' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090037 - TK Slovan Galanta
Názov turnaja:GALANTA 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Kpt. Nálepku, Galanta
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Klement Juraj (C) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:18.07.2020 Termín do:20.07.2020
Kontakt:Bc Juraj Klement
Kontakt tel.:mobil - 0905461179,
Kontakt e-mail:kuzelny@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-17.07.2020 12:00TK Slovan Galanta
starší žiaci4824-17.07.2020 12:00TK Slovan Galanta

Poznámky:

rozpis, správa, útecha CH/D,  vyhodnotenie 
VR: Klement Juraj

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Milan Karasz 
   18.07.2020 10:30
2. BYE 
 
3. Peter Staš 
   18.07.2020 10:30
4. BYE 
 
5. Norbert Czinege 
   18.07.2020 10:30
6. Samuel Valko 
 
7. Dávid Pajtáš 
   18.07.2020 12:00
8. BYE 
 
9. Adam Paľko 
   18.07.2020 10:30
10. BYE 
 
11. David Minarič 
   18.07.2020 10:30
12. BYE 
 
13. Nicolas Németh 
   18.07.2020 10:30
14. BYE 
 
15. (5-8)Oskar Benian 
   18.07.2020 10:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Richard Czinege 
   18.07.2020 10:30
18. BYE 
 
19. Adrián Pásztor 
   18.07.2020 10:30
20. BYE 
 
21. Arnold Iván 
   18.07.2020 10:30
22. BYE 
 
23. Oliver Németh 
   18.07.2020 10:30
24. BYE 
 
25. Marcel Bende 
   18.07.2020 11:30
26. BYE 
 
27. Adam Grendel 
   18.07.2020 11:30
28. BYE 
 
29. Alex Kardoš 
   18.07.2020 11:30
30. BYE 
 
31. BYE 
   18.07.2020 11:30
32. (5-8)Martin Németh 
 
33. BYE 
   18.07.2020 11:30
34. (5-8)Adam Kurčík 
 
35. BYE 
   18.07.2020 11:30
36. Martin Srpoň 
 
37. BYE 
   18.07.2020 11:30
38. Daniel Malý 
 
39. BYE 
   18.07.2020 11:30
40. Jakub Sklenár 
 
41. BYE 
   18.07.2020 11:30
42. Marek Boťanský 
 
43. BYE 
   18.07.2020 11:30
44. Damian Nagy 
 
45. BYE 
   18.07.2020 11:30
46. Norbert Lukács 
 
47. BYE 
   18.07.2020 11:30
48. (3-4)Miloslav Vrba 
 
49. BYE 
   18.07.2020 11:30
50. (5-8)Tomáš Strašil 
 
51. BYE 
   18.07.2020 11:30
52. Matúš Kordoš 
 
53. BYE 
   18.07.2020 12:30
54. Matúš Packa 
 
55. BYE 
   18.07.2020 12:30
56. Sebastian Arva 
 
57. BYE 
   18.07.2020 10:30
58. Peter Danko 
 
59. BYE 
   18.07.2020 10:30
60. František Ivicze 
 
61. BYE 
   18.07.2020 12:30
62. Tristan Guyer 
 
63. BYE 
   18.07.2020 12:30
64. (2)Lukáš Hochel 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Czinege R.  Karasz M. 
   18.07.2020
2. BYE 
 
3. Strašil T.  Staš P. 
   18.07.2020
4. BYE 
 
5. Németh N.  Bende M. 
   18.07.2020
6. BYE 
 
7. Kordoš M.  Boťanský M. 
   18.07.2020
8. Lukács N.  Sklenár J. 
 
9. BYE 
   18.07.2020
10. Valko S.  Danko P. 
 
11. BYE 
   18.07.2020
12. Arva S.  Németh M. 
 
13. BYE 
   18.07.2020
14. Srpoň M.  Grendel A. 
 
15. BYE 
   18.07.2020
16. (2)Vrba M.  Benian O. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 22
2 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
3 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
4 Czinege Richard31.10.20202006S-chHi-Ten TAC D. Streda 58
5 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
6 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
7 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
8 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
9 Arva Sebastian31.10.20212006S-chTK PROFI Senec 89
10 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 103
11 Kordoš Matúš31.10.20212007S-chTC DRACI Matúškovo 103
12 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 129
13 Boťanský Marek31.10.20212006S-chTC DRACI Matúškovo 146
14 Nagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
15 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
16 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
17 Németh Oliver31.10.20202007S-chJ&F-it V. Úľany 210
18 Iván Arnold31.10.20202007S-chJ&F-it V. Úľany 229
19 Lukács Norbert31.10.20202008M-chJ&F-it V. Úľany 230
20 Minarič David31.10.20212006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
21 Ivicze František31.10.20202007S-chJ&F-it V. Úľany 230
22 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
23 Guyer Tristan31.10.20212007S-chTK ŠTK Šamorín  
24 Staš Peter31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava  
25 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
26 Bende Marcel31.10.20202008M-chJ&F-it V. Úľany  
27 Pásztor Adrián31.10.20222007S-chJ&F-it V. Úľany  
28USPNémeth Nicolas31.10.20212009M-chJ&F-it V. Úľany  
29USPSklenár Jakub31.10.20222008M-chJ&F-it V. Úľany  
30USPPacka Matúš31.10.20212009M-chJ&F-it V. Úľany  
31 Malý Daniel31.10.20222008M-chJ&F-it V. Úľany  
32 Czinege Norbert31.10.20212009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
33 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Fašung Tomáš17. 07. 2020 08:212008M-chTK Slovan Bratislava 202
2Gyén Gabriel11. 07. 2020 17:452008M-chTenis team Nové Zámky  
3Halás Vladimír12. 07. 2020 13:432009M-chAŠK Skalica  
4Hanusek Filip16. 07. 2020 20:252007S-chTK Slovan Bratislava  
5Chmelár Timotej12. 07. 2020 16:202008M-chTC EMPIRE Trnava 91
6Ivashko Maksym08. 07. 2020 21:432008M-chTK Slávia STU Bratislava  
7Jaroščák Maximilián10. 07. 2020 21:482006S-chTK Slovan Bratislava 37
8Jasenák Lukáš21. 06. 2020 21:122008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 230
9Kováč Tobias12. 07. 2020 20:462006S-chTK Tajch Nová Baňa 77
10Krahulec Martin16. 07. 2020 08:482008M-chTK Senica 75
11Mikuš Michal15. 07. 2020 22:212008M-chTK Baník Prievidza 86
12Sýkora Matúš17. 07. 2020 12:142006S-chJ&F-it V. Úľany 230
13Sýkora Samuel17. 07. 2020 08:592009M-chTK Slávia STU Bratislava  
14Tankovič Tomáš13. 07. 2020 14:442008M-chTK Slávia STU Bratislava 230


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk