Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090017 - TK Zlaté Moravce | |||
Názov turnaja: | TK ZLATÉ MORAVCE | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Továrenská 46, 953 Zlaté Moravce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Frajka Ivan (B) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Klement Juraj (K) | |||
Termín od: | 22.08.2020 | Termín do: | 24.08.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Jaroslav Mikláš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905426251, | |||
Kontakt e-mail: | jaroslav.miklas77@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 22.08.2020 11:30 | TK Zlaté Moravce |
ženy | 32 | 16 | - | 22.08.2020 08:30 | TK Zlaté Moravce |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Frajka Ivan, ZVR: Klement Juraj
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Samková Vanesa | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Melicháčová Eliška | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Striešková Frederika | 32 16 8 SF F | |||
5. | Sedliačiková Tereza | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Polakovičová Adela | 32 16 8 SF F | |||
7. | Galovičová Laura | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Hubinská Mária | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Haňdiaková Karin | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kamenská Chiara | ||||
6:2 6:3 | |||||
12. | Naňová Gabriela | 32 16 8 SF F | |||
13. | Hrabovská Karolína | ||||
7:6(7) 6:2 | |||||
14. | Brandisová Emma | 32 16 8 SF F | |||
15. | Danková Adela | ||||
6:2 6:1 | |||||
16. | (5-8) | Garguláková Barbora | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Škodáčková Katarína | |||
6:3 6:2 | |||||
18. | Šabíková Henrieta | 32 16 8 SF F | |||
19. | Valitova Arina | ||||
6:0 6:0 | |||||
20. | Plachyová Timea | 32 16 8 SF F | |||
21. | Barillová Deana | ||||
6:2 6:1 | |||||
22. | Gedayová Michaela | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Krivosudská Lucia | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Svitková Sofia | |||
6:4 6:1 | |||||
26. | Poldaufová Simona | 32 16 8 SF F | |||
27. | Ftorková Ella | ||||
6:3 6:1 | |||||
28. | Mráziková Kristína | 32 16 8 SF F | |||
29. | Balontayová Lucia | ||||
6:0 6:4 | |||||
30. | Kopáčiková Kristína | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Šabíková Ana | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Garguláková B. Garguláková M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Gedayová M. Polakovičová A. | ||||
6:2 6:4 | |||||
4. | Šabíková A. Šabíková H. | 8 SF F | |||
5. | Mráziková K. Krivosudská L. | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Hrabovská K. Poldaufová S. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Svitková S. Balontayová L. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Samková Vanesa | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TC Moravský Svätý Ján | 50 | ||||
2 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 61 | ||||
3 | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 92 | ||||
4 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 104 | ||||
5 | Svitková Sofia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Žilina | 109 | ||||
6 | Hubinská Mária | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 119 | ||||
7 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 125 | ||||
8 | Škodáčková Katarína | 31.10.2024 | 1996 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 151 | ||||
9 | Šabíková Henrieta | 31.10.2024 | 1978 | SŽ 45 | TK Zlaté Moravce | 151 | ||||
10 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 166 | ||||
11 | Hrabovská Karolína | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 192 | ||||
12 | Kopáčiková Kristína | 31.10.2024 | 1997 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 209 | ||||
13 | Ftorková Ella | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 219 | ||||
14 | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 219 | ||||
15 | Melicháčová Eliška | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 219 | ||||
16 | Poldaufová Simona | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 219 | ||||
17 | Danková Adela | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 219 | ||||
18 | Sedliačiková Tereza | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Fresh club Zvolen | |||||
19 | Striešková Frederika | 31.10.2021 !!! | 1999 | Ž | TK Zlaté Moravce | |||||
20 | Mráziková Kristína | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
21 | Balontayová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | |||||
22 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | |||||
23 | USP | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | ||||
24 | USP | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||
25 | USP | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | ||||
26 | USP | Plachyová Timea | 31.10.2022 !!! | 2000 | Ž | TK Ladomerská Vieska | ||||
27 | USP | Barillová Deana | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK OLYMP Bratislava | ||||
28 | USP | Valitova Arina | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Garguláková Magdaléna | 22. 08. 2020 | 1975 | SŽ 45 | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bjerregaard Claudia | 20. 08. 2020 21:45 | 2004 | Ž | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
2 | Bolebruchová Ema | 20. 08. 2020 22:36 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 35 | ||||
3 | Danišková Kristína | 16. 08. 2020 16:07 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 219 | ||||
4 | Gavalcová Terézia | 21. 08. 2020 08:19 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 219 | ||||
5 | Hrabovská Laura | 18. 08. 2020 08:08 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 84 | ||||
6 | Hubeková Emma | 21. 08. 2020 07:44 | 2001 | Ž | TK Zohor | 29 | ||||
7 | Chramcová Victoria | 16. 07. 2020 18:01 | 2000 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
8 | Ifailova Sofia | 19. 08. 2020 17:42 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
9 | Jánošíková Jana | 18. 08. 2020 09:12 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 185 | ||||
10 | Jarošíková Alexandra | 06. 08. 2020 11:59 | 2004 | Ž | TK SAAG Šahy | 219 | ||||
11 | Kališová Andrea | 20. 08. 2020 11:11 | 1995 | Ž | TK Ellite Team Nové Zámky | |||||
12 | Knapová Tamara | 20. 08. 2020 22:20 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 46 | ||||
13 | Kuksina Kristina | 18. 08. 2020 18:42 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
14 | Lašáková Lilien | 22. 08. 2020 08:41 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
15 | Molchanova Olga | 13. 08. 2020 21:10 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | |||||
16 | Mudranincová Sofia | 17. 08. 2020 14:26 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | |||||
17 | Pantelič Anastassia | 19. 08. 2020 15:57 | 1998 | Ž | TK Petržalka | 51 | ||||
18 | Pataiová Vivien | 01. 08. 2020 13:19 | 2001 | Ž | TK SAAG Šahy | 219 | ||||
19 | Paveleková Zuzana | 19. 08. 2020 21:25 | 2001 | Ž | TK DRANaM Košice | 80 | ||||
20 | Perháčová Terézia | 25. 06. 2020 16:48 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 79 | ||||
21 | Rečková Daniela | 18. 08. 2020 07:56 | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | |||||
22 | Reisová Jana | 22. 08. 2020 08:28 | 1995 | Ž | TK Inter Bratislava | 124 | ||||
23 | Sameliaková Klára | 20. 08. 2020 21:57 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 192 | ||||
24 | Šimonová Alexandra | 12. 08. 2020 11:16 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 132 | ||||
25 | Szőllősy Emma | 20. 08. 2020 20:02 | 2005 | Ž | TK SAAG Šahy | 219 | ||||
26 | Tkáčová Dominika | 17. 08. 2020 12:46 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 219 | ||||
27 | Vighová Nelly | 18. 08. 2020 00:13 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 100 |