' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080050 - VTC Pezinok
Názov turnaja:4 NO LIMIT OPEN
Miesto konania (adresa dvorcov):Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Grič Peter (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Nemčovič František (C)   
Termín od:27.06.2020 Termín do:29.06.2020
Kontakt:František Nemčovič
Kontakt tel.:mobil - 0905356112,
Kontakt e-mail:fnemcovic10@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky2412-26.06.2020 10:00v mieste konania
mladší žiaci2412-26.06.2020 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D 
VR: Grič Peter, ZVR: Nemčovič František

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Konderla 
   27.06.2020 16:00
2. BYE 
 
3. Jakub Jančula 
   27.06.2020 13:30
4. Matej Čillík 
 
5. Jakub Fleischmann 
   27.06.2020 13:30
6. Filip Kucharek 
 
7. (5-8)Luke Fedorov 
   27.06.2020 16:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Dávid Pajtáš 
   27.06.2020 16:00
10. BYE 
 
11. Nicolas Jendrejský 
   27.06.2020 13:30
12. Tomáš Tóth 
 
13. Ivan Zelenák 
   27.06.2020 13:30
14. Lukáš Matušík 
 
15. BYE 
   27.06.2020 16:00
16. (5-8)Filip Urban 
 
17. BYE 
   27.06.2020 17:15
18. (5-8)Lukáš Jasenák 
 
19. Filip Roman 
   27.06.2020 14:45
20. Samuel Lackovič 
 
21. Juraj Janáč 
   27.06.2020 14:45
22. Šimon Rampach 
 
23. BYE 
   27.06.2020 17:15
24. (3-4)Tomáš Fašung 
 
25. BYE 
   27.06.2020 17:15
26. (5-8)Martin Verbovský 
 
27. Tomáš Krajčovič 
   27.06.2020 14:45
28. Marek Lukačeňa García 
 
29. Adrian Vancu 
   27.06.2020 14:45
30. Martin Žembery 
 
31. BYE 
   27.06.2020 17:15
32. (2)Gregor Kovář 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Konderla F.  Urban F. 
   28.06.2020 15:00
2. BYE 
 
3. Kucharek F.  Lukačeňa García M. 
   28.06.2020 15:00
4. Kovář G.  Lackovič S. 
 
5. Čillík M.  Vancu A. 
   28.06.2020 15:00
6. Fašung T.  Roman F. 
 
7. Krajčovič T.  Rampach Š. 
   28.06.2020 15:00
8. (2)Jasenák L.  Fedorov L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
2 Kovář Gregor31.10.20202008S-chLTC Leopoldov 25
3 Fašung Tomáš31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 33
4 Pajtáš Dávid31.10.20202008S-chTK Slovan Galanta 34
5 Jasenák Lukáš31.10.20222008S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
6 Urban Filip31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 43
7 Verbovský Martin31.10.20202008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
8 Fedorov Luke31.10.20212008S-chTK Slovan Bratislava 58
9 Janáč Juraj31.10.20202008S-chFORTUNA Trnava 78
10 Tóth Tomáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 99
11 Čillík Matej31.10.20202008S-chTŠ Advantage Bratislava 99
12 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
13 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
14 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
15 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
16USPMatušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
17 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
18 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
19USPJendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
20 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
21USPLukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
22USPRampach Šimon31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
23USPJančula Jakub31.10.20212009M-chTOP Tenis Bratislava  
24USPZelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Gróf Leonard02. 06. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
2Jureňa Martin14. 05. 20202009M-chAŠK Skalica  
3Šujan Jakub28. 05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
4Oles Nikolas11. 06. 20202009M-chTenisová škola Pezinok  
5Pláteník Martin11. 06. 20202008S-chTŠ Advantage Bratislava  
6Papcun Samuel15. 05. 20202008S-chTA Edmund Pavlík Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Faga Sebastián25. 06. 2020 20:122009M-chTC EMPIRE Trnava  
2Gibala Dominik22. 06. 2020 21:012009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
3Halás Vladimír25. 06. 2020 09:252009M-chAŠK Skalica  
4Hlóska Viktor26. 06. 2020 11:502009M-chMŠO Štúrovo  
5Horváth Timur22. 06. 2020 13:142008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
6Krajčír Samuel Alexander07. 06. 2020 19:072009M-chTK Jednotka Bratislava  
7Massi Matteo26. 06. 2020 07:522009M-chTC Topoľčany  
8Richter Patrik23. 06. 2020 20:002008S-chŠK TC Dúbravka BA 22
9Slávik Daniel23. 06. 2020 19:142008S-chTK DRANaM Košice 47
10Sobihard Peter25. 06. 2020 06:362009M-chTK Inter Bratislava  
11Štefány Jakub08. 06. 2020 08:332008S-chTK Slovan Bratislava 23
12Urbánoš Filip17. 06. 2020 21:422009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk