Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090101 - OZ Slávia Trnava | |||
Názov turnaja: | SLÁVIA CUP U18 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisové dvorce v areáli Slávia ,Hajdóczyho ul.,v blízkosti hotela Empire | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Čálik Michal (K) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 12.09.2020 | Termín do: | 14.09.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Daniel Čálik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903218607, | |||
Kontakt e-mail: | danielcalik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 09. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 11.09.2020 14:00 | Tenisové dvorce |
dorastenci | 48 | 24 | - | 11.09.2020 14:00 | Tenisové dvorce |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha, vyhodnotenie
VR: Čálik Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mihálová S. Balontayová L. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Brandisová E. Krajčovičová A. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Košecká G. Bučič V. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Lapšová E. Poldaufová S. | ||||
5:7 6:0 10:4 | |||||
8. | Mareková E. Chalúpková A. | 16 8 SF F | |||
9. | Ceperková K. Parízeková L. | ||||
6:2 6:4 | |||||
10. | Petrovičová N. Kernová K. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Melicháčová E. Daňková K. | 16 8 SF F | ||
13. | Margočová L. Hetešová S. | ||||
6:4 6:2 | |||||
14. | Polakovičová A. Moravanská K. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kamenská C. Šimonová N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
2 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
3 | Balontayová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
4 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 115 | ||||
5 | Hrabovská Karolína | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | ||||
6 | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
7 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
8 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
9 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | ||||
10 | Melicháčová Eliška | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 129 | ||||
11 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
12 | Lapšová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 137 | ||||
13 | Hallová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | ||||
14 | Pechová Anna Mária | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 139 | ||||
15 | Moravanská Klára | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 140 | ||||
16 | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
17 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 156 | ||||
18 | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | ||||
19 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
20 | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
21 | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 170 | ||||
22 | Chalúpková Andrea | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | OZ Slávia Trnava | 175 | ||||
23 | Mareková Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | OZ Slávia Trnava | 180 | ||||
24 | USP | Bařinová Lucia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | OZ Slávia Trnava | 183 | |||
25 | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
26 | Chládeková Martina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 209 | ||||
27 | Popluhárová Tamara | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC DRACI Matúškovo | 214 | ||||
28 | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 217 | ||||
29 | Poldaufová Simona | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
30 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 227 | ||||
31 | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 250 | ||||
32 | USP | Vajglová Dominika | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | OZ Slávia Trnava | 268 | |||
33 | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 268 | ||||
34 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 278 | ||||
35 | USP | Čambálová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 289 | |||
36 | Kupcová Alžbeta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slovan Galanta | 312 | ||||
37 | Borš Ella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 312 | ||||
38 | USP | Skukálková Sára | 31.10.2024 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 327 | |||
39 | Hazuchová Vanda | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTK Liptovský Mikuláš | 327 | ||||
40 | USP | Stašková Sofia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 347 | |||
41 | USP | Nováková Kristína | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | VTC Pezinok | 347 | |||
42 | USP | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||
43 | USP | Pšenková Viktória | 31.10.2022 !!! | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 347 | |||
44 | Kulichová Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK Tenis Centrum Bojnice | 347 | ||||
45 | USP | Štvrtecká Silvia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | 347 | |||
46 | USP | Gaburová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||
47 | USP | Sopková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | ||||
48 | USP | Pánisová Romana | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Packová Magdaléna | 21. 07. 2020 | 2005 | Ž | TK Šaľa | ||||||
2 | Gubík Amanda | 19. 07. 2020 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | ||||||
3 | Štibrányová Natália | 19. 07. 2020 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | ||||||
4 | Gál Noémi | 19. 07. 2020 | 2006 | D-d | TK SAAG Šahy | ||||||
5 | Jarošíková Alexandra | 17. 07. 2020 | 2004 | Ž | TK SAAG Šahy | ||||||
6 | Burík Anna | 17. 07. 2020 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Petrovičová Nella | 12. 09. 2020 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Andrusová Juliana | 05. 09. 2020 17:28 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 167 | ||||
2 | Berceliová Emma | 10. 09. 2020 14:31 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 217 | ||||
3 | Čelustková Klára | 09. 09. 2020 20:23 | 2002 | Ž | TK 77 Skalica | 112 | ||||
4 | Cíleková Nicol | 10. 09. 2020 20:36 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Čuboňová Lucia | 10. 09. 2020 20:44 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 327 | ||||
6 | Danišková Kristína | 26. 08. 2020 19:02 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
7 | Dekanová Vanessa | 10. 09. 2020 19:19 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 164 | ||||
8 | Forgáčová Sára | 03. 09. 2020 20:05 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
9 | Fränklová Ela | 07. 09. 2020 07:01 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
10 | Gallová Anabela | 07. 09. 2020 10:10 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
11 | Gedayová Michaela | 03. 09. 2020 15:14 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | ||||
12 | Gergičová Alica | 08. 09. 2020 20:55 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 183 | ||||
13 | Hozdeková Victória | 08. 09. 2020 20:59 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
14 | Chudová Michaela | 03. 09. 2020 09:12 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
15 | Jobusová Katarína | 03. 09. 2020 14:43 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 195 | ||||
16 | Kolibková Lorraine Amie | 10. 09. 2020 23:07 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | |||||
17 | Korepanova Ekaterina | 11. 09. 2020 06:20 | 2005 | Ž | TŠ Advantage Bratislava | |||||
18 | Kováčiková Nina | 09. 09. 2020 13:50 | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | |||||
19 | Líšková Barbora | 10. 09. 2020 21:27 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
20 | Mešková Ema | 10. 09. 2020 08:30 | 2005 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 262 | ||||
21 | Mináriková Mária | 02. 09. 2020 11:42 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 136 | ||||
22 | Mrzenová Vanesa | 10. 09. 2020 21:18 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
23 | Mydlárová Barbora | 11. 09. 2020 07:56 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | 347 | ||||
24 | Naňová Gabriela | 07. 09. 2020 13:10 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
25 | Nováková Vanessa | 11. 09. 2020 13:19 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 159 | ||||
26 | Odorová Emma | 06. 09. 2020 16:16 | 2005 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 199 | ||||
27 | Palkovičová Viktoria | 10. 09. 2020 15:56 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 148 | ||||
28 | Rusnáková Eliška | 05. 09. 2020 19:59 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 278 | ||||
29 | Šimonová Alexandra | 09. 09. 2020 11:09 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 143 | ||||
30 | Tomášová Nina | 10. 09. 2020 19:28 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 327 | ||||
31 | Valitova Arina | 27. 08. 2020 07:55 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
32 | Vallová Marianna | 25. 08. 2020 22:04 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
33 | Vatrtová Ema | 10. 09. 2020 23:55 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | ||||
34 | Veličová Nina | 10. 09. 2020 19:57 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
35 | Žabková Kiara | 05. 09. 2020 20:43 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
36 | Zapletalová Alexandra | 10. 09. 2020 21:55 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 156 | ||||
37 | Zelenayová Romana | 08. 09. 2020 21:24 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany |