www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090064 - ŠA Trenčianske Teplice
Názov turnaja:O POHÁR ŠPORTOVEJ AKADÉMIE
Miesto konania (adresa dvorcov):Športový areál Baračka, ul. 17 novembra na Baračke, 914 51 Trenčianske Teplice
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ježík Daniel (B) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:20.06.2020 Termín do:22.06.2020
Kontakt:Daniel Ježík
Kontakt tel.:dv. - 0326553091, fax - 0326553098, mobil - 0903451982,
Kontakt e-mail:daniel@jezik.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky2412-19.06.2020 18:00v mieste konania
starší žiaci2412-19.06.2020 18:10v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Ježík Daniel

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Hochel 
   20.06.2020 16:30
2. BYE 
 
3. Oliver Róbert Bílik 
   20.06.2020 10:30
4. Samuel Paliesek 
 
5. Samuel Valko 
   20.06.2020 11:30
6. Dávid Pajtáš 
 
7. (5-8)Lukáš Kulich 
   20.06.2020 16:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Martin Vrábel 
   20.06.2020 16:30
10. BYE 
 
11. Filip Hanusek 
   20.06.2020 11:30
12. Gabriel Rapant 
 
13. Daniel Luhový 
   20.06.2020 11:30
14. Tomáš Strmeň 
 
15. BYE 
   20.06.2020 17:30
16. (5-8)Samuel Žubor 
 
17. BYE 
   20.06.2020 17:30
18. (5-8)Sebastian Arva 
 
19. Filip Varjassy 
   20.06.2020 12:30
20. Samuel Sýkora 
 
21. David Minarič 
   20.06.2020 12:30
22. Vladimír Halás 
 
23. BYE 
   20.06.2020 17:30
24. (3-4)Martin Németh 
 
25. BYE 
   20.06.2020 18:30
26. (5-8)Oskar Benian 
 
27. Samuel Ferletjak 
   20.06.2020 12:30
28. Marco Grőpel 
 
29. Adam Jaroška 
   20.06.2020 13:30
30. Max Faktor 
 
31. BYE 
   20.06.2020 18:30
32. (2)Miloslav Vrba 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
2 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
3 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
4 Vrábel Martin31.10.20202006S-chTK Púchov 78
5 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
6 Žubor Samuel31.10.20212007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83
7 Arva Sebastian31.10.20212006S-chTK PROFI Senec 89
8 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
9USPJaroška Adam31.10.20212007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 111
10 Varjassy Filip31.10.20202006S-chTK Púchov 129
11 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
12 Grőpel Marco31.10.20212007S-chTK HSC Piešťany 183
13 Luhový Daniel31.10.20202006S-chTK Púchov 193
14 Faktor Max31.10.20202008M-chTK Šport Púchov 210
15 Rapant Gabriel31.10.20212007S-chTK Tenkur Trenčín 218
16 Minarič David31.10.20212006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
17 Strmeň Tomáš31.10.20202007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 230
18 Hanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava  
19USPSýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
20USPFerletjak Samuel31.10.20202006S-chTK AS Trenčín  
21USPPaliesek Samuel31.10.20202008M-chTK Šport Púchov  
22 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
23USPHalás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
24USPBílik Oliver Róbert31.10.20202007S-chTC Topoľčany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam18. 06. 2020 18:532007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Balušík Branislav19. 06. 2020 08:192008M-chTK Sparta Považská Bystrica 63
3Gyén Gabriel16. 06. 2020 07:472008M-chTenis team Nové Zámky  
4Hanušovský Lukáš15. 06. 2020 20:192007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
5Chmelár Timotej17. 06. 2020 06:372008M-chTC EMPIRE Trnava 91
6Kardoš Alex12. 06. 2020 09:492008M-chTK HSC Piešťany 103
7Lapšanský Alex13. 05. 2020 20:322006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
8Luhový Ivan18. 06. 2020 22:232008M-chTK Púchov 140
9Medveď Maroš18. 06. 2020 08:152007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
10Mikuš Michal17. 06. 2020 09:192008M-chTK Baník Prievidza 86
11Pös Matej11. 06. 2020 14:302007S-chTK Baník Prievidza 64
12Tankovič Tomáš17. 06. 2020 11:242008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
13Urbánoš Filip15. 06. 2020 23:312009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk