' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080050 - VTC Pezinok
Názov turnaja:4 NO LIMIT OPEN
Miesto konania (adresa dvorcov):Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Grič Peter (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Nemčovič František (C)   
Termín od:17.08.2020 Termín do:19.08.2020
Kontakt:František Nemčovič
Kontakt tel.:mobil - 0905356112,
Kontakt e-mail:fnemcovic10@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 08. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky2412-16.08.2020 10:00v mieste konania
starší žiaci2412-16.08.2020 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, útecha, vyhodnotenie 
VR: Grič Peter, ZVR: Nemčovič František

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jean Pierre Sarouphim 
   17.08.2020 16:15
2. BYE 
 
3. Filip Hanusek 
   17.08.2020 13:30
4. Filip Urban 
 
5. Dominik Vavro 
   17.08.2020 13:30
6. Juraj Janáč 
 
7. (5-8)Samuel Gallo 
   17.08.2020 16:15
8. BYE 
 
9. (3-4)Miloslav Vrba 
   17.08.2020 16:15
10. BYE 
 
11. Mojmír Deen 
   17.08.2020 13:30
12. Patrik Richter 
 
13. Marcus Černák 
   17.08.2020 13:30
14. František Ivicze 
 
15. BYE 
   17.08.2020 16:15
16. (5-8)Adam Kurčík 
 
17. BYE 
   17.08.2020 18:00
18. (5-8)Sebastian Arva 
 
19. Tomáš Fašung 
   17.08.2020 14:45
20. Lukáš Jasenák 
 
21. Samuel Sýkora 
   17.08.2020 14:45
22. Tristan Guyer 
 
23. BYE 
   17.08.2020 18:00
24. (3-4)Martin Németh 
 
25. BYE 
   17.08.2020 18:00
26. (5-8)Matúš Kordoš 
 
27. Adam Grendel 
   17.08.2020 14:45
28. Filip Konderla 
 
29. Teo Jonáš 
   17.08.2020 14:45
30. Nicolas Jendrejský 
 
31. BYE 
   17.08.2020 18:00
32. (2)Maximilián Jaroščák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jaroščák M.  Vrba M. 
   18.08.2020 14:30
2. Németh M.  Arva S. 
 
3. Jendrejský N.  Vavro D. 
   18.08.2020 14:30
4. Richter P.  Fašung T. 
 
5. Konderla F.  Urban F. 
   18.08.2020 14:30
6. Jasenák L.  Kordoš M. 
 
7. Grendel A.  Sýkora S. 
   18.08.2020 14:30
8. (2)Sarouphim J.  Kurčík A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Sarouphim Jean Pierre31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 31
2 Jaroščák Maximilián31.10.20202006D-chTK Slovan Bratislava 37
3 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
4 Németh Martin31.10.20212006D-chTK VIP Bratislava 71
5 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
6 Arva Sebastian31.10.20212006D-chTK PROFI Senec 89
7 Kordoš Matúš31.10.20212007S-chTC DRACI Matúškovo 103
8 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
9 Deen Mojmír31.10.20212007S-chTK Jednotka Bratislava 131
10 Černák Marcus31.10.20232007S-chŠK TC Dúbravka BA 146
11 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
12 Fašung Tomáš31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 202
13 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 210
14 Vavro Dominik31.10.20212007S-chŠK TC Dúbravka BA 210
15 Richter Patrik31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 218
16USPIvicze František31.10.20202007S-chJ&F-it V. Úľany 230
17 Urban Filip31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
18 Jasenák Lukáš31.10.20222008S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 230
19 Jonáš Teo31.10.20212007S-chOukey Tenis Chorvátsky Grob  
20USPHanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava  
21USPSýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
22USPGuyer Tristan31.10.20212007S-chTK ŠTK Šamorín  
23USPJendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
24USPJanáč Juraj31.10.20202008S-chFORTUNA Trnava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam09. 08. 2020 08:562007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Bairo Dylan16. 08. 2020 08:572008S-chTC EMPIRE Trnava 56
3Benian Oskar11. 07. 2020 05:592007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
4Danko Peter27. 07. 2020 17:182008S-chTK Slávia STU Bratislava 129
5Fedorov Luke12. 08. 2020 23:282008S-chTK Slovan Bratislava  
6Gyén Gabriel15. 08. 2020 17:132008S-chTenis team Nové Zámky  
7Halás Vladimír15. 08. 2020 19:282009M-chAŠK Skalica  
8Hubinský Július24. 07. 2020 21:272006D-chOukey Tenis Chorvátsky Grob 52
9Chmelár Timotej16. 08. 2020 05:302008S-chTC EMPIRE Trnava 91
10Krahulec Martin15. 08. 2020 08:312008S-chTK Senica 75
11Kucharek Filip10. 08. 2020 11:262009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
12Kutný Filip04. 08. 2020 21:042007S-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
13Luhový Ivan12. 08. 2020 17:182008S-chTK Púchov 140
14Mikuš Michal13. 08. 2020 20:232008S-chTK Baník Prievidza 86
15Minarič David12. 08. 2020 21:412006D-chTK Sparta Považská Bystrica 230
16Pajtáš Dávid14. 08. 2020 08:002008S-chTK Slovan Galanta  
17Slávik Daniel01. 08. 2020 12:472008S-chTK DRANaM Košice 218
18Srpoň Martin24. 06. 2020 11:542008S-chTK Slávia STU Bratislava  
19Štefány Jakub15. 08. 2020 14:422008S-chTK Slovan Bratislava  
20Talian Patrik08. 08. 2020 11:162006D-chBratislavský tenisový zväz 230
21Tankovič Tomáš05. 08. 2020 09:212008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
22Valko Samuel15. 08. 2020 21:072008S-chŠK TC Dúbravka BA 169
23Vozár Samuel15. 08. 2020 09:422008S-chTK Slovan Bratislava 230


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk