' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Orviský Ivan (B) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Šimová Petra (A)   
Termín od:06.08.2020 Termín do:09.08.2020
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:mobil - 0905552465,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 08. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-05.08.2020 10:00v mieste konania
staršie žiačky4824-05.08.2020 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Orviský Ivan, ZVR: Šimová Petra

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tomáš Talajka 
   06.08.2020 10:30
2. BYE 
 
3. Nicholas Volník 
   06.08.2020 10:30
4. BYE 
 
5. Jakub Vasky 
   06.08.2020 09:30
6. Dylan Bairo 
 
7. (9-16)Alex Kohút 
   06.08.2020 13:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Marek Vaco 
   06.08.2020 13:00
10. BYE 
 
11. Dominik Mačej 
   06.08.2020 09:30
12. Alex Maximilián Hron 
 
13. Alex Adam Fano 
   06.08.2020 09:30
14. Simon Bognár 
 
15. (5-8)Filip Dráb 
   06.08.2020 13:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Jakub Medveď 
   06.08.2020 13:00
18. BYE 
 
19. Damian Nagy 
   06.08.2020 09:30
20. Alex Čech 
 
21. Šimon Jeník 
   06.08.2020 09:30
22. Maximilián Jaroščák 
 
23. (9-16)Daniel Balaščák 
   06.08.2020 13:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Sebastián Paulovčák 
   06.08.2020 13:00
26. BYE 
 
27. Matej Lipták 
   06.08.2020 09:30
28. Martin Németh 
 
29. Radovan Kriško 
   06.08.2020 10:30
30. Martin Srpoň 
 
31. BYE 
   06.08.2020 13:00
32. (5-8)Filip Poklemba 
 
33. BYE 
   06.08.2020 13:00
34. (5-8)Xavier Jakubovič 
 
35. Richard Czinege 
   06.08.2020 10:30
36. Oskar Fičor 
 
37. Adam Solčan 
   06.08.2020 10:30
38. Oliver Hlivjak 
 
39. BYE 
   06.08.2020 13:00
40. (9-16)Michael Jankech 
 
41. BYE 
   06.08.2020 13:30
42. (9-16)po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
43. Lukáš Chren 
   06.08.2020 10:30
44. Mojmír Deen 
 
45. Milan Macák 
   06.08.2020 10:30
46. Pavol Bíly 
 
47. BYE 
   06.08.2020 13:30
48. (3-4)Patrik Hulín 
 
49. BYE 
   06.08.2020 13:30
50. (5-8)Samuel Juriga 
 
51. Michal Bušniak 
   06.08.2020 10:30
52. Krištof Kabzáni 
 
53. Miloslav Vrba 
   06.08.2020 10:30
54. George Shilov 
 
55. BYE 
   06.08.2020 13:30
56. (9-16)Oliver Kecskés 
 
57. BYE 
   06.08.2020 13:30
58. (9-16)Matej Markovič 
 
59. Timotej Jánošík 
   06.08.2020 10:30
60. Marco Grőpel 
 
61. BYE 
   06.08.2020 10:30
62. Dominik Guzmický 
 
63. BYE 
   06.08.2020 10:30
64. (2)Patrik Chren 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Medveď J.  Hulín P. 
   06.08.2020
2. BYE 
 
3. Poklemba F.  Markovič M. 
   06.08.2020
4. Fičor O.  Kohút A. 
 
5. (3-4)Talajka T.  Paulovčák S. 
   06.08.2020
6. BYE 
 
7. Bairo D.  Kriško R. 
   06.08.2020
8. Hlivjak O.  Jánošík T. 
 
9. Bíly P.  Solčan A. 
   06.08.2020
10. Mačej D.  Volník N. 
 
11. BYE 
   06.08.2020
12. (3-4)Kecskés O.  Jakubovič X. 
 
13. Bognár S.  Vaco M. 
   06.08.2020
14. Čech A.  Jeník Š. 
 
15. BYE 
   06.08.2020
16. (2)Chren P.  Juriga S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK Kúpele Piešťany 3
2 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
3 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
4 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 7
5 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
6 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
7 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
8 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
9 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 15
10 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
11 Markovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
12 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 20
13 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
14 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
15 Kohút Alex31.10.20202006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
16 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
17 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 29
18 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
19USPJaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 37
20 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK PROFI Senec 38
21 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 39
22 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
23 Macák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
24 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
25 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
26 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 56
27 Czinege Richard31.10.20202006S-chHi-Ten TAC D. Streda 58
28 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
29 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
30 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
31 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 68
32 Kabzáni Krištof31.10.20212007S-chTK 77 Skalica 70
33 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
34 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
35 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 116
36 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121
37STZJánošík Timotej31.10.20212007S-chTJ Sokol Prešov 131
38STZDeen Mojmír31.10.20212007S-chTK Jednotka Bratislava 131
39STZNagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
40STZChren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 179
41USPGrőpel Marco31.10.20212007S-chTK HSC Piešťany 183
42USPSrpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
43USPLipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
44USPShilov George31.10.20202007S-chTK Slávia STU Bratislava  
45USPMačej Dominik31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
46 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam04. 08. 2020 14:062007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Benian Oskar03. 08. 2020 14:422007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
3Biskorovajný Jakub04. 08. 2020 21:302007S-chOZ Slávia Trnava 230
4Fedorov Luke04. 07. 2020 23:052008M-chTK Slovan Bratislava  
5Ferletjak Samuel31. 07. 2020 11:592006S-chTK AS Trenčín  
6Grendel Adam20. 07. 2020 17:522007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
7Hanušovský Lukáš29. 07. 2020 17:202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
8Chmelár Timotej27. 07. 2020 10:582008M-chTC EMPIRE Trnava 91
9Ivan Marko03. 08. 2020 15:362006S-chTK Mladosť Košice 9
10Ivashko Maksym03. 08. 2020 08:282008M-chTK Slávia STU Bratislava  
11Karasz Milan06. 08. 2020 10:292006S-chTK Spartak Komárno 22
12Karovič Jaroslav03. 08. 2020 09:402006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
13Kostoláni Alex01. 08. 2020 11:422006S-chTenis team Nové Zámky 49
14Krahulec Martin02. 08. 2020 20:542008M-chTK Senica 75
15Krcho Dávid20. 07. 2020 18:062006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
16Madej Jakub27. 07. 2020 14:532007S-chTK Mladosť Košice 32
17Maruniak Matej04. 08. 2020 06:202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
18Mattoš Adam02. 08. 2020 21:052006S-chTKM Betliar 32
19Matunák Martin02. 08. 2020 11:372008M-chTK Slovan Bratislava 85
20Medveď Maroš04. 08. 2020 23:102007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
21Melaga Samuel04. 08. 2020 21:562006S-chFresh club Zvolen 1
22Naňo Marek04. 08. 2020 11:222006S-chTC EMPIRE Trnava 4
23Paulík Martin03. 08. 2020 18:072006S-chTK Matchpoint Trebatice 2
24Paulovič Nikolas04. 08. 2020 22:102006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
25Riegel Alex12. 07. 2020 20:412006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
26Sarouphim Jean Pierre04. 08. 2020 20:002006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
27Škubla Adam22. 06. 2020 20:402007S-chŠKM Nádeje Trakovice 230
28Slašťan Tomáš04. 08. 2020 11:302008M-chFresh club Zvolen 179
29Šuchter Martin02. 08. 2020 07:442008M-chTK DRANaM Košice 131
30Sýkora Samuel05. 08. 2020 08:582009M-chTK Slávia STU Bratislava  
31Tankovič Tomáš26. 07. 2020 17:052008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
32Titko Timotej29. 07. 2020 08:122006S-chTJT Michalovce 16
33Vateha Matúš02. 08. 2020 22:162006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk