudia | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Gallová Anabela | ||||
4:6 6:1 6:4 | |||||
6. | Kališová Andrea | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Poldaufová Simona | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Macháčová Emma | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Košlíková Viktoria Dominika | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Lapšová Emma | ||||
3:6 6:3 6:4 | |||||
14. | Tomášová Nina | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Hubinská Mária | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Šafárová Sophia Sara | 32 16 8 SF F | ||
19. | Fabianová Rebeka | ||||
6:0 6:3 | |||||
20. | Mráziková Kristína | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Šimonová Nina | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Pantelič Anastassia | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | ||
27. | Barillová Deana | ||||
3:6 6:3 6:2 | |||||
28. | Kamenská Chiara | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Molchanova Olga | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Samková Vanesa | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kuzmová Katarína | 31.10.2022 !!! | 1999 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
2 | Samková Vanesa | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TC Moravský Svätý Ján | 50 | ||||
3 | Pantelič Anastassia | 31.10.2022 !!! | 1998 | Ž | TK Petržalka | 51 | ||||
4 | Macháčová Emma | 31.10.2022 !!! | 1999 | Ž | TK Pro Set Bratislava | 80 | ||||
5 | USP | Šafárová Sophia Sara | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 96 | |||
6 | USP | Hubinská Mária | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 119 | |||
7 | Poldaufová Simona | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 219 | ||||
8 | Fabianová Rebeka | 31.10.2021 !!! | 2000 | Ž | TK Nová Dubnica | 219 | ||||
9 | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 219 | ||||
10 | Tomášová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | |||||
11 | Mráziková Kristína | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
12 | Gallová Anabela | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | |||||
13 | Molchanova Olga | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | |||||
14 | Lapšová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | |||||
15 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | |||||
16 | Bjerregaard Claudia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
17 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | |||||
18 | USP | Kališová Andrea | 31.10.2022 !!! | 1995 | Ž | TK Ellite Team Nové Zámky | ||||
19 | Barillová Deana | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK OLYMP Bratislava | |||||
20 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 13. 08. 2020 18:43 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | |||||
2 | Barteková Sára | 10. 08. 2020 10:47 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 219 | ||||
3 | Bolebruchová Ema | 13. 08. 2020 15:38 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 35 | ||||
4 | Danišková Kristína | 04. 08. 2020 08:23 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 219 | ||||
5 | Domiková Miriam | 13. 08. 2020 21:32 | 2001 | Ž | TKM Betliar | |||||
6 | Ftorková Ella | 16. 08. 2020 15:11 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 219 | ||||
7 | Galovičová Laura | 12. 08. 2020 11:08 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 219 | ||||
8 | Gedayová Michaela | 06. 08. 2020 20:10 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | |||||
9 | Golianová Paulína | 12. 08. 2020 14:43 | 2003 | Ž | Top tennis academy Zvolen | 219 | ||||
10 | Haňdiaková Karin | 13. 08. 2020 20:49 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 92 | ||||
11 | Hrabovská Karolína | 13. 08. 2020 07:18 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 192 | ||||
12 | Hrabovská Laura | 11. 08. 2020 17:05 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 84 | ||||
13 | Ifailova Sofia | 13. 08. 2020 12:57 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
14 | Jánošíková Jana | 11. 08. 2020 10:09 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 185 | ||||
15 | Jarošíková Alexandra | 13. 08. 2020 13:24 | 2004 | Ž | TK SAAG Šahy | 219 | ||||
16 | Kaňovská Sabína | 13. 08. 2020 13:46 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 166 | ||||
17 | Knapová Tamara | 14. 08. 2020 08:12 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 46 | ||||
18 | Kopáčiková Kristína | 06. 08. 2020 20:27 | 1997 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 209 | ||||
19 | Košecká Gabriela | 12. 08. 2020 21:04 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 192 | ||||
20 | Kuksina Kristina | 29. 07. 2020 20:34 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
21 | Lašáková Lilien | 13. 08. 2020 19:35 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
22 | Matejčíková Alexandra | 14. 08. 2020 07:43 | 2000 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 151 | ||||
23 | Mayerová Mia | 13. 08. 2020 12:43 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
24 | Mihálová Slávka | 09. 08. 2020 12:17 | 2004 | Ž | TK Senica | 219 | ||||
25 | Naňová Gabriela | 13. 08. 2020 10:32 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 166 | ||||
26 | Pataiová Vivien | 12. 08. 2020 13:29 | 2001 | Ž | TK SAAG Šahy | 219 | ||||
27 | Pavlíková Vladimíra | 14. 08. 2020 08:06 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 192 | ||||
28 | Reisová Jana | 05. 08. 2020 20:20 | 1995 | Ž | TK Inter Bratislava | 124 | ||||
29 | Šalátová Kristína | 13. 08. 2020 12:40 | 2000 | Ž | TK Tatran 2007 Prešov | 199 | ||||
30 | Šimonová Alexandra | 12. 08. 2020 11:16 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 132 | ||||
31 | Škodáčková Katarína | 13. 08. 2020 13:41 | 1996 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 151 | ||||
32 | Svatíková Laura | 07. 08. 2020 15:29 | 1994 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
33 | Valitova Arina | 12. 08. 2020 22:39 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
34 | Vatrtová Ema | 14. 08. 2020 08:02 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | |||||
35 | Veličová Nina | 12. 08. 2020 22:13 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín |