' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090021 - ŠK ŠOG Nitra
Názov turnaja:UNIQA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nitra, Slancikovej 2
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Berec Kamil (C) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Blahová Patrícia (C)   
Termín od:25.07.2020 Termín do:27.07.2020
Kontakt:Ing. Jozef Pažma
Kontakt tel.:mobil - 0907814215,
Kontakt e-mail:jozef.pazma@uniqa.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-24.07.2020 13:00v mieste konania
mladšie žiačky3216-24.07.2020 13:00v mieste konania

Poznámky:

POZOR! Dievčatá začínajú v sobotu a chlapci v nedeľu!
rozpis
, správa, útecha CH/D,  vyhodnotenie 
VR: Berec Kamil, ZVR: Blahová Patrícia

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Konderla 
   25.07.2020
2. BYE 
 
3. Kristóf Ódor 
   25.07.2020
4. Martin Žembery 
 
5. Jakub Fleischmann 
   25.07.2020
6. Adam Bartek 
 
7. Lukáš Matušík 
   25.07.2020
8. (5-8)Norbert Lukács 
 
9. (3-4)Michal Ferenčík 
   25.07.2020
10. Samuel Papcun 
 
11. Marco Štefka 
   25.07.2020
12. Vladimír Halás 
 
13. Peter Sobihard 
   25.07.2020
14. Šimon Klačanský 
 
15. Jakub Sklenár 
   25.07.2020
16. (5-8)Adam Andel 
 
17. (5-8)Martin Verbovský 
   25.07.2020
18. Adrian Vancu 
 
19. Marek Lukačeňa García 
   25.07.2020
20. Leonard Gróf 
 
21. Filip Kucharek 
   25.07.2020
22. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
23. Jakub Jančula 
   25.07.2020
24. (3-4)Daniel Slávik 
 
25. (5-8)Samuel Lackovič 
   25.07.2020
26. Viktor Hlóska 
 
27. Norbert Czinege 
   25.07.2020
28. Bruno Robert Tóth 
 
29. Matteo Massi 
   25.07.2020
30. Denis Štupák 
 
31. Ivan Zelenák 
   25.07.2020
32. (2)Lukáš Jasenák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Konderla F.  Lackovič S. 
   25.07.2020
2. BYE 
 
3. Vancu A.  Czinege N. 
   25.07.2020
4. Kucharek F.  Lukačeňa García M. 
 
5. Sklenár J.  Lukács N. 
   25.07.2020
6. Andel A.  Žembery M. 
 
7. BYE 
   25.07.2020
8. (2)Halás V.  Slávik D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
2 Jasenák Lukáš31.10.20222008S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
3 Slávik Daniel31.10.20202008S-chTK DRANaM Košice 47
4 Ferenčík Michal31.10.20222008S-chTŠ Advantage Bratislava 55
5 Verbovský Martin31.10.20202008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
6 Lukács Norbert31.10.20202008S-chJ&F-it V. Úľany 73
7 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
8 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
9 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
10 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
11 Hlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo  
12 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
13 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
14 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
15 Lukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
16 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
17 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
18 Massi Matteo31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
19 Czinege Norbert31.10.20212009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
20 Klačanský Šimon31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
21 Ódor Kristóf31.10.20212009M-chTK Spartak Komárno  
22 Jančula Jakub31.10.20212009M-chTOP Tenis Bratislava  
23 Sobihard Peter31.10.20212009M-chTK Inter Bratislava  
24USPŠtefka Marco31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky  
25USPZelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
26USPTóth Bruno Robert31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo  
27USPŠtupák Denis31.10.20202008S-chTK TIE-BREAK Malacky  
28USPBartek Adam31.10.20212009M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice  
29USPPapcun Samuel31.10.20212008S-chTA Edmund Pavlík Bratislava  
30USPSklenár Jakub31.10.20222008S-chJ&F-it V. Úľany  
31 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gibala Dominik22. 07. 2020 23:062009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
2Chmelár Timotej20. 07. 2020 10:502008S-chTC EMPIRE Trnava 29
3Krajčovič Tomáš02. 07. 2020 10:502009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
4Massalkhi Adam23. 07. 2020 23:432008S-chTK Kúpele Piešťany 67
5Németh Nicolas23. 07. 2020 16:092009M-chJ&F-it V. Úľany  
6Ondrášik Dávid22. 07. 2020 20:092009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
7Putiška Adam24. 07. 2020 13:052009M-chTK NCHZ Nováky  
8Sander Lukáš26. 07. 2020 07:122009M-chTK Spartak Komárno  
9Urbánoš Filip20. 07. 2020 22:142009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk