www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080050 - VTC Pezinok
Názov turnaja:4 NO LIMIT OPEN
Miesto konania (adresa dvorcov):Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:27.06.2020 Termín do:29.06.2020
Kontakt:František Nemčovič
Kontakt tel.:mobil - 0905356112,
Kontakt e-mail:fnemcovic10@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky2412-26.06.2020 10:00v mieste konania
mladší žiaci2412-26.06.2020 10:00v mieste konania
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Čillík Matej14.05. 20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 99
2Faga Sebastián08.05. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
3Fleischmann Jakub27.04. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
4Gibala Dominik13.05. 20202009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Halás Vladimír23.05. 20202009M-chAŠK Skalica  
6Hlóska Viktor22.05. 20202009M-chMŠO Štúrovo  
7Horváth Timur17.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
8Janáč Juraj13.05. 20202008M-chFORTUNA Trnava 78
9Jasenák Lukáš28.04. 20202008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
10Jendrejský Nicolas28.04. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
11Jureňa Martin14.05. 20202009M-chAŠK Skalica  
12Konderla Filip15.05. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
13Kovář Gregor21.05. 20202008M-chLTC Leopoldov 25
14Krajčír Samuel Alexander05.05. 20202009M-chTK Jednotka Bratislava  
15Krajčovič Tomáš17.05. 20202009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
16Kucharek Filip14.05. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
17Lackovič Samuel04.05. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
18Lukačeňa García Marek20.05. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
19Massi Matteo22.05. 20202009M-chTC Topoľčany  
20Matušík Lukáš28.04. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
21Pajtáš Dávid23.05. 20202008M-chTK Slovan Galanta 34
22Papcun Samuel15.05. 20202008M-chTA Edmund Pavlík Bratislava  
23Rampach Šimon19.05. 20202009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
24Richter Patrik26.05. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
25Roman Filip18.05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
26Slávik Daniel14.05. 20202008M-chTK DRANaM Košice 47
27Sobihard Peter05.05. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
28Štefány Jakub19.05. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
29Šujan Jakub28.05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
30Tóth Tomáš13.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
31Urban Filip02.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
32Urbánoš Filip03.05. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
33Vancu Adrian01.05. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
34Verbovský Martin04.05. 20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
35Zelenák Ivan01.05. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
36Žembery Martin18.05. 20202009M-chTK Tajch Nová Baňa  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk