' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Varmus Michal (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (B)   
Termín od:20.08.2020 Termín do:24.08.2020
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 08. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-19.08.2020 9:00na STZ
dorastenky4824-19.08.2020 9:00na STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpisorganizačný výbor, ubytovanie, správa
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk 
VR: Varmus Michal, ZVR: Kališ Branislav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Radka Zelníčková 
   20.08.2020 14:30
2. BYE 
 
3. Zuzana Vancelová 
   20.08.2020 09:00
4. Miroslava Svatošová 
 
5. Adela Gemzická 
   20.08.2020 09:00
6. Ela Pláteníková 
 
7. (9-16)Anika Jašková 
   20.08.2020 13:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Salma Drugdová 
   20.08.2020 13:00
10. BYE 
 
11. Nina Kyseľová 
   20.08.2020 09:00
12. Stella Krivičková 
 
13. Barbora Garguláková 
   20.08.2020 09:00
14. Natália Koppová 
 
15. (5-8)Ema Baraniaková 
   20.08.2020 14:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Yvonna Žuffová 
   20.08.2020 13:00
18. BYE 
 
19. Inez Maria Kotlíková 
   20.08.2020 09:00
20. Renáta Jamrichová 
 
21. Viktória Lacková 
   20.08.2020 09:00
22. Sára Šarinová 
 
23. (9-16)Ema Bolebruchová 
   20.08.2020 13:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Nikola Daubnerová 
   20.08.2020 13:00
26. BYE 
 
27. Terézia Perháčová 
   20.08.2020 09:00
28. Katarína Pavlechová 
 
29. Petra Janigová 
   20.08.2020 09:00
30. Tamara Šramková 
 
31. BYE 
   20.08.2020 13:00
32. (5-8)Nina Ďarmatiová 
 
33. BYE 
   20.08.2020 13:00
34. (5-8)Mia Chudejová 
 
35. Sabína Kaňovská 
   20.08.2020 09:00
36. Paula Barillová 
 
37. Noemi Babíková 
   20.08.2020 09:00
38. Karolína Mráziková 
 
39. BYE 
   20.08.2020 13:00
40. (9-16)Tamara Knapová 
 
41. BYE 
   20.08.2020 14:30
42. (9-16)Nina Vargová 
 
43. Sandra Lukáčová 
   20.08.2020 10:00
44. Nina Paľovská 
 
45. Karolína Krajmer 
   20.08.2020 10:00
46. Irina Balus 
 
47. BYE 
   20.08.2020 14:30
48. (3-4)Eszter Méri 
 
49. BYE 
   20.08.2020 14:30
50. (5-8)Sara Suchánková 
 
51. Alexandra Barčíková 
   20.08.2020 10:00
52. Lucia Pinková 
 
53. Lucia Hradecká 
   20.08.2020 10:00
54. Lenka Stolárová 
 
55. BYE 
   20.08.2020 14:30
56. (9-16)Martina Marušinová 
 
57. BYE 
   20.08.2020 14:30
58. (9-16)Laura Bérešová 
 
59. Sandra Mária Kerdíková 
   20.08.2020 10:00
60. Laura Nádaská 
 
61. Nelly Vighová 
   20.08.2020 10:00
62. Sophia Sara Šafárová 
 
63. BYE 
   20.08.2020 14:30
64. (2)Bianca Behúlová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Behúlová B.  Zelníčková R. 
   20.08.2020
2. BYE 
 
3. Pavlechová K.  Vancelová Z. 
   20.08.2020
4. BYE 
 
5. Koppová N.  Stolárová L. 
   20.08.2020
6. Kerdíková S.  Vighová N. 
 
7. (5-8)Daubnerová N.  Vargová N. 
   20.08.2020
8. BYE 
 
9. (3-4)Knapová T.  Marušinová M. 
   20.08.2020
10. BYE 
 
11. Mráziková K.  Nádaská L. 
   20.08.2020
12. Pinková L.  Slabá N. 
 
13. Krivičková S.  Perháčová T. 
   20.08.2020
14. Paľovská N.  Šafárová S. 
 
15. BYE 
   20.08.2020
16. (5-8)Pláteníková E.  Chudejová M. 
 
17. BYE 
   20.08.2020
18. (5-8)Baraniaková E.  Baraniaková T. 
 
19. Šramková T.  Krajmer K. 
   20.08.2020
20. Lacková V.  Babíková N. 
 
