Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | VTC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Grič Peter (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Nemčovič František (C) | |||
Termín od: | 23.11.2019 | Termín do: | 25.11.2019 | |
Kontakt: | František Nemčovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905356112, | |||
Kontakt e-mail: | fnemcovic10@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 11. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 22.11.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Grič, ZVR: František Nemčovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kyjaci Samuel | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Halahija Nathan André | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Cimra Martin | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Ihring Walter | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Finta Lukáš | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Obtulovič Juraj | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Macháč Max Mikuláš | ||||
7:5 6:2 | |||||
12. | Jakubovič Xavier | 32 16 8 SF F | |||
13. | Náhlovský Filip | ||||
6:2 6:4 | |||||
14. | Duroška Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Rosa Alex | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Červenák Peter | 32 16 8 SF F | ||
19. | Hulín Patrik | ||||
6:2 6:3 | |||||
20. | Kohút Alex | 32 16 8 SF F | |||
21. | Guzoň Samuel | ||||
7:5 2:6 14:12 | |||||
22. | Shilov George | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Palčo Matej | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Petráš David | 32 16 8 SF F | ||
27. | Sepeši Bastien | ||||
6:2 6:1 | |||||
28. | Masarik Adam | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Žilka Oliver Benjamin | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Bernáth Bruno | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Palčo M. Kyjaci S. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Bernáth B. Guzoň S. | ||||
6:2 6:3 | |||||
4. | Červenák P. Náhlovský F. | 8 SF F | |||
5. | Duroška L. Kohút A. | ||||
6:4 6:2 | |||||
6. | Jakubovič X. Sepeši B. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Obtulovič J. Rosa A. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
2 | USP | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | |||
3 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
4 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
5 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 44 | ||||
6 | USP | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | |||
7 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
8 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
9 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
10 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
11 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
12 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | ||||
13 | USP | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | |||
14 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | ||||
15 | USP | Duroška Lukáš | 31.10.2025 | 2005 | M | VTC Pezinok | 122 | |||
16 | Žilka Oliver Benjamin | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | ||||
17 | Masarik Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 154 | ||||
18 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 162 | ||||
19 | USP | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | |||
20 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
21 | USP | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 259 | |||
22 | Shilov George | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hulák Andrej | 22. 11. 2019 06:50 | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 78 | ||||
2 | Chren Patrik | 21. 11. 2019 18:36 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 263 | ||||
3 | Imrišek Lukáš | 21. 11. 2019 20:02 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
4 | Jaroščák Maximilián | 21. 11. 2019 21:24 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 208 | ||||
5 | Németh Igor | 17. 11. 2019 10:49 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
6 | Norrman Simon | 21. 11. 2019 20:31 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
7 | Partl Juraj | 21. 11. 2019 19:49 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 74 | ||||
8 | Vajgel Hugo | 20. 11. 2019 16:17 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | ||||
9 | Vida Dominik | 18. 11. 2019 18:25 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 275 |