21. Hradecká L.  Jamrichová R. 
   20.08.2020
22. Garguláková B.  Barčíková A. 
 
23. BYE 
   20.08.2020
24. (3-4)Jašková A.  Ďarmatiová N. 
 
25. BYE 
   20.08.2020
26. (5-8)Balus I.  Drugdová S. 
 
27. Janigová P.  Kyseľová N. 
   20.08.2020
28. Košecká G.  Bučič V. 
 
29. BYE 
   20.08.2020
30. Gemzická A.  Šarinová S. 
 
31. BYE 
   20.08.2020
32. (2)Žuffová Y.  Suchánková S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Zelníčková Radka31.10.20212003D-dTC EMPIRE Trnava1014
2 Behúlová Bianca31.10.20212003D-dTK Slávia SPU Nitra1063
3 Méri Eszter31.10.20202002ŽTK Slávia STU Bratislava1352
4 Žuffová Yvonna31.10.20202002ŽTK TENNis FUN B.Bystrica 4
5 Suchánková Sara31.10.20212003D-dMŠK Poprad-Tatry 6
6 Ďarmatiová Nina31.10.20212003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 7
7 Chudejová Mia31.10.20212003D-dTK Žilina 8
8 Baraniaková Ema31.10.20202002ŽTK Kúpele Piešťany 9
9 Marušinová Martina31.10.20212003D-dTK Pro Set Bratislava 10
10 Bolebruchová Ema31.10.20212003D-dAŠK Skalica 11
11 Daubnerová Nikola31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 12
12 Knapová Tamara31.10.20202002ŽTC Slávia UPJŠ Košice 13
13 Drugdová Salma31.10.20202004D-dFresh club Zvolen 15
14 Vargová Nina31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 17
15 Jašková Anika31.10.20212003D-dTK Slovan Bratislava 20
16 Bérešová Laura31.10.20202002ŽTenisová akadémia Prešov 21
17USPBarčíková Alexandra31.10.20202004D-dTK Žilina 22
18 Mráziková Karolína31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 23
19 Kerdíková Sandra Mária31.10.20202002ŽTK Jednotka Bratislava 25
20 Pláteníková Ela31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 28
21NVKBalus Irina31.10.20212005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 29
22 Paľovská Nina31.10.20212003D-dTC Slávia UPJŠ Košice 30
23 Nádaská Laura31.10.20202004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 32
24NVKLacková Viktória31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 33
25 Vancelová Zuzana31.10.20202004D-dTK Žilina 34
26 Babíková Noemi31.10.20202004D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 40
27 Vighová Nelly31.10.20202004D-dTK Slovan Bratislava 41
28 Barillová Paula31.10.20222002ŽMŠK Poprad-Tatry 43
29 Janigová Petra31.10.20212005D-dOZ ŠK Odema Púchov 45
30 Pinková Lucia31.10.20212003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 46
31 Šafárová Sophia Sara31.10.20202002ŽTC Slávia UPJŠ Košice 48
32 Lukáčová Sandra31.10.20202002ŽTenisová akadémia Prešov 50
33NVKŠarinová Sára31.10.20212005D-dTK Profitennis Academy Prešov 54
34 Stolárová Lenka31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 56
35USPGarguláková Barbora31.10.20212005D-dTK Žilina 58
36 Kaňovská Sabína31.10.20212003D-dTC Topoľčany 62
37 Krajmer Karolína31.10.20202006D-dBenet LTC Bytča 65
38 Perháčová Terézia31.10.20222004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 66
39NVKKrivičková Stella31.10.20212005D-dTK Kúpele Piešťany 75
40 Svatošová Miroslava31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 77
41 Kyseľová Nina31.10.20222006D-dTC Topoľčany 78
42 Šramková Tamara31.10.20222006D-dTK Jednotka Bratislava 83
43WCPavlechová Katarína31.10.20212005D-dTennisTradex NMnV 94
44 Gemzická Adela31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 101
45 Koppová Natália31.10.20202006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 105
46 Kotlíková Inez Maria31.10.20212003D-dTK Slávia STU Bratislava 159
47 Jamrichová Renáta31.10.20212007S-dOZ Slávia Trnava  
48WCHradecká Lucia31.10.20212007S-dTK Slávia SPU Nitra  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Slabá Natália11. 05. 20202003D-dTK Slávia SPU Nitra 26
2Baraniaková Terézia21. 04. 20202002ŽTK Kúpele Piešťany 27
3Mayerová Mia04. 05. 20202003D-dTK Slávia STU Bratislava 31
4Krivosudská Lucia30. 06. 20202003D-dTK Sereď 35
5Zelinová Tereza10. 05. 20202002ŽTK Žilina 36
6Šabíková Ana10. 05. 20202004D-dTK Zlaté Moravce 42
7Stanová Zina29. 04. 20202004D-dTK Slovan Bratislava 44
8Ferencová Veronika15. 07. 20202002ŽTenisová akadémia Prešov 49
9Gombitová Ivana11. 05. 20202004D-dTJT Michalovce 51
10Haňdiaková Karin28. 06. 20202002ŽTK Slovan Bratislava 53
11Provazníková Agáta17. 04. 20202004D-dAŠK Skalica 57
12Švorcová Klára Mária09. 05. 20202003D-dTK HSC Piešťany 60
13Dobrucká Natália30. 03. 20202005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 60
14Sameliaková Klára20. 06. 20202004D-dTK Slávia STU Bratislava 63
15Čuboňová Žofia05. 07. 20202004D-dTK HSC Piešťany 64
16Kmošková Barbora29. 04. 20202002ŽTC EMPIRE Trnava 68
17Škvrndová Linda23. 04. 20202004D-dTK Slávia STU Bratislava 69
18Cvanciger Lilly14. 04. 20202005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 71
19Naňová Gabriela22. 06. 20202003D-dTK GARDA Bratislava 73
20Bučič Veronika07. 05. 20202004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 76
21Maščeníková Diana30. 06. 20202003D-dVýchodoslovenský tenisový zväz 80
22Cíleková Laura24. 04. 20202005D-dTK Slovan Bratislava 84
23Šašková Barbora24. 07. 20202005D-dTK Tvrdošín 86
24Svitková Sofia06. 07. 20202005D-dTK Žilina 87
25Pavlíková Vladimíra06. 05. 20202004D-dŠA Trenčianske Teplice 88
26Balontayová Lucia26. 04. 20202005D-dTenis team Nové Zámky 90
27Galovičová Laura03. 08. 20202002ŽTK Slávia STU Bratislava 93
28Gavalcová Terézia30. 04. 20202004D-dTC EMPIRE Trnava 95
29Karasová Emma04. 05. 20202006D-dTK Jednotka Bratislava 99
30Veličová Nina28. 03. 20202005D-dTK AS Trenčín 100
31Plajová Nina03. 07. 20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 105
32Hrabovská Karolína12. 07. 20202004D-dTK Tennis Classic Bratislava 118
33Kamenská Chiara26. 03. 20202005D-dŠA Trenčianske Teplice 120
34Šimonová Nina05. 05. 20202005D-dTK AS Trenčín 123
35Mravcová Ema27. 04. 20202006D-dTK Slovan Bratislava 125
36Vatlavicová Monika09. 04. 20202006D-dTK 77 Skalica 126
37Melicháčová Eliška06. 07. 20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 129
38Mudranincová Sofia06. 07. 20202004D-dTK AS Trenčín 134
39Pirohová Dominika29. 03. 20202006D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 141
40Šimonová Alexandra11. 05. 20202004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 143
41Polakovičová Adela01. 04. 20202005D-dTKM - Tenisový klub Madunice 143
42Zapletalová Alexandra26. 04. 20202006D-dLieskovský tenisový klub-LTC 156
43Potičná Vivienne30. 06. 20202006D-dTK Jednotka Bratislava 159
44Gallová Anabela13. 07. 20202005D-dBenet LTC Bytča 165
45Gejdošová Sára22. 06. 20202005D-dŠport Park Lúčky 189
46Košecká Gabriela01. 05. 20202006D-dTK 77 Skalica 190
47Michalčíková Bernadette02. 05. 20202006D-dTC Topoľčany 199
48Vatrtová Ema01. 07. 20202005D-dTK Kúpele Piešťany 217
49Lašáková Lilien04. 07. 20202005D-dTC EMPIRE Trnava 217
50Poldaufová Simona25. 03. 20202005D-dTenis team Nové Zámky 217
51Gombitová Alexandra11. 05. 20202004D-dTJT Michalovce 232
52Mešková Ema29. 04. 20202005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 262
53Smoleňová Natália02. 05. 20202006D-dMŠK Poprad-Tatry 289
54Félixová Saša20. 06. 20202006D-dTC EMPIRE Trnava 305
55Vallová Marianna04. 08. 20202006D-dTK Slávia STU Bratislava 347
56Kolibková Lorraine Amie27. 04. 20202007S-dTK Baník Prievidza  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Portašíková Sofia08. 08. 20202006D-dTK Žilina 217
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čisovská Romana18. 08. 2020 18:482002ŽMŠK Poprad-Tatry511
2Danišková Kristína29. 07. 2020 10:302004D-dTK HSC Piešťany 111
3Fedáková Viktória11. 08. 2020 10:252005D-dTC 92 Levoča 105
4Feketeová Liliana18. 08. 2020 21:162005D-dTK Mladosť Košice 91
5Forgáčová Sára18. 08. 2020 13:492005D-dTenis team Nové Zámky 85
6Gondorová Miriam14. 08. 2020 20:552003D-dTJT Michalovce 23
7Gonosová Ester05. 08. 2020 19:282006D-dTenisová akadémia Prešov 127
8Chudová Michaela12. 07. 2020 22:532007S-dTK Kúpele Piešťany  
9Kalašová Zuzana11. 08. 2020 19:442005D-dTK Mladosť Košice 114
10Kolesárová Ema03. 08. 2020 21:152005D-dTK Dargov 112
11Kratochvílová Karin27. 07. 2020 19:062004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 47
12Mihálová Slávka18. 08. 2020 07:532004D-dTK Senica 52
13Mrzenová Vanesa17. 08. 2020 17:522005D-dTK Tvrdošín 347
14Rečková Daniela18. 08. 2020 07:052003D-dTenis Club Nové Zámky 71
15Smoleňová Martina11. 08. 2020 13:142003D-dMŠK Poprad-Tatry 14
16Šurinová Simona18. 08. 2020 14:432005D-dTK Inter Bratislava 39
17Surovčíková Nina17. 08. 2020 07:552006D-dTK Žilina 347
18Tóthová Emma14. 08. 2020 12:492005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 37
19Trebuňová Zuzana18. 08. 2020 10:482004D-dTC Slávia UPJŠ Košice 38


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk